Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

A sta se desi kada imas 100% warn?Ja to nikada ne iskusih.Ustvari,uopste ne dobih warn jako dugo.Jebiga,izgleda sam omlitavio tokom godina.Pre sam bio zajeban,izbacili me sa mesta moderatora,banovali sa foruma,sto cuda...a sada nista.Previse sam dobar,ali valjda to ide sa godinama,jebem li ga,omatorilo se... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato su mi smesni studenti, kad glume neku pamet...opet kazem, cast izuzecima...posle se vidi kakav si strucnjak...a dolazi to vreme, privatizacija je, nece tebe stranac drzati tek tako, he he

a sta ti studiras? ;)

 

---

 

 

Konstruišeš teorije koje meni, uz svo poštovanje tebe kao ličnosti, djeluju tendenciozno, isforsirano i nadasve pogrešno.

nije ovo prvi put da mi zameras "tendencioznost", mada mi nikako nije jasno u kom smislu sam to tendenciozan i sta je po tvom misljenju u pitanju. dakle, ne prihvatam tu optuzbu da sam tendenciozan sve dok mi malo preciznije ne objasnis sta ti konkretno tu smeta. imam neki osecaj da hoces da kazes da me neko placa da pisem po jumetalu? :) ali, salu na stranu, ozbiljno pitam..

 

sad - nesto konkretno.

prihvatam mogucnost da tebi moje "teorije" zvuce preterano i da se ne slazes samnom, i to je ok. moje razmisljanje na ovu temu sam obrazlozio i naravno da nisam toliko naivan da ocekujem da ga svi prihvate, ali sam dovoljno naivan da ocekujem odgovor sa nekim obrazlozenjem... bez toga, rasprava ce se pretvoriti u neko medjusobno diskreditovanje i zameranje na licnoj osnovi, a to mi je dosadno..

 

----

 

April, ti iznosiš jedan podatak i onda u taj podatak ugrađuješ neke svoje neprovjerene zaključke. Evo, Prometej i Vudu su, koliko je meni poznato, MENSA-ši pa ipak zastupaju neku nacionalnu opciju. Da li treba da i iz toga izvlačimo zaključke?

mozda bi neke zakljucke mogli da izvucemo iz procentualne raspodele radikala i LDP-ovaca medju clanovima MENSA-e u srbiji? ;-) mislim da je jedno 90% MENSA-sa za ldp/ds a da su radikali i dssovci u nekom minimalnom procentu. na ovom forumu imamo ljude koji bi vrlo rado ekstrapolirali taj odnos kad bi on bio obratan ( jer pripadnici konzervativnih struja su cesto skloni diskreditovanju sagovornika i vole da sebe predstavljaju kao superiornije. ;-) :) mi liberali smo mnogo objektivniji, realniji i pametniji od toga. ;)

 

---

 

A b92 na finjaka vrsi agresiju.

da, da, kako da ne.. :) b92 je poznat po tome sto drugim medijiskim kucama razbijaju kamere, sto salju preteca pisma i klipove na kojima se puca u voditelje, i poznati su po tome sto se radnici b92 skupljaju oko zgrada drugih televizija cekajuci priliku da prave neko sranje. :)

 

stvarno, uvek me zacudi koliko ljudi mogu da dopuste sebi da izgube kontakt sa realnoscu.

 

---

 

Suštinski problem jesu, ponavljam, dinastije židova koje sam naveo.

... i njihove delatnosti koje putem korumpiranih činovnika ostvaruju u svetu.

ovo zvuci kao odlomak iz neke hitlerove knjige ili neke slicne nacisticke literature. bilo bi smesno da zapravo nije tuzno ovo sto si napisao... istorija ima jednu jako gadnu osobinu, a to je da se njeni najgori delovi ponavljaju. uglavnom zato sto ljudi ne uce iz istorije, nego ponavljaju iste gluposti tako sto dozvole sebi da svesno zatvore oci pred istinama koje im se ne dopadaju i pocnu da uzivaju u svojim politickim ubedjenjima na isti nacin na koji fanaticni vernik uziva u ratu protiv "nevernika"...

