Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Jos nisam skinuo taj Amorphis. Vidim da obilato svrsavate na njega, ajde da probam i ja.

 

A sto se tice novog albuma Marduka - necu da se istrcavam. Dacu mu propisan broj slusanja i odredjeno vrijeme da legne prije nego sto donesem konacan sud. Na Maranathu sam se previse brzo zaletio, evo skoro sam je slusao i da potvrdim - super je to album, al moze da ga duva jednom monumentu kao Salvation. Ko tvrdi drugacije, nema pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nisam skinuo taj Amorphis. Vidim da obilato svrsavate na njega, ajde da probam i ja.

 

A sto se tice novog albuma Marduka - necu da se istrcavam. Dacu mu propisan broj slusanja i odredjeno vrijeme da legne prije nego sto donesem konacan sud. Na Maranathu sam se previse brzo zaletio, evo skoro sam je slusao i da potvrdim - super je to album, al moze da ga duva jednom monumentu kao Salvation. Ko tvrdi drugacije, nema pojma.

Pa, eto, meni je Maranatha za nijaaansu bolja od Salvationa. Mada, debilno je porediti dva vrhunska ostvarenja.

Kod mene i dalje stoji da od januara nije prošla nedelja, a da je nisam preslušala. Mada mi ovih dana leži više Salvation. Kako kad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blah,jedino ako je Infernus sve ove godine suvog kompozitorskog kurca pametno cuvao muzicko sljeme. Ono produkcijski zvuci bas fino, a to je bitno.

Ja nade polazem u Marduk i Ondskapt, to su izdanja koja uz Gorgoroth bas iscekujem. I mozda jos par nekih kultova, ne mogu da se sjetim ko je sve najavio nove albume u skorije vrijeme.

 

edit: iskopah listu, evo sto nas ceka do kraja godine, a meni je zanimljivo.

 

Secrets Of The Moon - Privilegivm

Marduk - Wormwood

Immortal - All Shall Fall

Belphegor - Walpurgis Rites - Hexenwahn

Gorgoroth - Quantos Possunt Ad Satanitatem Trahunt

Dark Funeral - TBA

Enthroned - Pentagrammaton

Negator - Misanthropic Manifest

Sigh - Scenes From Hell

Melechesh - TBA

Avsky - Scorn

Darkthrone - TBA

Ondskapt - Arisen From The Ashes

Thorns - TBA

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu snimljeni jos novi Ondskapt i Watain, kamo srece. Ondskapt se najavljaju vec dugo za decembar, al imam osjecaj da ce to 2010e. A Watain je tek u magli, ne znam okle gojku informacije.

 

Sto se mene tice, super mi je Absu. Shining me je isto uzbudio, novi Analni Nakitnjak, Katharsis, FM je dosta dobar i uce u top listu.. tu je onda novi 1349(NOT), Blut aus nord, Beherit, Cobalt, Distrojer666, Weapon, Samael i Sarke. To je onako sto mogu da izbacim iz ovog prokuvanog mozga, sasvim fina godina koja jos ima dosta toga da ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu snimljeni jos novi Ondskapt i Watain, kamo srece. Ondskapt se najavljaju vec dugo za decembar, al imam osjecaj da ce to 2010e. A Watain je tek u magli, ne znam okle gojku informacije.

 

Ondskapt rekoše još polovinom juna da su ušli u studio, a Watain je posle koncerta u Uppsali povodom 10 godina benda objavio da obustavlja sve koncertne aktivnosti do daljnjeg i da će 2010. biti u potpunosti posvećena snimanju četvrtog albuma. Pritom Watain polako već bukira turneju za sam kraj godine, što znači da će imati album gotov do tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ondskapt rekoše još polovinom juna da su ušli u studio, a Watain je posle koncerta u Uppsali povodom 10 godina benda objavio da obustavlja sve koncertne aktivnosti do daljnjeg i da će 2010. biti u potpunosti posvećena snimanju četvrtog albuma. Pritom Watain polako već bukira turneju za sam kraj godine, što znači da će imati album gotov do tada.

Ovo znaci August 13th 2010 - novi Watain. Al naravno, najveci dio moje paznje je usmjeren na Ondskapt. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blah,jedino ako je Infernus sve ove godine suvog kompozitorskog kurca pametno cuvao muzicko sljeme. Ono produkcijski zvuci bas fino, a to je bitno.

 

Ako mislis na Gorgoroth, ono zvuci kao stari Gorgoroth (sto je po meni dobro), ali to je eonima daleko od fine produkcije, bas kao i svaki drugi Gorgoroth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, super mi je Absu. Shining me je isto uzbudio, novi Analni Nakitnjak, Katharsis, FM je dosta dobar i uce u top listu.. tu je onda novi 1349(NOT), Blut aus nord, Beherit, Cobalt, Distrojer666, Weapon, Samael i Sarke. To je onako sto mogu da izbacim iz ovog prokuvanog mozga, sasvim fina godina koja jos ima dosta toga da ponudi.

 

Za sve se slazem osim za Sarke i Distrojer.

 

Pfft, 'ajde da porediš Eschaton ili Hell is empty sa Maranathom, ali In the constellation? Nema šanse. Dobar je album, ali ne može prismrdeti M.

 

Verovatno, posle stvanro intezivnog slusanja, In the constellation je najbolji AN album.

 

Posto su se meni poslednja dva Marduka veoma dopala, jedva cekam ovaj novi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...