Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

postoji li neki razlog za ovo shto sijena radi ili su toliko jadni

 

 

To ti je otprilike razlika između Mekejleba i Jarića

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barsa-PAO , nesto naboje sto evropska kosarka moze da pruzi , sudija u zavrsnici mnogo vukao na Barsu , mada je bilo odluka i na stetu separatista , ali manje mnogo . Igrao sam 1 na Barsu , ali ne bi mi bilo zao da je PAO pobedio , tj i navijao sam da pobedi :D .

 

Spanulis dokazao da je trenutno najbolji evropski plej ,uz Dijamantidisa :

 

Spanulis : 17 min , 11p , indeks 12

 

A za kosarkaske isprdke i pacijente evo malo brojki o njihovim "najboljim" plejevima :

 

Mekkejleb : 14min , 1p, indeks 1

Pargo : 33min , 7p , indeks 9

Rubio : 16min , 4p , indeks 4

 

Zna Duda koga da dovede za trofeje , kao sto je znao i Zelimir , najboljeg pleja/beka Spanulisa .

Teodosic jeste dobar , ali ove godine je palica poverena najboljem treneru Ivkovicu , a on je za vodju izabrao svog ubedljivo najboljeg igraca Spanulisa .

 

Pojedine anonimuse ovde sam obrazovao BESPLATNO ! A ni hvala nisu rekli . Sagnite se najvecem poznavaocu evropske kosarke na ovom portalu !!!

 

Inace zna neko zasto Teo nije igrao ? Mada nije ni potrebno da igra kad tim ima jednu velicinu poput Spanulisa !

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam malo sijenu...bili kod drugara,pa smo vise iz zajebancije gledali...nas 5 navijamo da sijena ne predje 30...gledali smo do 75-24...tako nesto...sta se desilo,da li su povredjeni,da li nemaju plate,da li su na heroinu?vristanje od smeha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mekejleb je imao tesku i dugotrajnu povredu, daleko je od prave forme.

Nije sve u statistici, za neke stvari mora i da se koristi mozak.

 

Teo je takodje povredjen ali nista ozbiljno, brzo se vraca.

 

Tuzno je citati komentare laika i ljudi koji uopste ne prate kosarku i ne razumeju se u nju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, како ми је било криво што је ПАО пук'о. Врхунска утакмица... Жељко полудео. :haha: Псује све по списку судијама, а кад му приђу он их не примеђује, већ наставља да псује, али овога пута играче. :lol: А иза њега каталонска говна показују судији да му овери техничку.

Очекујем 5 дуела - сваки одлучује једна лопта. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mekejleb je imao tesku i dugotrajnu povredu, daleko je od prave forme.

Nije sve u statistici, za neke stvari mora i da se koristi mozak.

 

Teo je takodje povredjen ali nista ozbiljno, brzo se vraca.

 

Tuzno je citati komentare laika i ljudi koji uopste ne prate kosarku i ne razumeju se u nju.

 

a ti se razumes , ne trabunjaj , kosarkaski si isprdak , sad ne znam ko je tvrdio da je rubio bolji od Spanulisa , neki anonimus poput tebe , juce se rubio dokazao u Duelu sa Dijamantidisom .

 

Da mi nisi rekao ne bih znao da je Bo povredjen bio :udri: , ali je sad zdrav i odigrao je desetak minuta , nista manje od velikog Spanulisa .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta je ko tvrdio, samo na ono tvoje:

 

Mekkejleb : 14min , 1p, indeks 1

 

tvrdim da je nebitno

 

Mekejleb je odlican plejmejker, i da odigra celu ovu ro8 katastrofalno, opet ce ostati vrhunski plej.

I Spanulis je umeo da odigra lose par utakmica.

 

Za Rubia me boli kurac, moze da se sagne Teu

Edited by DBrave
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno i Mekkejleb moze da se sagne Spanulisu . Jedino u cemu je bolji je brzina . U svim ostalim kosarkaskim segmentina je Spanulis bolji . Mekkejleb igra u timu koji nema konkurenciju u domacoj ligi , samim tim ima vise svezine i snage za evroligu , Spanulis se dokazao u dva najveca Grcka kluba , u jakoj ligi , kod vrhunskih trenera i na kraju i sa reprezentacijom , to je cinjenica . Ne mozes uporediti nekog crnju sa proverenim plejom - ko drukcije kaze-klevece i laze ! I nema pojma o kosarci .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko ih poredi, samo kazem da je Mekejleb odlican plej i da ona statistika nista ne govori, odigrao je katastrofa kao i ceo tim. Po svemu su neuporedivi.

 

A sta ima da se prica o Spanulisu, smesno je i porediti ga sa plejevima koji igraju svoju drugu sezonu u EL, covek ima titula i fora u rukavu koliko ovi odigranih utakmica. Takvi majstori se retko radjaju. Mnogo mi je drago sto je Teo prvo naucio mnogo od Papalukasa a sada kupi sve cake od Spanulisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teo ce sledece sezone dokazati da je ipak bolji plejmejker od spanulisa. tony parker , i jasikevicijus (bio).

stavise , meni je spanulis vise dvojka nego jedinica , ali da je klasa tu nema sumnje.

 

inace je navarro kraljina i najbolji evropski kosarkas (s moje pomalo pristrasne tacke gledista). nowitzkog ne racunam , svabo ipak citavog zivota jase konje vrane u texasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricamo o sadasnjim igracima , jasikevicijus ne igra vrhunski vec par sezona . Spanulis i Dijamantidis su najbolji , svako ko drukcije kaze je kosarkaska neznalica . Sad ja ne znam koji je isprdak kenjao nesto oko Parga Mekkejleba, Rubia , mislim da je ovaj pacijent Grob Bez Dna , jel to bivsi anonimus Milenko Tepic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...