Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Guest Bata Životinja

pa kad kod njih marinac može da postane potpukovnik :)

 

Kod nas je to vojna nauka, pa ne može vreća mišića da postane oficir. Mada ovaj je baš neka tanka vreća :)

 

 

Тако сам и ја јеб'о, ал' на мору...

 

nisi vodnike jeb'o valjda? :)

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je metro marinac :)

 

paz' kao i čita svašta, zna sve od filozofije do srpske istorije, kad stigne da vježba mišice i obrije noge, to je pitanje...

 

Па да, све нека гејштина. Чим сам видео да су и Деми Мур, у једном филму, примили у те маринце, знао сам да нема ништа од тога.

 

Тај канда умије показати Северну Кореју на мапи света.

 

nisi vodnike jeb'o valjda? :)

 

Ма јок, нисам јеб'о уопште, него волим да се хвалим да јесам. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво бомбардују, па дожу Апачи и изрешетају, па тенковима, минобацачима и онда маринци храбро улете у кућу авганистанске породице са осморо деце, све узвикујући "гоу, гоу, гоу", наватају несрећног мршавог лика, домаћина, и онда тртљају како су војска зајебана.

 

jbg,tako se ratuje danas.cuvaju se ljudi(svoji),tehnika odradjuje sto vise...ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti.a ako pobedis onda pricas bajke i pises udzbenike istorije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нагледао сам се и ја глупих филмова...

 

Nemas blage veze o cemu pricas bato, ali ne mogu da ti uzmem to za zlo, koga si ti pa upoznao u zivotu, bez ljutnje. Ignorance is bliss. Ti ne verujes, a ja ne mogu da spavam. Progone me nocne more zbog tog lika, mamu mu jebem. Pricas za SAS. Znas kako je poceo prvi rat u Iraku. Tako sto su upali osmorica SAS-ovaca, pukla im je misija posle sat vremena (jebi ga, Iracani promenili planove) i sedam dana su se povlacili ka Siriji. Od njih osmorice, petorica su preziveli. Pobili su 250 irackih vojnika, prakticno svi su bili pripadnici Republikanske Rarde, znaci najelitnije Iracke jedinice. Njih osmorica na stranom terenu pobili 250 elitnih domacina. Kapiras? Je l' ti uopste mozes da skapiras kakva je to vojska? Ne mozes batice pa to ti je? Morao bi da ih vidis svojim ocima. Nedao ti Bog.

 

pa kad kod njih marinac može da postane potpukovnik :)

 

Kod nas je to vojna nauka, pa ne može vreća mišića da postane oficir. Mada ovaj je baš neka tanka vreća :)

 

Svaki oficir u americkoj armiji, pa tako i Marinac, mora da zavrsi akademiju da bi mogao da dobije podoficirski i oficirski cin. Marinci krecu od potporucnika (Second Lieutenant). Nem'o se pravis glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas blage veze o cemu pricas bato, ali ne mogu da ti uzmem to za zlo, koga si ti pa upoznao u zivotu, bez ljutnje. Ignorance is bliss. Ti ne verujes, a ja ne mogu da spavam. Progone me nocne more zbog tog lika, mamu mu jebem. Pricas za SAS. Znas kako je poceo prvi rat u Iraku. Tako sto su upali osmorica SAS-ovaca, pukla im je misija posle sat vremena (jebi ga, Iracani promenili planove) i sedam dana su se povlacili ka Siriji. Od njih osmorice, petorica su preziveli. Pobili su 250 irackih vojnika, prakticno svi su bili pripadnici Republikanske Rarde, znaci najelitnije Iracke jedinice. Njih osmorica na stranom terenu pobili 250 elitnih domacina. Kapiras? Je l' ti uopste mozes da skapiras kakva je to vojska? Ne mozes batice pa to ti je? Morao bi da ih vidis svojim ocima. Nedao ti Bog.

 

Докази мени требају (да се вуцараш са другим), а не глупаве приче штркљавих, пијаних матораца. Са 105 кила и том висином, човек личи на притку за парадајС, а не на специјалца. Јеси ли сигуран да то није неки пропали баскеташ, алкос, који воли да измишља?

 

Него, зајеби ти то. Кад су се наши и њи'ови грували прса у прса? Врема, место. Све се да проверити.

