Jump to content

Venčanja, svadbe, krštenja, slave, sahrane, parastosi, opela...


Zen

Recommended Posts

Коњ врани на белој принцези (мени). :mhihi:

Nisam znao da volis sa konjima. I jos vranci. My favorite.

 

Samo se zezam, u redu je ;)

 

Nije u tome stvar, nego ja to propagiram brak nasuprot vanbracnim zajednicama :) Inace, ko oce jednu osobu oce, ko nece nece, ko oce decu - bla bla bla bla ser. :)

Ma znam da se zezas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again
Nisam znao da volis sa konjima. I jos vranci. My favorite.

 

Јао ти безобразни перверзњаковићу, само ти се бестијале мотају по глави. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam po pitanju svadbarijskih cuda moderna, ne volim ih. Ne, u tom tradicionalnom srBskom obliku.

Prvo, ne volim pecenje, drugo, dosadni su mi ti ritualni delovi, trece nisam ljubitelj narodnih igara, cetvrto, najbitnije, ne mogu da se odvalim od alkohola i da ne znam gde se nalazim iz prostog ralozga - ne pijem.

Tako da, nije to mesto za mene :) Ja sam vise za skromniju varijantu, a ako vec moram da se razmecem moze neki fensi restoran sa finim pratecim bendom, klasika Oliver Dragojevic i to :)

Molim, sve fanove svadbi da me ne pljuju odma' :)

Full respect.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je to svadba, ako nije u satri i ako ne dodje celokupna rodbina + bar 2/3 sela...bez toga ko da nije bila svadba, ne priznajem :D

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Ja necu da se zenim. :twisted:

 

 

Sisuj je hunter, on ne moze da se veze za jednu djevu :rockdevil:

 

 

sisus je milf hunter :)

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakve svadbe.to je seljacenje

vesele se najvise oni zeljnici koji dodju da zderu i piju na tudj racun.apsolutno bi mi isto bilo da zivim sa ribom neko vreme,sutra potpisemo to govno kod maticara i sad se nesto kao promenilo.

jeste,morao bi da placas advokata da te razvede,nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

JOJ, mene hvata panika od toga, udajem se u subotu...

 

Ниси то требала обзнанити. Пола форума, укључујући и мене, сада размишља о самоубиству! Зашто он, а не неко од нас? Зашто, ох, зашто...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala znate koje se filozofsko pitanje otvara vi i da necete da pravte svadbu, morate zbog roditelja, jer ako ste vi isli ocekuju i drugi da dodju na vasu svadbu...

 

 

To je po meni nesto najgore sto covek sebi moze da ucini. Svadba bi trebalo da bude jedan od najlepsih dana u zivotu, a ako se tako pravi za rodbinu i po ukusu rodbine, onda mladenci rizikuju da taj dan pretvore u sopstveni pakao. Ako ne moze da se nadje kompromis sa roditeljima i rodbinom, onda je bolje ne praviti veselje uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama lako, vi mozete biti etiketirani kao ' sarmantni nezenja ' i to ima pozitivnu konotaciju svakako :)

A mi mucne :)

 

 

Ma sad je popularno da i zene budu samostalne, to valjda dokazuje da su jake, nemam pojma.. :udri:

 

 

to dokazuje da su ekonomski nezavisne i da nisu naišle na nekoga sa kim bi mogle da žive... a ima malko i toga da žensko s nešto mozga u glavi ima problem da nađe muško koje je se ne plaši.

 

a zašto veronika misli da smo mučne?

 

pomisao na brak (bez obzira na imanje/nemanje veze) me tako smara...

 

rasprava oko prezimena (big fuqin deal).

uklapanje godišnjih, jer eto božemoj morali bi svaki odmor zajedno da provedemo itd..

nesuglasice oko automobila, ja volim nemam pojma toyotu on zapeo za reno..

 

ma, bljakkk...

 

pa trpljenje njegovih roditelja, sine, jedva trpim svoje, ne pada mi na pamet da vikendima idem kod tuđih! užžasss

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kakve veze imaju sahrane i parastosi sa svime ostalim?

na cije sahrane inace ides smorok? ljudi koje jedva znas, pa kao ajd da svratim, bice ok ekipa, a mogui i utiske da prenesem? jesi ti bre normalna?

 

Kao sto u naslovu pishe - domacji skrsh.

Dakle sve svecanosti na kojima mogu ali ne moraju da se upraznjavaju narodni obicaji.

Ako cemo pravo sticajem okolnosti sam bila na zadushnicama slucajno, povodom nekog snimanja, i mogu ti reci da nisam znala o cemu se zapravo radi mislila bih da je u pitanju neka morbidna zurka sa pecenim prasetom na groblju.

A svadbe, sahrane i slicne stvari, kao i vecina mojih kolega cesto posecujem profesionalno... Ne bi verovao koliko ljudi zeli sem svadbe da ima video zapis i krstenja, slave, cak i sahrane i parastosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala znate koje se filozofsko pitanje otvara vi i da necete da pravte svadbu, morate zbog roditelja, jer ako ste vi isli ocekuju i drugi da dodju na vasu svadbu...

Sto se mene tice ja sam da radije da ceremoniju obavim u najuzem krugu prijatelja, a onda putoavnje u Barselonu.

 

Zato ja uglavnom ne idem na svadbe. :D

 

Svadba bi trebalo da bude jedan od najlepsih dana u zivotu, a ako se tako pravi za rodbinu i po ukusu rodbine, onda mladenci rizikuju da taj dan pretvore u sopstveni pakao. Ako ne moze da se nadje kompromis sa roditeljima i rodbinom, onda je bolje ne praviti veselje uopste.

 

Upravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...