Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Zna li neko zasto Pekovic nikad ne igra duze od 20 min? Je li (ova) povreda u pitanju ili neki sukob sa Obradovicem? Sad protiv Olimpijakosa 10 min je igrao. Vecinom igra prvo poluvrijeme,da 20ak poena i onda ne ulazi u drugo ili vrlo malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mater mu, ne da mi se da vidim duel Maric-Pekmen, pa to ti je :D

Barsa izgazila sinoc Marusi (iako sam ja prvo video rezultat 58-55 i popizdeo xD), steta sto se tekme ne igraju u isto vreme, kap'ram da ce ovako nasi jos vise mozda da se stegnu, zbog pritiska tekme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Olympa ih sad za vikend isao sut bolesno. Prvo poluvreme 11/17, od kraja tekme ga kao i pokvarili, al' opet ostao oko 50%, Drew i Diamantidis pokidali. Though, pitanje je kako bi se igralo da ovima bilo Kelize i Burusisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko očekuje da će ih Partizan oprati je blesav. Pekovića nema, ali on ionako nije igrao više od 20 minuta, ne vrti se igra Panatinaikosa oko njega. I nadam se da će odbranu odigrati bolje nego prošle nedelje, dosta su se gubili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih kombinacija, nama ne odgovara jedino ako izgubimo veceras i od Barse a Marusi pobedi PAO...valjda se to nece dogoditi...

Da smo prolse nedelje pobedili Marusi sa 9 razlike, ovo veceras bi bila revijalna utakmica....ali da baba ima onu stvar, bila bi deda...(ili baba sa alatkom :haha: )

PAO nas sigurno nece pustiti, bice zajebano...

Ali se nadam da ce PAO u poslednjem kolu ipak dobiti Marusi...

Ma samo da odigramo kako znamo veceras, i da ove ne krene sut...pa da slavimoooo....

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onomad se desilo čudo u Atini, ali bez euforije, još malo do večerašnje svečanosti, sačekajmo. Jesu drastično oslabljeni pod košem, demoralisani, ali treba zaustaviti i Dijamantidisa, Spanulisa, Jasikevičijusa...Ted Bundy-ja.

 

U pravu je Milenko, a zavidim Kuruzu, klasičnoj pičketini žandarskoj. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topli pozdrav iz Pionira. B)

 

Ako ne pobedimo, ti ces biti kriv, na tebi cemo iskaliti bes! Zato pazi sta radis, moras da se deres iz petnih zila, da gadjas protivnike, sudijama da pretis klanjem, plasis protivnicke igrace, sudije...ogroman zadatak je na tebi, nemoj da se zajebavas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je kilavac ovaj Djekic...

 

Ne mogu da verujem, opet dobijamo kos u poslednjoj cetvrtini, pa dokle vise!

Mrtvog Vranjesa bi oterao samo tako, kakvo je to drvo, ne mogu da verujem...prvu cetvrtinu nisam gledao(malo se bavio teretanom) ovo sto sam video u drugoj, izgubi drvo dve lopte, direktno da pas protivniku, kakav debil...u poslednjem napadu ne izadje na sut, ma ja ne znam kako ga vise ne oteraju...

Tako je magarac umalo sjebao dobijenu utakmicu protiv Barselone, izgubio kljucnu loptu...jebem ti zivot...

 

Bice zajebano do kraja...

 

Ja se i dalje uzdam u pobedu Panatinaikosa nad Marusijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi, kad god igramo pod pritiskom, igramo spetljano...i naravno, ovi pogadjaju trojeke kao mutavi, neverovatno...

Eto, cim ja nisam pre meca govorio da cemo izgubiti, ne valja...moram se vratiti na staro :D

 

Ostaje sansa da PAO ne pusti Marusi, valjda nece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...