Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne seca se mozda ni da je imao 'meet & greet' u BG-u, a kamoli da je 'nekom tamo' obecao trzalicu. :):)

 

Pa bash to. Ali bolje da budem u prvom u redu, da moze da me vidi i onda postoji (dodushe, veoma mala :) ) verovatnoca da mu negde iz malog mozga izroni slika kad smo prichali i cirkali i da mi je tad obecao... To mi je kao obecao poshto sam mu rekla da mi je dan pre toga bio rodj, pa kao dao bi mi za poklon, ali jebi ga, trenutno nema kod sebe. Fora. A mozda i nije. Nema veze, umesto toga me chastio 2 piva :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad u subotu ce biti jos tacno 4 nedelje do koncerta! :rockdevil:

Jedva cekam! :veseli:

 

Bice lepo opet ih cuti i videti. :da::bigblue:

Dobro je sto je bio onaj 'meet & greet' pre par meseci, a ne da sam morala da ih cekam od objave koncerta do aprila.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ce isto biti fantasticno, al' to se odnosilo a Mitu koji i nije nesto bas posebno odusevljen HF-om (nije tr00 :) ), pa je rekao kao, morace da ga iznenade.

 

Al' mi koji ih bas bas volimo, nama ce da bude odlicno, u svakom slucaju! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Jel karta još uvek 1600 ili je poskupela? Pošto je bila priča o poskupljenju, a na sajtu bilet servisa stoji 1600 i dalje...

I dalje je 1600din, ali uskoro ce poskupeti,na dan koncerta ce najverovatnije biti 2000din.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije ce biti od sledeceg ponedeljka cena 1800din. Javicemo danas/sutra, kada isplaniramo lepo sve. Cekamo u pon. izvestaje pa cemo verovatno tada objaviti za poskupljenje.

Dosta je bilo ;) . Ko ce doci na koncert doci ce ... ko je hteo da ustedi malo para ustedeo je i to je to ;). Pravda ce biti zadovoljena. :)

 

pozzzz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...