Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

ja sam se negde u prolece 2005. po prvi put ispisao jednoj naivnoj u usta . bas ovo vreme bilo , maj mesec , cini mi se da je cska bio sampion , ili mozda panatinaikos . ni ja se vise ne secam...

dobija pao komotno sa 20 razlike , favoriti no.1 na f4 .

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јарић ће се напалити. icon_smile.gif

Ко да се он нешто ту пита... Додуше, волео бих да Сијена победи, симпатишем их и као фудбалски клуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto je Zeljko dobio (i nadam se da ce uzeti titulu), a jos mi je draze sto je sugavi real ispao.

 

Nadam se takodje da covek ima neke lekove kod sebe, izgleda tokom tekme kao da ce svaki cas da ga strefi srcka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, bravo za Zeljka, a i za Milenka :] Gre'ota sto uopste nije igrao F4, Calathes mu potpuno pokupi minutazu, a i zasluzeno po onome sto videh...

 

Sa druge strane, nadam se da nikada vise necu morati da gledam finale Evrolige, ili bilo koju drugu bitniju kosarkasku utakmicu koju ona kretencina prenosi, ko li mu samo dade posao, vidi se da je jebeni fudbalski komentator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar on nije nekada prenosio na B92 CL? Ako ne, izvinjavam se na tom mesanju, ali da je odvratan i ocajan, oba je.

 

jebiga, ona dvojica ce nba veceras da prenose.

 

inace, zeljko opet dokazao da je najbolji evropski trener ikad. uzece 15 do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дијамантидис је таква звер,он је са годинама све бољи. Центри Макабија колективно очајни,Батист покидао. Заслужена титула. И да,Жељко непревазиђен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...