Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Nećeš izlaziti iz njih. Imam 4 para patika za šetnju, skoro da samo Makserice nosim. Ne postoji udobnija obuća.

Potpisujem. Moja dvojka je trajala dosta dugo. Razmisljam se da ih nabavim opet, al boje su mi bezveze.

 

Koristio sam ih za hodanje, trajale su jednu sezonu. Hodanja.

Meni toliko traju svake skejterske patike. Pu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je toliko glup nacin trazenja da nemam reci :haha: Mislim kad vec nisi u fazonu da porucis s neta.

Mislim, izvini. Hajlajtuj me molim te. :rolleyes:

 

 

one adidas su ti odvratne, ove north face deluju prilicno kul

edit: zapravo sam prilicno sokiran da istoj osobi mogu da se svide i jedne i druge :zeleni:

Svasta se ,meni svidja jbg. :haha:

Edited by Night's Blood
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  konvers i vans su najbolje patike...i to ne one skupe...obicne,da nisu neke budzene...vans imam od 2008e...platio ih 3700,bile na popustu,bio samo moj broj...samo im se djon izlizao,a to moze da se sredio odlaskom kod obucara...jedne konvers imam od 2008,od kraja godine,moze se reci i da je 2009a...malo su pocele da se rasivaju,al nista strasno...ako kupis skupe patike,raspasce se do sledeceg coska...i nemojte ljudi kupovati u planetinim radnjama nista...to su fals modeli koji se sklapaju bog zna gde...one modele koje oni imaju u radnji nema na sajtu najkija,adidasa,riboka...  

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Converse ima lepe modele, ali umeju da omanu sa kvalitetom. Adidas i Nike su najkvalitetnije i najudobnije. Mada ja sam imala srece sa Reebok patikama koje sam skoro kupila, jer su uglavnom sranje.

 

Btw, meni sutra stizu one Adidas cizme, nadam se da se necu pokajati. :haha:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Listam temu , i da znas da za sad vode tvoje crno-bele konvers duboke.

 

:wub:

 

Патике могу само да похвалим. Удобне су, није хладно у њима, изузетно су јаке... Баш дуго времена нисам имао такав квалитет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako kada kažeš konvers misliš na starke moje iskustvo je obrnuto - počnu da mi se cepaju posle par nedelja... i ne postoje jeftine konvers starke... sa druge strane, noname starke za 800 din mi traju već oho ho bez ikakvih defekata...

 

Aposultno se slazem. Ja sam nosio do sada samo starke ali zato sto su mi se svidjale a ne sto su bile kvalitetne. Mislim ko uopste moze od takve obuce i da ocekuje kvalitet, platno,guma i lepak. Jos uzmi u obzir bezobrazno visoku cenu koju su im nabili zadnjih godina, neka hvala. Ja inace nisam neko ko unisti patike za par meseci, znale su adidas i ostale da mi traju bukvalno dok mi ne dosade pa ih bacim, inace nikad nisu pucale, rasivale se i slicno. To mi se jedino sa starkama desava. Dovoljno je da ih nosis jedno leto i vec ce da puknu bar na pregibu a za godinu, dve izgledas kao klosar u njima. Inace drugar mi rece da starke u Americi mogu da se uzmu za 15$, a kod nas 50evra, kul...

 

Inace nosim samo duboke patike. Ove plitke mi izgledaju kao bapske, da ne kazem bruslijevske :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...