Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Neće sigurno biti nova Maranatha, ali će se poprilično osetiti Mortuusovo prisustvo u bendu. Uostalom, videćemo kad izađe, možemo ovako nagađati mesec dana.

 

Elem, daj jebote, fuck me jesus? :) :) :)

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, daj jebote, fuck me jesus? :) :) :)
DA!!!!

200px-Marduk_FuckMeJesus.jpg

 

Ma zezam ja to pomalo gojka za maranathu, nemojte da se primate previse. Naravno da ce se Mortusov uticaj osjetiti, to je jos od plague angela postalo evidentno. Bice super brzih dionica, bice sporaca, mozda malo chantovanja(al vrlo malo, ipak je to Marduk a ne FM), i bice neko perverzno barokno-satanisticko iznenadjenje. Nadam se samo ne clean vokali, jes da su legli ok na opouzera akjuzera, al ne hvala.

Znam da nece biti 111111 cuk cuk cuk satan fuk in hell, ali dobro - volim ja i ovakav Marduk. Mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nece biti 111111 cuk cuk cuk satan fuk in hell, ali dobro - volim ja i ovakav Marduk. Mnogo.

 

 

Волим и ја, али више волим први део ове реченице. Без обзира што је то било иронично са твоје стране.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, daj jebote, fuck me jesus? :) :) :)

sta fali tom demo-u? meni je on bas dojaja i nema tu pesme koja nevalja :rockdevil: barem meni...

Bolje fuck me jesus nego nova maranath.a

reci ti se pozlatile :pivopije:

 

elem pogledao sam onaj klip i ono malo sto sam cuo svidja mi se.ako bude neki preorder diska gledacu ovih dana nekako da ga narucim.iako nisam pristalica toga ali ipak verujem da ce ovo biti odlican album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto su ovdje mnogi poceli da slusaju Marduk sa plejgom ili gancijem512, pa im onda Darknes Endless ili Opus Nocturne dodju za posprdavanje. Prvi album koji sam ja od njih cuo je bio Nightwing, i do danas mi je njihov najbolji album. A prva 3 su mi jako mila, i rado ih obrnem u ime starih dana. Nisu to nimalo naivna izdanja..

Novija faza mi je dobra zbog toga sto je Mortuus donio odredjeno osvjezenje. Plague Angel je album samo takav, rom512 takodje. Ali osjecam da pomalo vuku na Funeral Mist fazone, a to nije bas ono sto od Marduka zelim. Ne treba im nista da se fataju na ovaj religiozno-ortodoksni val gdje su albumi postali sablonski (brzo-greogorian chants-sporo-klip iz nekog opskurnog filma-brzo-brzo-sporo-jos malo chantovanja). Pocelo je to da me nervira, nema vise originalnosti. Najgore jeste sto je to trend, onda mi se bas gadi. Svakako nesto sto nje potrebno jednom legendarnom bendu kao sto je Marduk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA!!!!

200px-Marduk_FuckMeJesus.jpg

 

Ma zezam ja to pomalo gojka za maranathu, nemojte da se primate previse. Naravno da ce se Mortusov uticaj osjetiti, to je jos od plague angela postalo evidentno. Bice super brzih dionica, bice sporaca, mozda malo chantovanja(al vrlo malo, ipak je to Marduk a ne FM), i bice neko perverzno barokno-satanisticko iznenadjenje. Nadam se samo ne clean vokali, jes da su legli ok na opouzera akjuzera, al ne hvala.

Znam da nece biti 111111 cuk cuk cuk satan fuk in hell, ali dobro - volim ja i ovakav Marduk. Mnogo.

Skontala sam, ali ipak ha-ha.

 

Što se mene tiče, Marduk nisam nešto preterano slušala ranije, iako su bili jedni od prvih bm bendova koje sam čula. Priznajem da sam se nešto više zainteresovala za njih kad sam "otkrila" Funeral Mist, ali sam koliko-toliko slušala njih i ranije.

 

Iako se zajebavam dosta što se tiče ranijih albuma, ne znači da ih ne slušam. Štaviše, Panzer Division i Nightwing su takođe fenomenalni albumi, ali ipak preferiram fazu sa Mortuusom. Moram priznati da prvih par albuma slabije slušam, nešto mi ne ulaze u uši.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...