 

jbg,tako se ratuje danas.cuvaju se ljudi(svoji),tehnika odradjuje sto vise...ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti.a ako pobedis onda pricas bajke i pises udzbenike istorije

 

Наравно, али онда нема места причама - "ја заклао зубима, ја јео киселице двајес дана, ја припитомио међеда који је мене и мог рањеног другара однео до болнице".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, али онда нема места причама - "ја заклао зубима, ја јео киселице двајес дана, ја припитомио међеда који је мене и мог рањеног другара однео до болнице".

 

a ja sam mislio da takve price imaju smisla nakon pobede(prave a ne moralne).nije toliko bitno kako se do nje doslo,pobednik ima sva prava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Докази мени требају (да се вуцараш са другим), а не глупаве приче штркљавих, пијаних матораца. Са 105 кила и том висином, човек личи на притку за парадајС, а не на специјалца. Јеси ли сигуран да то није неки пропали баскеташ, алкос, који воли да измишља?

 

Него, зајеби ти то. Кад су се наши и њи'ови грували прса у прса? Врема, место. Све се да проверити.

 

Aj ne lupaj. Jesi ti normalan? Bas americki oficiri pricaju okolo gde su bili sta su radili. Ionako mi je previse i rekao. Kad (i ako) ga vidim ponovo, ako ga ne eskiviram pitacu ga. Mada, boli me djoka bas, gde je i na kojoj misiji kidao nase. Poceo je nesto ukratko da mi prica, meni se smucilo, dalje ga nisam pitao.

 

 

Drugo, igrao je basket na koledzu. Igrao je u NCAA ligi, znaci americki koledz basketbol. Mislim negde u Teksasu ili okolini, rece da je igrao protiv Olajuwon-a na koledzu. Tip je 6'7" i 230lbs, sto znaci 200cm i 105kg, prebacio sam se za 5cm. Zver, bez obzira. Gledao sam neku fotku gde stoji pored Kobeta Brajanta (da, znaju se) Kobeta je 6'6" (navodno) i 205 lbs, onako misicav. Ovaj baja je za inch visi (mada on tupi da je Kobe 6'5", bos) i ima 25 funti vise. 12 i po kilograma misica vise od Kobete. A visi dva i po santima. Aj' poceli ste da smarate tim slavenoservskim junackim pricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebote, u šta Dersu vjeruje ahahaha, a nisu smjeli da prdnu u Bosni, a ovaj sere kako je nekoga hladnim oružjem ubio :)

 

Evo da ti ja objasnim par stvari. Udarimo mi na Turke, Ameri se povlače u bazu da i njih ne sjebemo, gađaju odatle raketama, ali napolje ne smiju da izađu. A sad kao priča kako su se negdje šetkali sa kamama, koji vic jebote, znam ja da su na Romaniji šetali ulicom Srbi sa kamama u zubima, da im budu pri ruci, a Amera nigdje nije bilo :) Mogu oni da ratuju, ali samo sa kilometar razdaljine, a to u Iraku, gdje upadnu i sravne sa zemljom neki grad zbog trojice terorista pobiju pola stanovništva, to je jedino što mogu, a pušili su karu u Bosni.

 

Da ne pričam kako smo sto puta zaustavljali njihove džipove, pitamo ih kuda idu, oni kažu u Zenicu, mi ih pošaljemo tamo autobusom, a konfiskujemo auto i mi ih vozimo :) Nisu smjeli ni da prdnu ni da ih traže nazad :) a većinu vremena su furali demokratiju, kako da riješe stvari za stolom, pošto bi ih na terenu pregazili tenkovima :)

 

I onda mi neki metro marinac sere kako je on nekoga ubijao u Bosni, ja rekoh - živu glavu ne bi iznio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda mi neki metro marinac sere kako je on nekoga ubijao u Bosni, ja rekoh - živu glavu ne bi iznio.

 

Imas neku fotku bilo kog Marinca da je slikan sa nekim Srbinom? Ili sa tobom? Jednog...Bilo kog...Ikakvog...Uhapsenog...Privedenog...ili to u kolima....Daaaaj.

 

 

Daj keve ti okaci, to bi bila istorijska slika, vidis Marinci se ne druze ni sa kim, a auto ne mozes da im uzmes jer ih ne bi ni video pre nego sto te probudi zvuk krkljanja i sitanja krvi iz sopstvenog grla, koje ti je doticni netom prerezao. Bas si glupan.

