Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

jel ima neko problem sa onih 11 update-a? ja sam ga vec 10x pustao da updejtuje ali dzaba dodje do kraja i odjednom nestane prozor i to je to..ugasim iz taskbara i ponovo upalim program on trazi opet isto :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa selektujes sve fajlove u listi i onda desni klik pa "Create DLC"... kad "reinstaliras" (ako tako zovete ponovni download i extractovanje) onda desni klik na tray ikonu pa Load container

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle reinstalacije mi radi kako treba... Mada sam ja uber rtd zaboravio moju listu sa passwordima da kopiram................................................. :udri:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jel moze neko da mi pojasni o cemu se radi:

Jdownloader sad skida brzinom ~130 kb, iako imam 2Mbit vezu...

plus kad download pocne, skida 4 sekunde normalno,a onda pauza od 5 sekundi i tako do kraja...

Do pre nedelju dana sve je normalno radilo (bez pauza i 200 kb\s)

wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Пичкетине класичне ови из репидшера. Знају да је током викенда докон народ, нема посла, па се сви дају у скидање романтичних филмова, хорора и порнића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi pojasni o cemu se radi:

Jdownloader sad skida brzinom ~130 kb, iako imam 2Mbit vezu...

plus kad download pocne, skida 4 sekunde normalno,a onda pauza od 5 sekundi i tako do kraja...

Do pre nedelju dana sve je normalno radilo (bez pauza i 200 kb\s)

wtf?

 

Тако је врло често, РШ не дозвољава да стидаш већом брзином ако ниси премијум.

Преоријентиши се на МУ и Дф, мени је пре неки дан на послу МУ пичио преко 800 кб/с...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bilo isto do pre par meseci a vidim opet se vratilo na isto-dakle skida manjom brzinom i sa zadrskom-ide ide pa stane i tako u krug :udri:

Full brzinom skida tek od 1h uvece a to traje sve do otprilike 4-5 sati popodne sledeceg dana pa u krug,dok je za vikend ceo dan ograniceno,mada ne znam kako je sada imam utisak da je non stop ograniceno,svaki dan i 24h znaci :opusteno:

Nema rapidshare su derperi-niti su bolji niti losiji od ostalih,a 90% sadrzaja je na njemu-nesto poput mp3-ice u svetu muzike

Megaupload zato pici full brzinom,ne ceka se nista i moze da se nastavi download-ja ga koristim kad god mogu ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megaupload zato pici full brzinom,ne ceka se nista i moze da se nastavi download-ja ga koristim kad god mogu ;)

 

Може и ДФ, што је сјајно, нарочито када скидаш филмове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam skidao par linkova i vec su dva se zavrsila,i ugasaio komp i sad moram sve ispocetka :(

kako da podesim da mi sacuva to kad ugasim komp i da mogu ponovo da nastavim npr stopirani link?

i moze li da se poveca brzina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od gadnijih slika u povijesti Interneta.

banner_referrer_en.jpg

 

JD mi je radio ok dok apdejtovi nisu poceli da budale. Nekad hoce, sad nece. Pun mi je kurac toga, ionako u zadnje vrijeme downloadujem rijetko tako da posao odradjujem rucno. Traje malo duze, al se bar ne smaram sa tim hoce li se JD smilovat da normalno proradi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cesto zamrzne jdownload-er. Ne kontam uopste u cemu je fora. A i rapidshare je postao tesko njesra. Ne moze covek lepo da downloaduje, nego sve nesto secka pa pada brzina....kreteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se navikao na novu verziju posle malo pocetnog natezanja ;)

Sve radi kako ja zelim plus sam osposobio i reconnect tako da vise nema cekanja za mene sto se tice rapida :razz:

Jedino mi smeta sto zna da se zaglupi update(obicno su serveri za upload optereceni)ali boze moj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се не појављује апдејт. Преподне ради савршено, поподне забушава, али мислим да је то Репида, а не до програма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Преподне ради савршено, поподне забушава, али мислим да је то Репида, а не до програма.

 

Do rapida je,ponovo je poceo da kenja.A za megaupload jos uvek nisu provalili captcha.Tako da,furaj netload.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који ли програм ви користите да ми је знати?!?

 

Мени све ради савршено, скида са свих хостова, брзина је одлична, осим РС-а који кочи понекад, али то је то њих...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...