Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Kupio danas kartu...2000 din. !!

 

 

Inace...ovo je prebaceno u Arenu !!! :da:

Zar nije trebala da poskupi od Subote na 2300?Ja se onda zajebah sto sam pozurio sa kupovinom. :)

Ma nema veze,bitno je da sam se obezbedio.

 

Nego,ako je to za Arenu istina,onda odlicno. :rockdevil:

Prvi red.

 

EDIT:Evo razjasnio je Huszar to moje pitanje sto se tice cene. :pivopije:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, nekako mi je čudno... Ni sad za Queen nije bila puna Arena, a ipak su oni mnoooooogo popularniji od Alisa kod nas!? Ko zna, čudna smo mi publika... :D

Pa bila je bas lepo popunjena Arena za Queen. :da:

Nije bilo ljudi skroz gore na tribinama (na onim najudaljenijim mestima), bar kol'ko sam ja videla, iz prvog reda :bigblue: , al' parter je bio pun - to sam skontala na snimcima sa youtube-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teshko bre, ne mozhe Cooper da napuni Arenu ni u ludilu....! Najvishe shto mozhe je da napuni bashtu SKC-a, bar je to neko moje mishljenje... Ima on dosta fanova ovde ali ne reklamira se mnogo koncert ko nema net a ne zhivi u BGu ne mozhe da zna za koncert...Ako su Slayer koji su mnoooooogooooo populariniji od Judasa bar kod nas prodali samo 300 karata ne znam...Ali opet to premeshtanje u Arenu vuche ka tome da se karte prodaju super i da su premestili na vece mesto da mogli svi da stanu!! Ali opet nekako mi sve to sumnjivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAJNOVIJA VEST

Zvanicno saopstenje lupa Promotion-a

4.12. godine 2008. koncert će biti odžan u Beogradskoj Areni umesto u Hali Sportova,

koja nažalost ne ispunjava tehničke zahteve koje je postavio Cooperov management.

Očekuje nas jos jedan koncertni spektakl i prilika da svi ljubitelji žestokog rocka vide fantastican nastup jos jedne muzičke legende.

Ovde treba napomenuti da će, po posebnoj želji Alice Coopera, kapacitet Arene biti smanjen na 4.000 mesta, pomicanjem bine unapred.

LupaLogo.jpg



Share this post


Link to post
Share on other sites

čika furnije ne sme da pali lobanje i piči vatromet jer hala sportova će da eksplodira u tom slučaju sa sve publikom.

 

a arena em ima mirišljave toalete, em ima sprinkler sistem u slučaju da čika furnije sam sebi sprži obrve pirotehničkim izmišljotinama :)

 

biće nas malo, ali odabrano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupi chovek i ostade ziv...

Shto je koncert prebachen u arenu, znaju samo sami organizatori, voleo bih da je to zbog ogromne prodaje karata, ali setite se samo onog nesrecnog certa Scorpionsa...

Jbt dokle vise spominjete taj koncert Scorpionsa. Taj koncert su radili neki ljudi koji ne znaju dupe da obrisu zato se sve tako zavrsilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt dokle vise spominjete taj koncert Scorpionsa. Taj koncert su radili neki ljudi koji ne znaju dupe da obrisu zato se sve tako zavrsilo.

 

Taj koncet sam pomenuo zbog toga shto je trebao da se odrzi u areni, pa je otkazan, te stoga ne mora da znachi da i ovaj nece biti ako je tu premeshten, no ako je limitirano na 4000 karata, cenim da nije nemoguce da se rasproda...videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...