 

 

 

 

Moram da patroliram ovde celu noc, koliko ljucke gluposti jebote....Kiselo je grozdje. Nego kad ste ih tako lepo sredili tamo u BOsni (ti i ta neka tvoja ekipa) sta radis u Srbiji, molim te?

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

:):)

 

stvarno previše gledaš filmove, ovaj opis kao da si pokupio od neke sporedne uloge koju pitaju ''Who's that guy?''

 

He's Chuck Noris, jebe kevu, don't mess with him :)

 

 

 

Ne trebam ja ni da vidim ni da čujem tog marinca, zna se vrlo dobro kako to funkcioniše.

 

ako bi neka četa bila poklana znalo bi se ko je to uradio. A takođe se zna da marinci nemaju gdje drugo biti nego u bazi. E ta baza bi popila jedno 10 tona granata i ne bi je poslije ni sitom našli :) A ta američka gospoda bi završila u živom kreču :)

 

 

sta radis u Srbiji

 

ja i nisam u (Republici) Srbiji :)

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno previše gledaš filmove, ovaj opis kao da si pokupio od neke sporedne uloge koju pitaju ''Who's that guy?''

 

He's Chuck Noris, jebe kevu, don't mess with him :)

 

No, eto, taj Chuk Noris ima onoliku bazu na Kosovu a Srba iz srpskih junackih filmova nigde ni od korova da ih poTjeraju.

 

Ne trebam ja ni da vidim ni da čujem tog marinca, zna se vrlo dobro kako to funkcioniše.

 

Poneko sasvim sigurno i zna, ali ti sigurno ne.

 

ako bi neka četa bila poklana znalo bi se ko je to uradio. A takođe se zna da marinci nemaju gdje drugo biti nego u bazi. E ta baza bi popila jedno 10 tona granata i ne bi je poslije ni sitom našli :) A ta američka gospoda bi završila u živom kreču :)

 

Prvo, Marinci ne idu okolo da kolju 'cete', idu po konkretnom zadatku i znaju tacan broj osoblja, mesto i naoruzanje protivnika, imaju jedan jedini cilj u toku misije. Ili da ubiju konkretno nekoga (asasinacija) ili da uklone neki objekat, ili da izvuku nekoga. To su blic akcije koje su planirane da traju maksimalno par dana ako sve ide po planu. Dan - dva, max. Imaju kompletno svoju podrsku (vazdusnu, vodenu, inteligenciju) i ne oslanjaju se na ostale rodove vojske. Desantni tim ih odvede na lice mesta, izbaci, ovi odrade sta imaju i pokupe ih za 8-16-24-48 sati. Cesce krace nego duze. Duze samo ako upadnu u nepriliku, sto se desava ne tako cesto. Desava se.

 

Drugo, kad nisu na zadatku, Marinci su u svojoj bazi, NA JEBENOM BRODU, ne znam samo kako to mi mozemo da ih savatamo na njihovom nosacu. Marinci ne obitavaju po bazama van Amerike. Zato se i jebeno zovu Marinci. Na moru su. Sve sam go vojni strucnjak ovde.

 

 

 

ja i nisam u (Republici) Srbiji :)

 

Uh, laknulo mi :pivopije: .

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Brate, da se ja i ti ne naganjamo, nego da taj lik da vrijeme i mjesto kad je duvao lepak, jel' može? :)

 

Neka kaže lijepo šta je uradio, pošto je do sada samo kurčio sopstveni kurac.

 

Neka kaže gdje je ta ''blic akcija'' bila. Sve ostalo je proseravanje. Pa imamo i mi specijalce, čovječe. Kad bi to bio rat za specijalce, ali to je bio rovovski rat.

 

 

 

 

No, eto, taj Chuk Noris ima onoliku bazu na Kosovu a Srba iz srpskih junackih filmova nigde ni od korova da ih poTjeraju.

 

ono sigurno nije postavio Chuck Noris, čak više Đinđić nego Klinton :)

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka kaže lijepo šta je uradio, pošto je do sada samo kurčio sopstveni kurac.

 

Vise si se ti kurcio u proteklih 25 minuta nego puki Marinac za dva sata.

 

 

Neka kaže gdje je ta ''blic akcija'' bila. Sve ostalo je proseravanje. Pa imamo i mi specijalce, čovječe. Kad bi to bio rat za specijalce, ali to je bio rovovski rat.

