Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Брајант ће можда у Армани, ту му је ћале играо.

 

 

Има да се смрзне кад дође у Пионир. :rockdevil:

 

Dečko pa da li si normalan? Ču' da se smrzne... Pa kako može da se smrzne pored jedno 'iljadu-dve prvoklasnog domaćeg (a i inostranog) džet seta i ostalih frikova kojima je trulo da dođu Pionir (idu samo kad se igra u Areni :icon_ne:) ??? Eto kad već pomenu Arenu, javlja se još jedan faktor koji pobija tvoju izjavu. Faktor Danilović + bitne tekme + arena = pariceee :bigblue:.

A u suštini libo me ckura i za njega i za ove šabane, samo sam morao da ti odgovorim :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ајде не де дирај човека, он је под мојојм заштитом. :mrgreen:

 

У праву је за ово што је написао, пошто су утакмице КК Партизан постале место где се долази да би се сликало за новине. Пре три године, сезонска је коштала око 4000, сада је 10000.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курузе, јебе се њима да ли ти имаш пара за сезонску или не. Утакмице у Арени доносе највећи профит, а управа не гледа чији новци лепше миришу - да ли твоји, као искреног Гробара ( :bigblue: ) или неког снимача који је отишао на утакмицу да би се хвалио другарима и рибама.

 

А ти, Butterfingers, већ си ми на нишану. Попићеш бан к'о од шале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курузе, јебе се њима да ли ти имаш пара за сезонску или не. Утакмице у Арени доносе највећи профит, а управа не гледа чији новци лепше миришу - да ли твоји, као искреног Гробара ( :bigblue: ) или неког снимача који је отишао на утакмицу да би се хвалио другарима и рибама.

 

А ти, Butterfingers, већ си ми на нишану. Попићеш бан к'о од шале.

 

Па то ти и причамо, не знам чему ова дискусија уоопште. :mrgreen:

 

 

Озбиљан сам за Батефингерса, то ми је другар којем сам сто пута помињао Јуметал, па је одлучио да се региструје. Није ничији клон. Немој да си такав према човеку који ме је први пут одвео на југ. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...