Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Hahaha, Lazanski je neprevaziđeni car. Šteta što nema više takvih ljudi. Opajdara bezobrazna, kako joj je zalepio "ritern", što bi rekli naši komentatori :D

 

E jes' joj zavukao s onim ''da ne kažem šta je vas pregazilo''. Ja bih voleo da gostujem u emisiji sa Biljanom. Definitivno bih okrenuo priču na sexualne teme, a posle emisije bih sa reči prešao na dela. Ona je nimfomanka, kurca joj nikad neće biti dosta, a ja bih joj se nekako i ideološki nametnuo, lako bismo se skontali, dok shvati da sam je prešao, već bi bila jebena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jes' joj zavukao s onim ''da ne kažem šta je vas pregazilo''. Ja bih voleo da gostujem u emisiji sa Biljanom. Definitivno bih okrenuo priču na sexualne teme, a posle emisije bih sa reči prešao na dela. Ona je nimfomanka, kurca joj nikad neće biti dosta, a ja bih joj se nekako i ideološki nametnuo, lako bismo se skontali, dok shvati da sam je prešao, već bi bila jebena.

 

E verovao ili ne, imaš moj amin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene vise nervira nasa Nikol Kidmen-Natasa Micic.

 

Biljana pise sjajne pozorisne komade(Barbelo mi se jako svideo btw)

 

Samo me nesto irirtirala sinoc...a i kad uopste pogledam njen politicki angazman,bio mi je onako pomalo paranoican njen stav kada nije dobila rec na nekom prijemu u skupstini grada,da se tu radi o nameri DS-a.

 

Ipak nije ona za military teme...

 

Ali kad bi ste se kojim slucajem zadesili na nekom LDP skupu,imali bi ste sta i da vidite: naj "mladost-grudost-jedrost" kadar od svih partija!To bre puca od zdravlja i seksempilinga!

I da ste Obraz-ovac,Radikal,Marjan Risticevic-odma' bi ste iz korena promenili vase politicko misljenje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

niko nema sto LDP imade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A o čemu vi pričate?

Biljana Srbljanović bila u utisku nedelje?

Saću pogledam na you tube.

-------------------

 

Sve mi je manje jasan ovaj radikalski raskol, a i Vučić mi nije jasan. Na čijoj je strani.

Ja sam u principu na strani Šešelja, ali mislim da preteruje bre sa stranim agenturama.

Mislim... wtf... Toma strani agent? Pa kako to sad odjednom, majku mu?

I Delić... jedan od najboljih naših generala...

Zašto Šešelj sad sebi otežava... neće dozvoliti da mu svedoče Delić i Toma i neće dozvoliti Vučiću da mu pomogne.

Mislim, radi samo protiv sebe... tvrdoglav mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, pa mene to nije bilo par dana a vi se naručkaste u MenZi. :mhihi:

 

Ispis'o sam se tako reći odande, mrzi me da se akam po SIG-ovima ... samo sam '04 godine bio kao nešto aktivan.

 

Hitler je inače imao iq 120. Nedovoljno za MENSA, pa je opet zeznuo ceo svet ...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonja Savic r.i.p.

R.i.p zaista. :(

 

A nigde ne pričaju od čega je poginula.

Jedan drugar mi priča da gradom kruži priča da se overdozirala sa heroinom i da su joj, kao, našli samo dušek u stanu (jer je sve ostalo prodala). Možda zli jezici, ko zna.

 

Bilo kako bilo, žao mi je. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpska ekonomija prekomerno troši.

 

Evo ono o čemu smo govorili prije par strana, ali će vjerovatno više ljudi vjerovati kada to čuje od nekog stranca.

 

Ništa čudno ni novo, samo slepac ne bi video šta se ovde događa. Rasprodaju sve, uvoze sirovine dok n ašim seljacima te iste sirovine trunu u ambarima. Užas, ovo je kompletno propala država.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čedu je Amfilohije krstio 1997. godine (?)

 

И на почетку сваке шетње 96/97 је дизао три прста, чекао да већина људи на Платоу уради исто и онда поздрављао са "Помаже Бог".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbljanovićevoj je bolje bilo da je ostala kući... Kao da su mene zvali u emisiju koja će se baviti astro-fizikom.

 

Joj, gledao sam užas. G-đica spisateljica bolje da je ostala kući, da piše bajkice za pozorišne predstave.

 

Hahaha, Lazanski je neprevaziđeni car. Šteta što nema više takvih ljudi. Opajdara bezobrazna, kako joj je zalepio "ritern", što bi rekli naši komentatori :D

 

'' Možda me je vreme pregazilo, ali vas gospođice ne znam šta je! '' :) Legenda...

Mislim, da sam bio na njegovom mestu napustio bih studio, nakon onolikih budalaština koje je Srbljanovićka izgovorila.

To zna stvarno da boli svakog ozbiljnog i normalnog čoveka, a kamoli nekog kome je bavljenje vojskom vrsta profesije.

 

Inače, Lazanski je izgovorio jednu lukavu rečenicu u vezi pogibije gardista ( kao odgovor na Biljanina proseravanja).

I ta rečenica mi je napokon potvrda da ZNAM šta se tamo zapravo desilo. Nažalost, malo ko je obratio pažnju ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Lazanski je izgovorio jednu lukavu rečenicu u vezi pogibije gardista ( kao odgovor na Biljanina proseravanja).

I ta rečenica mi je napokon potvrda da ZNAM šta se tamo zapravo desilo. Nažalost, malo ko je obratio pažnju ...

 

Шта је рекао, нисам гледао?

 

Мада, касније ћу скинути целу емисију па ћу на миру погледати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...