 

Cek, ti znas neke domace specijalce koji idu okolo i pricaju raji gde su bili i sta su radili...moguce...zato su oni domaci specijalci a ovo su legendarni Marinci. Legendarni vec preko 200 godina, kapiras ti mladicu?

 

 

Drugo, sta si se natakario na ovog jadnog Marinca od preko sto kila zive vage i dva metra. Upoznao sam ih jos jedno desetak. Njih nikad nisam uhvatio da bullshit-uju, za razliku od tebe.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
ti znas neke domace specijalce koji idu okolo i pricaju raji gde su bili i sta su radili.

 

kako onda svi znaju šta su radili marinci u Iraku? Ajde da malo manje seremo, ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne lupaj. Jesi ti normalan? Bas americki oficiri pricaju okolo gde su bili sta su radili. Ionako mi je previse i rekao. Kad (i ako) ga vidim ponovo, ako ga ne eskiviram pitacu ga. Mada, boli me djoka bas, gde je i na kojoj misiji kidao nase. Poceo je nesto ukratko da mi prica, meni se smucilo, dalje ga nisam pitao.

 

Значи било је оно...

- ...гулп, гулп, но, вејт, ај толд ју ту мач...

- Немој тако, маринче, причај ми још. Волео сам читати корејске бајке као клинац.

- Не смем, убиће ме. (Полудео од толиких акција по бијелом свијету, несвесно устаде и продра се "СЕМПЕР ФАЈ; ДУ ОР ДАЈ", људи у кафани се окренуше, неки младић подријтлом из Босне прокоментриса "Ја, будале")

- Причај, тако ти Линколновог гроба.

- (Маринац се прену, набора веђе) Проклетниче, зашто си то рекао?

- Желим да чујем приче како си убијао.

- ОК, сам си то тражио, Год дем ит. Почетак рата у Вијетнаму, имао сам само 9 година. Узмем ћалетов М-16 и пријавим се. Мајка горке сузе лије, отац поносно гледа, није му право, али је поносан. Некако прескочимо администрацију и нађем се тамо. Пакао, човече, пакао. Жути зује око нас као комарци. Газио сам 750 километара без престанка носежи два рањена другара и истовремено вукући џип конопцем који ми је био у зубима...

- Не сери да си и тамо био?!? (исколачене очи)

- Шта ти мислиш, човече, семпер фај до ор дај.

- Причај даље.

- Плати још једно пиво.

- Келнер....

 

 

Drugo, igrao je basket na koledzu. Igrao je u NCAA ligi, znaci americki koledz basketbol. Mislim negde u Teksasu ili okolini, rece da je igrao protiv Olajuwon-a na koledzu. Tip je 6'7" i 230lbs, sto znaci 200cm i 105kg, prebacio sam se za 5cm. Zver, bez obzira. Gledao sam neku fotku gde stoji pored Kobeta Brajanta (da, znaju se) Kobeta je 6'6" (navodno) i 205 lbs, onako misicav. Ovaj baja je za inch visi (mada on tupi da je Kobe 6'5", bos) i ima 25 funti vise. 12 i po kilograma misica vise od Kobete. A visi dva i po santima. Aj' poceli ste da smarate tim slavenoservskim junackim pricama.

 

Звер, кажем и ја.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prometheus - Ne znam sto se cimas oko reci neupucenog i nebuloznog coveka, jeste bas se njemu ispovedao i to potpukovnik, bas je njemu sve rekao! :) :) :) Inace svi opisi mu lice na one filmske, jer ih se i nagledao, a mogu i ja da budem onda Chuck Norris... :da:

