Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Pobediše Ješe glupu Kahu. :rockdevil: Valensija vodi protiv Reala u gostima, jebo ja mater ovima iz Reala po ko zna koji put, uništili su Veličkovića, nadam se da će uspeti da se oporavi posle ovog stagniranja u Realu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбољи..шут без гледања ка кошу.

 

00013719.jpg

 

:lol::lol:

Gde Vladimira nadje? Igrao sam protiv njega basket 1na1 pre par godina , otresao me je kao slinu .

Pobedio je 21 - 5 , bilo bi i ubedljivije da me nije prosrala trojka sa preko 7 metara. Lik igra divlju odbranu , prosto ne mozes da mrdnes sa loptom. Prakticno zmureci pogadja iz velikih daljina , to sam i sam osetio na sopstvenoj kozi. Neverovatan je po tom pitanju , meni i dan danas nije jasan taj njegov sut , kao sto mi nije ni jasno kako takav igrac nije mogao napraviti znacajniju karijeru u inostranstvu. Ludak! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.sportske.net/vest/kosarka/makabi-kategorican-evroliga-neodlucna-40253.html

 

Ако одбију да играју, зна се, забрана играња у Европским такмичењима пар година и готова ствар. Дозвољено им је да наступају у европским такмичењима и још постављају услове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala u pravu su. 25. decembra, na katolički Božić se ništa ne igra, ali zato Partizan svake godine igra na Badnje veče. Nek se bar Makabi bori za poštovanje svoje kulture (ma kakva ona bila).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...