Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Kada je prethodni put Cooper dolazio, Trash tek bio izašao, narod niti je bio upućen, a i već smo počeli više da se zanimamo nacionalističim sranjima. U poslednjih par godina, Poison se ne skida sa TVa, znam ljude koji nisu ni čuli za Judase, a lože se na Poison. Die hard fanova uistinu nema baš mnogo, ali da bi se dovukli i blejači, potrebna je malo jača reklama, i eto 3000 ljudi. :D

 

Ne verujem da je The Cult nešto mnogo popularniji od Coopera, a koliko je ono bilo na Tašu, oko 4.000?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ви што серете да ће бити мало људи, оћете ли доћи на канцерт,а

ша кога заболе колико ће људи бити, или долазиш да гледаш или нећеш и још+ кењаш

а

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tipujem da će biti sjajan gig.

 

provalite ovo: http://www.youtube.com/watch?v=ROxDBpMCffU

 

i još bolja: http://www.youtube.com/watch?v=QRHFIVJtqpc...feature=related

 

Meni ove linkove nece da otvori.

 

Ovde se iz blizine bash vidi da je dedica. ;)http://www.youtube.com/watch?v=8rDbfZEN3ho...feature=related

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ove linkove nece da otvori.

 

Ovde se iz blizine bash vidi da je dedica. ;)http://www.youtube.com/watch?v=8rDbfZEN3ho...feature=related

 

 

ma da mator je ko biblija, mislim da je on '48 godište ili tako nešto?! ako me sećanje služi...

 

 

heh ponekad usere pa ne radi, kucaj keywords na utube:

 

Alice Cooper - Under My Wheels

 

 

Alice Cooper live in Detroit 1971 - Is It My Body

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De nabode 6 iljada sunce ti...bilo bi to lepo, ali mene najvishe plashi chinjenica da je jedan Judas Priest prodao jedva nekih 1500-2000 karata, shto je jako malo, no ovo je Srbija i nikad se ne zna...

 

 

Da su Judas Priest kod vas prodali toliko karata taj bi se koncert i održao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

вала ако си му реко

 

 

 

 

нисам сујеверан ал ме нервирају ови ликови што се понашају ко жалосне сове

а псле конц отказан..... зајебано........

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slučaju ne postoji dilema šta je starije, kokoš ili jaje. Ako koncert zavisi od broja prodatih karata, neće se održati sigurno, jer ni ja, a verujem ni većina ljudi koji bi došli, nećemo kupiti kartu dok se zvanično ne potvrdi da će koncerta biti.

 

Btw, Pavao bi mogao da navede iz kog to izvora je saznao da bi se koncert Judasa održao da je bilo više prodatih karata, jer njegova izjava ukazuje na to da je Tipton-ov problem sa slepim crevom bio samo izgovor, ako ne i sasvim insceniran, a to je ozbiljna optužba.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince je u pravu.

 

Zašto mislite da je broj prodatih karata jedini razlog otkazivanja? Zato što vas još uvek ništa ne boli, ali... Ljudi o kojima je reč su matori. Evo proverila sam. Vincent Furnije, znameniti ACooper, rođen 1948! Sunce ti. Čiča still rocks! Izračunajte koliko je to godina... Čika Tipton? Može ćale svima da nam bude (uključujući i mene, bua-ha-ha)

 

Onomad na Ušću kad je počela Start me up pa nismo verovali dal' je to uživo, bilo mi je jasno da Džeger ima specijalan tretman da bi tako mogao da skače ko nenormalan. I jeste, posle smo saznali da mu obnavljaju krv povremeno. Just for the record

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onomad na Ušću kad je počela Start me up pa nismo verovali dal' je to uživo, bilo mi je jasno da Džeger ima specijalan tretman da bi tako mogao da skače ko nenormalan. I jeste, posle smo saznali da mu obnavljaju krv povremeno. Just for the record

Barem nije morao da ima boce sa kiseonikom kao Bruce iz Maiden (sto otvara drugo pitanje). Keith iz Stones -a, je jednom zvanicno promenio krv, za ostale se samo nagadja. Postoji cinjenica da Jagger u obicnom zivotu trci dobar broj kilometara dnevno, posecuje teretane ... zasto bi to radio kad zamena krvi resava sve? Zaboravljas Srpskog seljaka koji ceo dan okopava kukuruz u tim godinama (treba nesto da znas pa da zaboravis.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...