Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Pa da su nas predsednik i trener tukli sudije pistoljima u glavu (i posle toga i pored snimka celog dogadjaja Danilovic dobije simbolicnu kaznu,a Svinja i pored priznanja da je slagao da nije ulazio u svlacionicu i tukao nije dobio nikakve sankcije) igrali bismo mi opet Evroligu.

Nego da se vratim na mec danasnji, CSKA je igrao koliko mu je bilo potrebno za pobedu,a Partizan jednostavno doziveo ono sto on radi ovde - JACOM igrom u odbrani i pomalo domacinskim sudjenjem je bio skroz savladan.

TRI poena za cetvrtinu nisam nikad u zivotu video. CKSA je dao 13 sto je isto bedno,ali ne moze neko da ocekuje bilo kakvu sansu, pogotovo protiv prvaka Evrope,ako da samo TRI poena za cetvrtinu!!!

avioni,kamioni,robe para puni kofera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета, осим у првој Партизан је био потпуно равноправан. У првих 10 минута ЦСКА је играо фантастичну одбрану, сви су били у ставу и степовали, а на другој страни се против Лорбека играло на "ма, пусти га, ваљда неће опет" начин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle prve utakmice nisam pricao o sudijama , ali ovo da nije smesno bilo bi zalosno , CSKA duplo agresivniji , a nista im se ne sudi , Vujosevic je se sa pravom bunio nakon ne sviranja dodatnog bacanja pri ulasku Tepica i faula Planinica , to je faul po svim merilima , da ne pricamo o nemogucnosti Partizana da iole agresivnije pritisne plejmejkere CSKA , pa zatim prevremeni ulazak u reket prilikom sl. bacanja , i kao slag na tortu svirati nosenu loptu Lasmija prilikom kontre 3 na 1 i rezultata - 22 je stvarno djubretarski , tipicno cigansko-siptarsko-grcko-zabarski mentalitet , pa zar je takvo sudjenje potrebno timu koji vredi 50 000 000 e ?

 

Pa da nije Danilovica niko ne bi ni cuo za velikog Mesinu , a da nije ex-yu kosarke Italijani bi jos bili na nivou dina Menegina i te generacije , ne bi se makli .

 

Nista znamo da najbogatiji i sponzori moraju da igraju f4 , a tu ako ne prodje Partizan , nadam da ce Obradovic , Pekovic ,dijamnttidis i kompanija razvaliti ovaj Putinov klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ce biti nekom objasniti , i nije logicno kriviti sudije za poraz od 30 razlike , ali sudjenje je realno bilo kurvanjsko u svakom pogledu , sto se prvog poluvremena tice vec sam naveo gotovo sve . u drugom ista prica , CSKA nije izasao iz bonusa u 3/4 i 4/4 , a Partizan jeste vec nakon prvih 2 min , a igrao je " neznu" odbranu naspram onoga sto su igrali "Rusi" , CSKA bi svakako pobedio , verovatno , ali ne ovoliko ubedljivo , i definitivno nisu ovoliko bolji od Partizana , ali sta je tu je , pa nasmesnije je bilo gledati 3-4 minuta do kraja na - 30 , sude se neki nepostojeci faulovi u skoku itd itd ....cim se Partizan primao sa - 30 na - 20 eto ti par faulova u napadu , i razlika vracena . Nek ne nose u PM , na ovu sudijski izmet da gubim zivce.

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan !

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od najodvratnijih utakmica koje sam gledao, ikada.

Ipak mogao je Partizan da odigra neizvesnu zavrsnicu , kada su promasena dva otvorena suta za tri u zadnoj cetvrtini (Tepic , Tripkovic) ,

 

Ovako nesto je summa summarum prve tekme. Tepicev shut, pa onda izgubljena lopta je bio kraj.

