Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

  • 3 months later...
Guest Bata Životinja

Dobro je, ja mislio da to meni virus jebe majku.

 

I meni zajebava Jdownloader, blokira bar jednom dnevno pa moram da ga ubijem u task manageru i ponovo palim, ali ipak i dalje radi posao. Međutim, nateraće me da uzmem neki drugi file manager ako se ne popravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probajte ovaj Free Rapid, koristim ga vec duze vreme i ok mi je, nije savrsen ali je mnogo "laksi" u odnosu na jdownloader.

Jedino sto automatski ne popunjava captche na fileserve, filesonic, ifolder i sl, ne znam da li jd to odradjuje ali sad ima brdo tih 1click linkova a rapid,

megaupload, mediafire, deposit rade odlicno. Mozda kao zamena kad ovaj zasere, jd je dobar ali mi tako izmaltretira racunar da sam ga batalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

To da, ali tako onemogućava i automatsko učitavanje novijeh, jelte, linkova za željeni download... E sad, za selektivno rešenje ja nijesam upućen.

Settings -> User Interface -> Linkgrabber -> Link Filter

 

#Ignorefiletype 'whatever':

 

.+?\.whatever

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je u redu oko zaobilazenja zajebancije sa captcha..ali sta god da pustim da skida,ne prelazi 50 kbps..wtf?

 

a net mi je sasvim ok inace..nije usporen..

 

I ja sam juce instalirao taj anti-captcha, radio je preko noci i bilo je sve ok, sada sam opet pogledao brzinu i normalna je, nista je neogranicava, ali evo vec 5-6 put ne moze da mi pogodi captcha na fileserve.com -.-

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...