Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Drkoslav Masturbatovski

mi smo ljudi kao i svi drugi, dakle od krvi i mesa.

tako da i nama su itekako neophodne devojke u životu, kako bismo mogli normalno da funkcionišemo i obavljamo svakodnevne životne aktivnosti. pošto fensi dolce gabanna cavalli devojke nas ne žele, molim lepo tu su drage ljupke i umiljate metalčice...samo valja naići na njih.

zato bih apelovao da se 29-og pojave u što većem mogućem broju.

ja ovaj forum pratim već duže vreme a sada sam i član. i pojaviću se na okupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da kazem nesto

 

Reci, reci? :)

 

Ma bre, lepo te pitam kao čovek...

...KAKVA JE? :)

Necu da vam kazem. :P

 

mi smo ljudi kao i svi drugi, dakle od krvi i mesa.

tako da i nama su itekako neophodne devojke u životu, kako bismo mogli normalno da funkcionišemo i obavljamo svakodnevne životne aktivnosti. pošto fensi dolce gabanna cavalli devojke nas ne žele, molim lepo tu su drage ljupke i umiljate metalčice...samo valja naići na njih.

 

A zato ti imas taj nick. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski
A zato ti imas taj nick. :)

 

zato što, narodski rečeno, nikad pičke u životu nisam video eto.

a tako bih želeo neku prelepu i ljupku hevimetalku imati pored sebe..kao za malera, neće me i neće!

prosto se zapitam, povremeno, da nisam možda proklet uklet ili nešto tome slično.

 

ja barem priznajem da iako sam prekoračio dvadesetu, sam izrazito zagoreo i vreme je da se okrene drugi list.

samo pitanje je kako? nemam čarobni štapić kod sebe, a sve bih dao da ga držim ovog trenutka u ruci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski
Prestani da ih tražiš i same će doći.

da, da logično zvuči ali malčice je drukčije u praksi. meni su potpuno isto to govorili pre godinu dve, a u međuvremenu libido je jako narastao. nadam se da će biti bolje, kao i da će mi se sreća najzad osmehnuti.

a nije fer i pre svega humano da smo mi metalci inače diskriminisani među običnim devojkama, to posebno želim istaći.

i na to se treba obratiti pažnja, sociolozi umesto što proučavaju marksa i špenglera trebalo bi da se više pozabave ovom sociološkom pojavom.

 

A jel ga ne držiš?

 

pile jedno bezobrazno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da logično zvuči ali malčice je drukčije u praksi. meni su potpuno isto to govorili pre godinu dve, a u međuvremenu libido je jako narastao. nadam se da će biti bolje, kao i da će mi se sreća najzad osmehnuti.

a nije fer i pre svega humano da smo mi metalci inače diskriminisani među običnim devojkama, to posebno želim istaći.

i na to se treba obratiti pažnja, sociolozi umesto što proučavaju marksa i špenglera trebalo bi da se više pozabave ovom sociološkom pojavom.

 

Ma tripuješ se, veruj mi.

Isto ti je to ko za posao. Ako se trudiš i tražiš ga, mnogo teže ćeš ga naći, a ovako ako iskuliraš, samo će da te pozovu. Tako i sa curama. Ja sam pre dvadesete imao taj trip "da tražim curu", a posle sam rekao "ma terajte se..." i odma našo devojku. Uglavnom, gledaj da ti cure u očima ne pročitaju nameru da bi ih samo kresnuo, nego kao šatro zapodeni razgovor, interesuj se šta rade (iako te ne zanima IČ), budi im ko najbolji drug, nasmej ih, pokaži im da si načitaniji i obrazovaniji od njih (:D) i td. I još jedna bitna stvar kad smuvaš neku. Žene vole da manipulišu i da menjaju ličnosti. Ako uspeju da te promene, nećeš im biti zanimljiv (jer si slab karakter)... ne ugađaj im više nego što moraš, a u svakom trenutku treba da si spreman da pokažeš "ko nosi pantalone u kući". Imaj kompromise, ali nemoj da dolaziš u situaciju (kao neki moji drugovi papučari) da ne smeš da odeš sa ortacima u kafanicu i da se uroljaš (kao što si redovno radio pre toga). Treba umeti lupiti šakom od sto, a istovremeno i verbalno poraziti. To je sve normalno jer one na taj način ispituju kako ćeš sutra da se pokažeš kao otac, jer ako nisi njih u stanju da ukrotiš, kako ćeš sutra da se boriš za dobrobit porodice. Hoćeš li imati snage i smelosti.