 

Tesko ce biti nekom objasniti , i nije logicno kriviti sudije za poraz od 30 razlike , ali sudjenje je realno bilo kurvanjsko u svakom pogledu , sto se prvog poluvremena tice vec sam naveo gotovo sve . u drugom ista prica , CSKA nije izasao iz bonusa u 3/4 i 4/4 , a Partizan jeste vec nakon prvih 2 min , a igrao je " neznu" odbranu naspram onoga sto su igrali "Rusi" , CSKA bi svakako pobedio , verovatno , ali ne ovoliko ubedljivo , i definitivno nisu ovoliko bolji od Partizana , ali sta je tu je , pa nasmesnije je bilo gledati 3-4 minuta do kraja na - 30 , sude se neki nepostojeci faulovi u skoku itd itd ....cim se Partizan primao sa - 30 na - 20 eto ti par faulova u napadu , i razlika vracena . Nek ne nose u PM , na ovu sudijski izmet da gubim zivce.

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan !

 

Dule, si ti? :)

 

Salu na granu...a i sudije...i bez toga mislim da bi nas dobili, u napadu smo bas bili neubedljivi.

 

Kao i pred prvu, kao i pre drugu, i sutra cu zapoceti da gledam utakmicu sa velikim optimizom, pa kuda to posle odvede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће се Путинов клуб сутра (тј. већ данас) извући у арени. Пазите шта вам кажем!

 

Iako ne navijam za Partizan, volio bih da je to tačno, ali... mislim da je očigledno da je CSKA poklonio Partizanu pobjedu u grupi i da se sad neće namučiti, završiće to u tri utakmice, kako bi spremniji dočekali nastavak takmičenja...

Edited by Ennibrattr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трибина изгледа одвратно.

Против Чукаричког глумимо Енглезе, а на ЦСКА бацамо папириће и ролне и машемо барјацима које имају и Цигани, само друге боје.

Не идем више ни на Партизан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mi je sad digao pritisak ovaj smolavi masni smolish ili kako se zove ne mogu vise da gledam. trebao mu je nabiti pesnicu u zube i cao.

 

Bas tako...pickica...a sudija da je normalan, trebao mu je dati tehnicku zbog simuliranja...

Ispali smo ali svaka cast momcima na svemu! Strasan rezultat su ostvarili.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, JEBENA ARENA. JEBENE SUDIJE!!! Po prvi put u zivotu da mi nije bilo zao da gledam predmete kako lete na parket. Ono se granicilo sa smesnim u pojedinim trenucima. Pre svega, opet smo odigrali slabu utakmicu u napadu, ponovo slab shut, doduse odbrana na vrlo kvalitetnom nivou, ako ne isto kao i CSKA, ali nazalost osim Novice koji pred Grobarima dobija +5 na sve kosarkaske osobine (koje su visoke i bez toga), ostali ni blizu da bi se dobio CSKA. I onda pored toga, sudije nas umrtvljuju, sviraju gluposti, sviraju dva faula van isteka vremena za napad, ne sviraju faulove nad nasim sutevima, kada Smodis glumi jebenu tragediju an terenu ne daju mu tehnicku iako je to po svim jebenim pravilima trebala biti tehnicka (uvek cu se sa osmehom na licu setiti kako je prosao Rudi Fernandez na evropskom prvenstvu poslednjem, na domacem terenu, ha! (bese Belosevic?))... Nema smisla. Niti razloga.

Sumarno...Fantasticna partija Novice, pojedine delove utakmice je bukvalno sam igrao.

 

 

 

I "krajnje" sumarno, hvala Duletu i hvala najboljoj ekipi za jos jednu nezaboravnu evropsku sezonu, sve reci su suvisne za ono sto su uradili.

 

 

Трибина изгледа одвратно.

Против Чукаричког глумимо Енглезе, а на ЦСКА бацамо папириће и ролне и машемо барјацима које имају и Цигани, само друге боје.

Не идем више ни на Партизан.

 

Zabranite vise ovom coveku da post-uje na temama koje imaju veze sa Partizanom, muka mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...