Jump to content

Spock's Beard


Totamealand

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Novi album je stvarno nadmašio moja očekivanja, odličan je koliko i X. Zanimljivo je koliko mi je brzo legao s obzirom na to da je u pitanju prog rock album, nadam se da će moje oduševljenje da se održi. Gledam creditse, i neverovatno mi je to koliko su udela imali Ted Leonard i izvesni outside writer Joe Boeghold, a da album pritom zvuči kao Spock's beard, svaka im čast kako i uspevaju da održe ličnost benda.

 

Favoriti: A Treasure abandoned, Afterthoughts, Submerged, Something very strange.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slušao Enchant, zapravo. Ovo mi je prvi put da čujem Tedov glas i toliko se dobro uklopio u ostatak ekipe, stvarno nije bilo potrebno da se navikavam na novi glas u bendu, sve mi zvuči nekako prirodno i normalno. :da:

Edited by Totamealand
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

I tako samo dva čoveka komentarišu na SB temi?

 

Ništa ne kapiram o čemu se radi u spotu, valjda mi ove lepojke skreću pažnju. :mrgreen: Nešto se mislim, SB je na skoro svakom albumu imao bar jednu relativno komercijalniju stvar, ali nijednoj od tih pesama se nije posrećilo. Ne bi bilo loše da ova pesma ispadne ''hit'', ipak je prilično zarazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Evo vam ga treći čovek. :D

 

Slušam Snow, video sam da ga hvališ, listao po folderu i ae da pustim. Ne sviđaju mi se ovi 'američki' vokali baš xD

Ima dobrih instrumentalnih zajebancija, mada mi nije neko padanje u nesves'...

 

Instrumentalna egzibicija (al' malo reciklaža), pa onda deo s pevanjem gde sve zajedno to zvuči kao Kansas, Bon Jovi, ili tako neki onaj nesrećni AOR...

 

Još neke sličnosti me podsetiše da je možda bolje da se vratim u 70te, imam tamo nezavršenog posla.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ćeš imati nezavršenog posla što se tiče sedamdesetih, previše toga ima. :haha: Kad budeš hteo da čuješ malo apdejtovan, moderniji tejk proga sedamdesetih, The Light je odličan album. :da:

 

Očekuje se novi album (The Oblivion Particle, izlazi za valjda nedelju i po dana), iako me prva dva singla uopšte nisu osvojila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...