Prvo i prvo, kaze on 'Marine CORE' - ne postoji nikakav CORE nego Corps. Drugo, oni nisu specijalna jedinica, nego bransa Oruzanih Snaga, bolje iscimana i istrenirana nego regularna pesadija, sve pod jurdistikcijom RM SAD. Trece, jesu oni jaki, za njihove standarde, ali je cinjenica da su dobili vecinu bitaka kada nadjacaju protvnika 4 prema 1, plus imaju vazdusnu i brodsku podrsku sa svim sopstvenim pratecim elementima (pod okriljem MAGTF), to ih cini unikatnim, jer mogu nezavisno i mobilno da dejstvuju po svetu, bez pomoci ostalih bransi. Peto, ginu oni svugde, i ginuli su na teritoriji Srbije ako cemo tako da pretpostavljamo o neproverenim informacijama - nismo mi neka ravnica gde mozes da tuces danima artiljerijom i avijacijom, i onda samo pokoris, vec je mnogo komplikovanije. Sesto, znam ih i ja previse, nisu svi toliko veliki i snazni, u pitanju je samo duh tih mladica (a inace je malo propao standard u zadnje vreme jer su postali tolerantniji koga sve primaju u redove), a dobra ideja da slikamo prosecnog marinca sa nekim srbinom, mislim ono sto je za javnost i televiziju je druga prica. Sedmo, koga boli dupe sa kim se slikao. :) Osmo, i necu dalje da serem, jer nemozes se ubedjivati sa detetom sa jutuba, Demi Mur nije isla u Marince, vec je primljena, po prici istinitoj, u BUD/S iliti skolu za treniranje Mornarickih Foka (U.S. Navy Seals) i prosla uspesno sve segmente cak i teze malo zbog diskriminacije i zajebavanja, ali oni su vec bas specijalna jedinica, diskutabilno i najbolja u redovima SAD-a. :lol:

 

E zaboravih, deveto Marinci imaju svoje specijalne snage, ali otom potom, nebitno za temu... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, ovaj je pobio jedno 20-tak tih starijih vodnika Djukica, neke i nozem. Nisam ga pitao da li ih je zaklao.

ств. Ђукић Жељко је био два пута убијен и то га је само учинило јачим и генерално зајебанијим ликом.

 

Роналд завршио на сред Пожешке. Пао после два шамара и ноге у главу. За дивно чудо, што је за сваку похвалу, сточки је поднео и ни гласа није пустио.

Ја сам нежне грађе (ајм а лава нот а фајта) па је једини чин одмазде против душманина садржао љути сос и искориштеније рачуна у сврси проласка кроз тоалетан клозет поред баба сере. Мислим да су унајмили специјалан тим из Швабије који је садржао комуналце из свих источно-европских земаља. Специјална операција ''Стари сјај''.

 

Тинејџери који врше 3. смену у Мц-у на Славији се куну да се ноћом у кабини бр. 3 још увек може чути завијање цреваца, ''мирис'' афтербрнованог помрфрита и крици очајања слабашног патриоте. Када се светла угасе и деца богатуна издувају последњу свећицу са агресорском руком умешене торте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje nađe ovolike avione bre...

 

zajebavam se

 

3 aircraft shot down (F-117A, F-16C,AV8 Harrier))

2 helicopters (AH-64 Apache)

30 UAV

about 230 Cruise missiles

(sad se ne zajebavam)

 

 

 

u svakom slučaju, ja znam šta su oni nama uništili - 7 tenkova.

 

nope.

 

88 aircraft destroyed (6 shot down by NATO, rest of them destroyed on the ground)

14 tanks (9 M-84's and 5 T-55's)

18 APC's

20 artillery pieces

 

 

---

edit

 

rogozube, koji ti je izvor onih podataka?

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
nope.

 

 

yes.

 

To oni misle da su uništili to oružje, a u stvari riječ je samo o 7 tenkova.

 

Konkretno, naši su pravili drvene replike tenkova i aviona na svojim aerodromima, ''tenkove'' su kao postavljali po livadama, a u stvari to je bilo prefarbano drvo sa pećnicom unutra, pošto im njihove ''pametne'' rakete traže metu prema toplini.

 

Takođe su npr bombradovali autoput jedno 20-30 puta, čudeći se kako to mi za dva dana ponovo asfaltiramo, a ovi naši ludaci prekrivali put sivom papirnom folijom.

 

Tako da su Ameri pogodili pičkin dim, to jest par tona prefarbanog drveta i par kilometara papirne folije :)

 

Znam da ovo zvuči nadrealno, ali stvarno se ne zajebavam, tako je bilo, čak su kasnije Ameri prisustvovali iznošenju naoružanja sa Kosova, nakon rezolucije 1244 po kojoj je naređena evakuacija, pa kad su vidjeli šta sve prelazi Ibar, lica im nisu bila crvena, nego zelena od sramote :)

 

Dakle, jasno i glasno, šteta vojske je bila - 7 tenkova. S druge strane, njihova šteta je bila 5-6 apača, a ne dva kako piše, ovo ostalo izgleda u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...