Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ziva istina, u Metrou je najteze naci velicinu. Letos videh par jeftinih lepih majica, ali nema sanse da nadjem XXL, a i kad nadjem da pise XXL meni na oko ne izgleda bas kao da je XXL, vec manje. Ali nadje se po nesto.... samo treba biti uporan. Na primer, videh USB memoriju Kingston 32GB za 3500 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

наравно да не. цела индустрија обуће од сваког модела направи по један 49 или 50, па ако се свиде Лемију - свиде.

 

Ovo je istina.Problem je u tome sto sam ja po pitanju cipela izuzetno izbirljiv,i to samo produzava agoniju.Ali dobro,snadjem se uvek.Imam 12 pari cipela,tako da se moze itekako.

Najlakse je sa kaubojkama...to se naruci po meri i cao.Jeste da je skuplje,ali vredi.

 

Jel se ti brojevi uopste proizvode serijski? :haha: Ja nemam tih problema, meni je 42 plafon a u mnogim slucajevima i 41 mi odgovara, btw. nisam patuljak :bigblue:. visok sam 183cm.

 

Pa imas nogu srazmernu visini,sasvim normalno.Zavisi i od kalupa.Eto npr.letos sam uzeo Bugatti broj 47,savrseno mi odgovaraju.Imaju neke vece kalupe,jebes li ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

да ли да узмем зелене или љубичасте?

 

NewBalanceBB790Coll1.jpg

 

New Balance su keva - generalno kao marka - tike odlicne, udobne, dugo traju :D

Pre sam imala neke klasik bele modele dublje..a skoro sam mozgala da li da uzmem ljubicaste :D

Bas me briga sto su "muski model" skroz su mi simpa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeh juce new balance p790nv u somboru za 5100.skroz su ok patike za tu cenu.

 

5100?!?!?! овде су свуда 6500! јеботе, отићићу у Сомбор да их пазарим. са све превозом изађе ми јефтиније!

 

Pa imas nogu srazmernu visini,sasvim normalno.Zavisi i od kalupa.Eto npr.letos sam uzeo Bugatti broj 47,savrseno mi odgovaraju.Imaju neke vece kalupe,jebes li ga.

 

брате, ја сам 177 и носим 46. јебеш ме ако је то сразмерно :haha:

 

To je muski model?

 

мушки, мушки. има и плаво-црвенa варијанта. качио је димму пост са њима.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje prve definitivno , bolji sjaj , koza , i sto je najvaznije nema onih sarica rupica , ali mi se kod drugih vise svidja sam oblik .

 

kad bi u grad izasao u ovome dobio bih batine , garabnt bi mislili da sam neka pedercina ... ali extra su .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ли у БГу да се нађе Адидас Универзал и за колико пара. У мом крају га нигде нема.

 

UNIVERSAL.

 

Imao sam ja skoro iste takve samo plave, mnogo su lepse izgledale a i stvarno su bile mnogo dobre. Doduse to je bilo pre 20 godina, bio sam zavrsio treci razred i htela keva da mi kupi ponovo takve, secam se bilo je pred sam rat u Hrvatskoj, isli u grad i nigde ih nismo nasli, posle vise nisam imao priliku da ih ni potrazim jer je grad bio ustaski za vreme rata, jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ja skoro iste takve samo plave, mnogo su lepse izgledale a i stvarno su bile mnogo dobre. Doduse to je bilo pre 20 godina, bio sam zavrsio treci razred i htela keva da mi kupi ponovo takve, secam se bilo je pred sam rat u Hrvatskoj, isli u grad i nigde ih nismo nasli, posle vise nisam imao priliku da ih ni potrazim jer je grad bio ustaski za vreme rata, jbg...

1243594993_cupcakedog-war-flashback.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...