 

---------------

 

Obrazovan čovjek je onaj koji shvata jednu stvar - da je ova Zemlja veća od njega.

hahaha :) :) komedija.. vrlo zgodan nacin da postavis koordinatni sistem "obrazovanosti" tako da sam sebe predstavis kao obrazovanog (jer, toboze ti "shvatas"), a one koji se ne slazu sa tobom lako mozes da proglasis neobrazovanima jer toboze "ne shvataju". a pri tome ces ti da odlucis ko "shvata" a ko ne "shvata". :) :) ovome cu se smejati jos jako dugo. :)

 

nazalsot, iza svega ovoga verovatno stoji jasan motiv coveka koji je zapravo nezadovoljan sopstvenim obrazovanjem i postignucima i pokusava sebi da podari mrvicu kredibiliteta. :)

 

ađa kao april ethereal ili imaginos, zavistan od sise,

blago tebi, ali ja ovako "zavistan od sise" (to znaci da gajim zavist prema sisi, ako nisi znao - a nisi posto ti manjka obrazovanje) upravo sedim u jednom stanu - par hiljada km od beograda u zemlji gde malo ko govori engleski, a ja se jedva snalazim sa lokalnim jezikom. :) zamisli, jos me i placaju da budem "konsultant". sta ces, tako sam "zavisTan". ;-)

 

objektivno - na ovoj planeti svako gleda ko je Srbin, Hrvat.... idi u Francusku, budi tamo tri mjeseca pa im reci da budu objektivni pošto si ti kosmopolita, ti si kod kuće u svakom gradu i u svakom dijelu planete... pa da vidimo šta će ti reći. Hoće li da te puste ili deportuju.

evo ja sam se naputovao da mi je muka od aerodroma, ziveo sam i radio na par mesta, pa mogu da kazem da je ovo sto si napisao cista glupost. mislim, trenutno kancelariju delim sa jos 7 ljudi. dve osobe iz malezije, jedan ukrajinac, jedan svajcarac, turcin, nemac i jos jedan srbin pored mene. da ne nabrajam sa kojim sam sve narodima i zemljama do sada imao kontakt - i mogu da kazem da ova tvoja prica "deportovace te iz francuske" nema veze sa mozgom. to je cista deluzija i izvitoperena stvarnost u koju si se zagledao citajuci komunisticku i komuno-nacionalisticku literaturu, i propagandu koja potice jos od slobinog vremena kako postoji "svetska zavera" i "svi mrze srbe".. tuzno je, zapravo... prosipas pamet po forumu, nesto si kao nadrkan, a u stvari pojma nemas sa stvarnoscu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da, kako da ne.. b92 je poznat po tome sto drugim medijiskim kucama razbijaju kamere, sto salju preteca pisma i klipove na kojima se puca u voditelje, i poznati su po tome sto se radnici b92 skupljaju oko zgrada drugih televizija cekajuci priliku da prave neko sranje.

 

stvarno, uvek me zacudi koliko ljudi mogu da dopuste sebi da izgube kontakt sa realnoscu.

 

Kao sto rekoh, vrse agresiju na finjaka.

 

 

I izigravaju zrtve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da se vratimo nazad na neku priču koja odgovara temi. Ako iko ima išta da kaže.

 

Ime teme je "Opsta tema",sto znaci da joj odgovara bilo sta o cemu odlucimo da pricamo.Politika,nacionalizam,El Karniserov neverovatni kosarkaski potencijal,Princeva pozuda za svrsavanjem u picku,silikonske grudi,Slejer,Crvena Zvezda najveci fudbalski klub u ovom delu evrope,Rokfeleri,Huawei ADSL ruteri,kako je super guziti kada imas skup sat na ruci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginose... od svih foruma na kojima sam bio, ti si jedini čovek čiji post nisam imao strpljenja da pročitam do kraja (a kažu ljudi da imam nešto više strpljenja nego većina).

I to je (u neku ruku) za pohvalu, ne kažem...

to je zato sto si shvatio da sam u pravu, pa si pobegao od te cinjenice tako sto si prestao da citas moj post.

elementarna psihologija.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ovo prvi put da mi zameras "tendencioznost", mada mi nikako nije jasno u kom smislu sam to tendenciozan i sta je po tvom misljenju u pitanju. dakle, ne prihvatam tu optuzbu da sam tendenciozan sve dok mi malo preciznije ne objasnis sta ti konkretno tu smeta. imam neki osecaj da hoces da kazes da me neko placa da pisem po jumetalu? :) ali, salu na stranu, ozbiljno pitam..

 

sad - nesto konkretno.

prihvatam mogucnost da tebi moje "teorije" zvuce preterano i da se ne slazes samnom, i to je ok. moje razmisljanje na ovu temu sam obrazlozio i naravno da nisam toliko naivan da ocekujem da ga svi prihvate, ali sam dovoljno naivan da ocekujem odgovor sa nekim obrazlozenjem... bez toga, rasprava ce se pretvoriti u neko medjusobno diskreditovanje i zameranje na licnoj osnovi, a to mi je dosadno..

Neću da ti tražim zamjerke. Kompletna teorija mi djeluje tendenciozno i isforsirano. Niti mogu, niti želim da ti rasparčam post na hiljadu djelića koje ću da analiziram i da ti nalazim greške. Prosto prihvati da se uopšte ne slažem sa tvojom analizom jer mi djeluje pogrešno.

