Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Kakav sjajan tip, potpuno prizeman i jasan.

 

EDIT: Po hiljaditi pun sam prinuđen da ponovim da Marduk sam po sebi uopšte nije toliko različit od Funeral Mista i da malo više tog uticaja nikako ne može da sjebe album.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je intervju.samo se nadam da wormwood nece biti kao sto je novinar rekao jer stvarno ako bude tako u kurac sa mardukom..i kad je vec radio intervju mogao je da nauci da je album Maranatha,a ne Mahanata.

 

Ako novi Marduk album stvarno bude u Maranatha fazonu (po meni potpuno nepotreban album inace sjajnog Funeral Mist opusa), a mislim da ce biti, den vi gat a problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Po hiljaditi pun sam prinuđen da ponovim da Marduk sam po sebi uopšte nije toliko različit od Funeral Mista i da malo više tog uticaja nikako ne može da sjebe album.

Porazno bi bilo da Marduk nakon 19 godina postojanja kopira neciji fazon. Do sad je bilo obratno.

 

edit: Izgleda je da je ovaj sto vodi intervju cuo Gojkovu kletvu o napijanju krvi. Mahanata :) Nije los 'vju, samo ga mnogo drka nekim poredjenjima i slicno. A jebo bih mu majku da meni napise Mahanata, kakav bolid.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad bez zezaanja. Iako Mortuus prica o nekoj slobodi, glavni tata u bendu je Morgan. Bice kako on kaze, i tacka. Nije Marduk neki bend sa buvljaka da ga mjenja kako ko stigne. Uticaj FUneral Mista jedino moze biti kroz vokale, a sto se tice te opsjednutosti baroknim dobom i religioznom histerijom koja je tada vlada - mislim da je Morgan jednako fanatik za to kao i Mortuus.

Osim toga, FM je u nastanku imao inspiraciju u muzici koju je radio Marduk. Ko ima usi, neka cuje. Ja svu ovu pricu oko maranatha pt.2 forsiram iz dosade i zajebancije jer se ljudi(citaj 'especialy gojko') primaju. Jer ne moze FM nikako uticati na Marduk koji black metal radi od 90e godine, vec obratno.

 

Jedva cekam novi album, Marduk do sad nije razocarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad bez zezaanja. Iako Mortuus prica o nekoj slobodi, glavni tata u bendu je Morgan. Bice kako on kaze, i tacka. Nije Marduk neki bend sa buvljaka da ga mjenja kako ko stigne. Uticaj FUneral Mista jedino moze biti kroz vokale, a sto se tice te opsjednutosti baroknim dobom i religioznom histerijom koja je tada vlada - mislim da je Morgan jednako fanatik za to kao i Mortuus.

Osim toga, FM je u nastanku imao inspiraciju u muzici koju je radio Marduk. Ko ima usi, neka cuje. Ja svu ovu pricu oko maranatha pt.2 forsiram iz dosade i zajebancije jer se ljudi(citaj 'especialy gojko') primaju. Jer ne moze FM nikako uticati na Marduk koji black metal radi od 90e godine, vec obratno.

 

Tačno tako, kontam da mu ovaj daje slobodu jer se poprilično poklapaju u vizijama, što Mortuus reče.

 

Ali moram reći da se nadam da album neće biti Marakana part 2.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...