Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

yeah

 

sramota jedna ali uopšte mi se ne sluša poslednji album. samo bih da čujem stare stvari. jel slušao neko?

 

 

pre neko veče sam odvrnula do daske house of fire. kakva stvar. komšiluk mi je verovatno pominjao majku...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

yeah

 

sramota jedna ali uopšte mi se ne sluša poslednji album. samo bih da čujem stare stvari. jel slušao neko?

 

 

pre neko veče sam odvrnula do daske house of fire. kakva stvar. komšiluk mi je verovatno pominjao majku...

 

Pa najbolji album mu je trash na tom albumu svaka pesma razbija

 

Novi ni meni nije bas nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokle brate dokle?

 

Šta, ne slažeš se?

 

Nesto sam nacula da je prodato samo 200 karata i ako se nastavi tim tempom otkazace koncert...kontam da je to neko lupio,ali reko'da pitam da li ovde ima nekih informacija o tome...

 

Realno, i očekivao sam prodaju kao za Slayer. Reklama za koncert gotovo i da ne postoji, sem tu i tamo jedva uočljivih, loše dizajniranih postera po Beogradu. Smatram da Cooper kod nas ima dovoljno publike, koja bi došla na koncert, ali pod uslovom da bude obaveštena o njemu.

 

Otkud to? Mislim, to se kod nas ne deshava chesto, otkazivanja i slaba prodaja...

 

Kod nas se to dešava redovno. Osim kad organizator prihvati da privremeno radi sa gubicima, ali toga više neće biti, jer svi uče na Legacy-jevom iskustvu sa festivalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počinjem da se predomišljam. Ima li neko neku skorašnju set listu?

Aha,a sta sam ja rekao? :)

Overrated.

 

Not interested.

 

 

Shto bi Sofronije rekao:"Greshish sinak." :)

 

 

Ko zna, možda se i predomislim do decembra. Kada mi prođu Lizzy i Gilbert, uželeću se nekog koncerta sigurno... :)

 

 

 

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh što je socijalni plakat. danas sam ga videla u gradu. ne dolazim često u centar nervira me gužva i razlika u cenama :angry2: tako da ne znam od kada stoji, ali ne izgleda nešto. i to ima samo tipa 1 a 5 od depeche mode koji sviraju pola veka iza coopera. zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...