Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

To je ona tvrdoglava koju je Generalni iskopao? :D

испадо ја некрофил

 

administratorśkinja

да ме извинеш, фали ти ''к''

 

''администракторшкињу'' - админ, и с трактор, ш-к и њу - тако је по Б92 правилима

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

'beš mi sve, meni su karerini modeli patika ubedljivo najleši.

imam 2 para. i čizme zimske njihove.

samo nemam sponzorski ugovor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yvette Kupila sam ih u Barseloni bile 150 evra ostao poslednji par za nas nogate i bile su 60 evra... To su kupvine zbog kojih vredi stekati kintu kada se ide za insotranstvo, jer u pitanju je prava koza, i njihova proizvodnja. Ovakve kod nas povlace pri kraju sezone sto me dovodi do ludila, jer ih ponovo prodaju po istoj ceni dogodine i tako videh da mi kasnimo za nekim modnim trendovima 5 godina :no:

 

Nije da sam poklonik mode, ali lepo je malo promeniti nesto a ne da svi furamo isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dosao na kasu vadim 6k ovaj kaze 4700, reko' waaaaat? kao imas popust 20%....i onda zamenio za bjele, al sad ocu i crne pa kad pa'ne harac, cu duzmem i crne....naravno sto je riba bolja koja tamo bleji dok isprobavas tike, to je gluplja da ti kaze da imas i popust.

 

jbt svake godine kad se odlucim za tike koje mi se svide, njih naravno u srbiji nema..ili je bezveze model ili su idiotske boje ili nema broja ili su preko 10k

 

ove i crne su jedine koje su mi se svidele....mada bi morao i neke za trcanje da vidim,al otom potom.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...