Ne znam da li me smatraš debilom pa očekuješ da ću reći, ili čak i pomisliti kako te neko plaća da pišeš ovdje.

 

mozda bi neke zakljucke mogli da izvucemo iz procentualne raspodele radikala i LDP-ovaca medju clanovima MENSA-e u srbiji? ;-) mislim da je jedno 90% MENSA-sa za ldp/ds a da su radikali i dssovci u nekom minimalnom procentu. na ovom forumu imamo ljude koji bi vrlo rado ekstrapolirali taj odnos kad bi on bio obratan ( jer pripadnici konzervativnih struja su cesto skloni diskreditovanju sagovornika i vole da sebe predstavljaju kao superiornije. ;-) :) mi liberali smo mnogo objektivniji, realniji i pametniji od toga. ;)

Imaginose, ti si upravo diskreditovao i izvređao svoje sagovornike, usput veličajući sebe. Da ironija bude veća koristio si metodu za koju si optužio drugu stranu. Biće da si i ti "naš", ali pokušavaš da maskriaš to.

E sad, ti misliš da su procenti takvi i takvi. Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje... ali ne i kada su procenti u pitanju. Procenti su nešto konkretno, pa ako nemaš konkretan podatak kako glasa članstvo MENSA-e, moraćeš da se zadovoljiš time da na ovom forumu za sada znamo tri člana MENSA-e koji su nacionalisti. To je 100%. Naravno, MENSA Srbije ima 1.500 registovanih članova i još mnogo onih koji nisu obnovili članarinu godinama, pa je moguće da smo nas trojica jedina trojica koji zastupaju tu opciju, ali da se ne bismo bavili spekulacijama, koristimo one podatke koje trenutno imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je zato sto si shvatio da sam u pravu, pa si pobegao od te cinjenice tako sto si prestao da citas moj post.

elementarna psihologija.. ;)

Jbg brate, lakše da se pobegne od istine koja te pritiska.

 

Ipak, kad bolje razmislim, stvarno ima mudrosti u Čedinim očima, vidovitosti u Vesni Pešić, dobroćudne sete u Koraćevim očima, suve inteligencije u Čankovim (mada ovog potonjeg ne bih ubrajao u to društvo po njegovoj želji), žestoke (ali pravedne) energije Batićeve...

 

Ah dokle me dogurao moj suludi nacionalizam! :(

 

Glup sam... i verovao svojim očima... mislio sam da je nepravedno da bace kluster bombe po Nišu po civilima... gledao sam, al' ništa nisam shvatao... sve je to koleteralna šteta, a opet, sve u cilju da se smakne zlotvor Milošević.

 

Mudra je ta zemlja Amerika... moraš da dosegneš ivicu razuma i logike da bi je razumeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću da ti tražim zamjerke. Kompletna teorija mi djeluje tendenciozno i isforsirano. Niti mogu, niti želim da ti rasparčam post na hiljadu djelića koje ću da analiziram i da ti nalazim greške. Prosto prihvati da se uopšte ne slažem sa tvojom analizom jer mi djeluje pogrešno.

Ne znam da li me smatraš debilom pa očekuješ da ću reći, ili čak i pomisliti kako te neko plaća da pišeš ovdje.

 

 

Imaginose, ti si upravo diskreditovao i izvređao svoje sagovornike, usput veličajući sebe. Da ironija bude veća koristio si metodu za koju si optužio drugu stranu. Biće da si i ti "naš", ali pokušavaš da maskriaš to.

E sad, ti misliš da su procenti takvi i takvi. Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje... ali ne i kada su procenti u pitanju. Procenti su nešto konkretno, pa ako nemaš konkretan podatak kako glasa članstvo MENSA-e, moraćeš da se zadovoljiš time da na ovom forumu za sada znamo tri člana MENSA-e koji su nacionalisti. To je 100%. Naravno, MENSA Srbije ima 1.500 registovanih članova i još mnogo onih koji nisu obnovili članarinu godinama, pa je moguće da smo nas trojica jedina trojica koji zastupaju tu opciju, ali da se ne bismo bavili spekulacijama, koristimo one podatke koje trenutno imamo.

 

 

mozda ste vas trojica i jedini koji su radili test tj. konkurisali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo zvuci kao odlomak iz neke hitlerove knjige ili neke slicne nacisticke literature. bilo bi smesno da zapravo nije tuzno ovo sto si napisao... istorija ima jednu jako gadnu osobinu, a to je da se njeni najgori delovi ponavljaju. uglavnom zato sto ljudi ne uce iz istorije, nego ponavljaju iste gluposti tako sto dozvole sebi da svesno zatvore oci pred istinama koje im se ne dopadaju i pocnu da uzivaju u svojim politickim ubedjenjima na isti nacin na koji fanaticni vernik uziva u ratu protiv "nevernika"...