 

Raskenjah se ja mnogo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski

mislim da si dobrim delom u pravu, mora da se zna ko je muško i buduća glava porodice(fikcijski gledano).

potrudiću se da to sprovedem u delo, inači nikada nisam bio fem. iako nešto prezirem onda je to feminiziranost.

pametno zboriš, iskusno rekao bih i hvala na konstruktivnom dobronamernom savetu.

ja oca nažalost nemam(napustio me kao trogodišnjaka) i to se oseća veoma kako mi godine postepeno lete napred.

inače moj veliki hendikep jeste visina. visok sam svega 168cm i mislim da delimično i u tom grmu leži zec.

još jednom hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drkoslave-na kraju krajeva mozes i da platis

Ima u Banovcima jedno lepo mesto sa lepim cicama a nije previse ni skupo-mogu da se raspitam kod drugara za detalje ;)

Kada ga umocis i zadovoljis se-svet ces gledati na potpuno novi nacin :)

 

I veruj mi-fizicki izgled uopste nije bitan,sem da nisi totalni akrep-ribe padaju na zvaku,pricu,zezanje i tome sl-fizickih izgled moze samo da ti,i to dosta-to stoji,pomogne na pocetku muvanja i nista vise,ali cure gledaju pre svega kakva si osoba

 

I još jedna bitna stvar kad smuvaš neku. Žene vole da manipulišu i da menjaju ličnosti. Ako uspeju da te promene, nećeš im biti zanimljiv (jer si slab karakter)... ne ugađaj im više nego što moraš, a u svakom trenutku treba da si spreman da pokažeš "ko nosi pantalone u kući". Imaj kompromise, ali nemoj da dolaziš u situaciju (kao neki moji drugovi papučari) da ne smeš da odeš sa ortacima u kafanicu i da se uroljaš (kao što si redovno radio pre toga). Treba umeti lupiti šakom od sto, a istovremeno i verbalno poraziti. To je sve normalno jer one na taj način ispituju kako ćeš sutra da se pokažeš kao otac, jer ako nisi njih u stanju da ukrotiš, kako ćeš sutra da se boriš za dobrobit porodice. Hoćeš li imati snage i smelosti.

 

Raskenjah se ja mnogo. :D

 

Citati po Vuku

Zene vole da imaju muskarca pored sebe a ne pickicu koja ce im ugadjati :da:

Ugadjanje im je interesantno samo u pocetku,a vrlo ih brzo i smori i onda obicno dobijes korpu od onih postenijih a imas i slucaj kao kod nekih mojih ortaka da te sisaju do kranje mere i iskoriscavaju kada vide da si papucar i ne samo da te ne ostave nego to traje godinama-i gledaju dokle si spreman da se ponizavas da bi dobio picke

Nije da sam ja neki jebac ili zavodnik,ali brate neke stvari znam :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestani da ih tražiš i same će doći.

 

Vala, ja da sam čekao da same dođu, i dan danas bih bio nevin. Mora da se zapne i da se traži, nema leba bez motike.

 

 

da, da logično zvuči ali malčice je drukčije u praksi. meni su potpuno isto to govorili pre godinu dve, a u međuvremenu libido je jako narastao. nadam se da će biti bolje, kao i da će mi se sreća najzad osmehnuti.

a nije fer i pre svega humano da smo mi metalci inače diskriminisani među običnim devojkama, to posebno želim istaći.

i na to se treba obratiti pažnja, sociolozi umesto što proučavaju marksa i špenglera trebalo bi da se više pozabave ovom sociološkom pojavom.