 

 

evo ja sam se naputovao da mi je muka od aerodroma, ziveo sam i radio na par mesta, pa mogu da kazem da je ovo sto si napisao cista glupost. mislim, trenutno kancelariju delim sa jos 7 ljudi. dve osobe iz malezije, jedan ukrajinac, jedan svajcarac, turcin, nemac i jos jedan srbin pored mene. da ne nabrajam sa kojim sam sve narodima i zemljama do sada imao kontakt - i mogu da kazem da ova tvoja prica "deportovace te iz francuske" nema veze sa mozgom. to je cista deluzija i izvitoperena stvarnost u koju si se zagledao citajuci komunisticku i komuno-nacionalisticku literaturu, i propagandu koja potice jos od slobinog vremena kako postoji "svetska zavera" i "svi mrze srbe".. tuzno je, zapravo... prosipas pamet po forumu, nesto si kao nadrkan, a u stvari pojma nemas sa stvarnoscu.

 

 

da je francuska normalna drzava ona bi deportovala dobar deo svoje populacije odakle je dosla a to da jevreji kontrolisu svet je cinjenica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Znam, radio sam i ja taj test :)

 

 

 

pa što ne kažeš :)

 

 

Imaginose, ti si upravo diskreditovao i izvređao svoje sagovornike, usput veličajući sebe. Da ironija bude veća koristio si metodu za koju si optužio drugu stranu. Biće da si i ti "naš", ali pokušavaš da maskriaš to.

E sad, ti misliš da su procenti takvi i takvi. Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje... ali ne i kada su procenti u pitanju. Procenti su nešto konkretno, pa ako nemaš konkretan podatak kako glasa članstvo MENSA-e, moraćeš da se zadovoljiš time da na ovom forumu za sada znamo tri člana MENSA-e koji su nacionalisti. To je 100%. Naravno, MENSA Srbije ima 1.500 registovanih članova i još mnogo onih koji nisu obnovili članarinu godinama, pa je moguće da smo nas trojica jedina trojica koji zastupaju tu opciju, ali da se ne bismo bavili spekulacijama, koristimo one podatke koje trenutno imamo.

 

a to imaginos opet kenja, a? :)

 

 

imaginos, nabavi sebi mensinu karticu pa se igraj! :)

 

imaginos definitivno ne može biti menzin :) ne daj bože, ima da se ubijem :)

 

evo ja sam se naputovao da mi je muka od aerodroma, ziveo sam i radio na par mesta, pa mogu da kazem da je ovo sto si napisao cista glupost. mislim, trenutno kancelariju delim sa jos 7 ljudi. dve osobe iz malezije, jedan ukrajinac, jedan svajcarac, turcin, nemac i jos jedan srbin pored mene. da ne nabrajam sa kojim sam sve narodima i zemljama do sada imao kontakt - i mogu da kazem da ova tvoja prica "deportovace te iz francuske" nema veze sa mozgom. to je cista deluzija i izvitoperena stvarnost u koju si se zagledao citajuci komunisticku i komuno-nacionalisticku literaturu, i propagandu koja potice jos od slobinog vremena kako postoji "svetska zavera" i "svi mrze srbe".. tuzno je, zapravo... prosipas pamet po forumu, nesto si kao nadrkan, a u stvari pojma nemas sa stvarnoscu.

 

Ja ne vidim da ti kao Srbin tamo možeš (gdje god da si) da boraviš, ti tamo boraviš kao radna snaga.

 

A kao Srbin ne. Ne možeš da odeš tamo i živiš kako ti hoćeš, jer bi te izbacili, a ja u sopstvenoj zemlji brate mogu da radim šta hoću. Ovo je najobičniji quid pro quo, čemu je imaginos naravno veoma često sklon.

 

Inače, apsolutno podržavam odlazak ovakvih iz zemlje, još samo da prekinu da misle da imaju neko pravo odlučivanja šta će sa ovom zemljom biti, budući da ne žive tu...

 

Oj, jaoj. Ne ti kumasine Trto, nego ova deca, seme im se zatrlo. Onda cemo mi Srbi Jovo nanovo , ljuCki da nas ceo svet voli ko nekad.

 

 

potpuno se slažem.

 

Prvo smo poslali jedan komad šljama među turke i bošnjake, pa onda među mađarone, pa onda i Tompsona među krvate, još da pošaljemo neke u švecku i mirni smo.

 

S vremena na vrijeme to mora da se čisti, a ne da ''građani Srbije'' koriste državu Srbiju(i njene kvazivizneintegracije) da bi prestali biti građani Srbije. Ispade čitavu državu trebaju da satru da bi dobili švecku vizu. Ma što brže da se to odradi, da otpušimo taj čep i pobacamo prve mačiće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...