 

Špenglera ne moraju, ali Marxa :rockdevil:

Mi metalci jesmo diskriminisani među običnim curama, a neki od nas i među metalkama, što situaciju dodatno otežava, ali rešenja uvek ima. Za početak, prestani da govoriš kako si nevin i kako te cure izbegavaju. Umesto toga, bolje je da se hvališ kako ti nijedna ne može odoleti, kako si imao mnogo njih. Ugledaj se na Razbijača, on i lezbejke uspeva da naloži time što im u lice kaže: ''Ja sam baja do jaja, kad bi me videla uživo, usrala bi se od sladostrasti''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da se zapne i da se traži, nema leba bez motike.

 

Mora vala-ako cekas da te riba sama startuje,ostaces suva kurca dosta dugo ;)

I Drkoslave-ako hoces da smuvas neku metalku ili darkeru idi za pocetak na odgovarajuca mesta-Akademija,KST,SKC,Voodoo,Underworld ili kako se vec zvase one sranje kod Vuka,neki cert itd itd

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drkoslave-na kraju krajeva mozes i da platis

Ima u Banovcima jedno lepo mesto sa lepim cicama a nije previse ni skupo-mogu da se raspitam kod drugara za detalje ;)

Kada ga umocis i zadovoljis se-svet ces gledati na potpuno novi nacin :)

 

I veruj mi-fizicki izgled uopste nije bitan,sem da nisi totalni akrep-ribe padaju na zvaku,pricu,zezanje i tome sl-fizickih izgled moze samo da ti,i to dosta-to stoji,pomogne na pocetku muvanja i nista vise,ali cure gledaju pre svega kakva si osoba

 

 

Citati po Vuku

Zene vole da imaju muskarca pored sebe a ne pickicu koja ce im ugadjati :da:

Ugadjanje im je interesantno samo u pocetku,a vrlo ih brzo i smori i onda obicno dobijes korpu od onih postenijih a imas i slucaj kao kod nekih mojih ortaka da te sisaju do kranje mere i iskoriscavaju kada vide da si papucar i ne samo da te ne ostave nego to traje godinama-i gledaju dokle si spreman da se ponizavas da bi dobio picke

Nije da sam ja neki jebac ili zavodnik,ali brate neke stvari znam :)

Mudro, ovaj, mudro zboriš momče. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na kraju isplatilo što nisam hteo da koristim usluge prostitutki. :)

Štaviše, da sam kojim slučajem izgubio nevinost sa prostitutkom, tj. za pare, mislim da to ne bih ni računao kao gubljenje nevinosti. Jednostavno, dok ne smuvaš curu da ti da besplatno, nisi muškarac. Da budem jasan, pod prostitucijom smatram i sponzorstvo. Ako ti cura da samo zato što imaš puno para i dobra kola, i to se računa kao prostitucija. Tek kad uradi to s tobom zato što tako stvarno želi, postao si jebač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I veruj mi-fizicki izgled uopste nije bitan,sem da nisi totalni akrep-ribe padaju na zvaku,pricu,zezanje i tome sl-fizickih izgled moze samo da ti,i to dosta-to stoji,pomogne na pocetku muvanja i nista vise,ali cure gledaju pre svega kakva si osoba

 

Greshish, greshish.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kako smo krenuli-nece nijedno zensko doci na okupljanje :)

Da se mi vratimo na temu :D

 

@Lunar

 

Ne gresim-mislim jeste bitan ako hoces da muvas klinke do 19 godina koje tek treba da formiraju sliku o momku kakvog traze i onda naravno ostaje samo fizicki izgleda kao primaran faktor ;)

I za drolje koje hoce kurca za jedno vece...

U mojoj okolini je bilo slucajeva da su se ribe smorile sa frajerima koji su bili ekstra zgodni(teretana,treniranje ovo ono)jer pored zvog izgleda su imali malo sta drugog da ponude devojci

Smuvaces i umociti mozda ali ces na duze staze da ga ispusis

Misli o tome ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Prince samo prazna obecanja....

 

Kad bismo ti i ja proveli mesec dana sami na pustom ostrvu, neminovno bi došlo do sexa, i to na dobrovoljnoj osnovi. Situacija u kojoj se ljudi nalaze je ta koja presudno utiče na njihovo ponašanje, a ne njihove lične preferencije. Misli o tome. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...