Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biću nešto zauzet u vreme ovog okupa, tako da će to dovesti u pitanje moj dolazak. Da bih došao, trebalo bi da ovo ustanovim kao prioritet, a da bih to uradio, treba više žena da najavi svoj dolazak. I to ne bilo kakvih žena, već onih koje su spremne na opuštenu komunikaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seksualne aktivnosti se odigravaju nezavisno od okupa, a okup izgleda služi samo za pozerisanje i da se kaže ''Prince je kulturan i fin uživo, za razliku od okupa'' ili ''Prince izgleda mnogo bolje na fotografiji sa okupa, nego na ovoj sa profila''. Manite pohvale, dobio sam ih ja dovoljno u životu. Mene zanima konkretan rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seksualne aktivnosti se odigravaju nezavisno od okupa, a okup izgleda služi samo za pozerisanje i da se kaže ''Prince je kulturan i fin uživo, za razliku od okupa'' ili ''Prince izgleda mnogo bolje na fotografiji sa okupa, nego na ovoj sa profila''. Manite pohvale, dobio sam ih ja dovoljno u životu. Mene zanima konkretan rezultat.

 

pa princ da budem iskren ja sam se iznenadio kada sam pricao sa tobom zato sto ti si ostavio jako los utisak na netu.narocito u raspravljanju gde mi je delovalo kao da nisi ni priblizno napadan kao na netu sto je dobro jer napadni ljudi smaraju

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali to je samo jedan deo mog posta. Drugi deo se odnosi na... zna se šta. To već nema veze s tobom, ti si OK. Napadni ljudi smaraju, to je tačno, ali imaju i određene predosti - e sad, ja nisam napadan uživo, to stoji, dobro je to što ne smaram, ali sam ujedno lišen i tih prednosti. Ne možeš sve da imaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bitno da ovoga puta Smorock dođe, nije to to bez nje. Treba mi neko da mi popravi raspoloženje i podigne - moral.

:):):)

 

ako dođe Smorock - nema tu ništa od dizanja, samo spuštanje :P:evotigana:

Aj Nikola kad te dovatim videces sve zvezde

 

 

A svi ostali..

Vi se zezate a meni crko komp tek sad vidim koliko me svi volite.... NOT :)

 

Btw Prince dodji obavezno...

Ljudi vidimo se na okupu ko dodje dosao je....

 

Neka ste vi svi meni srecni i veseli.

 

Idem sad da placem za maticnom plocom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

 

 

 

Ljudi vidimo se na okupu ko dodje dosao je....

 

Ja ako budem u BG, moram svratiti, bar na kratko, cisto da te iskritikujem jer se ne javljas starom drugaru...i da vidim kako stoje stvari sa tvojom udajom, hocu da izvedem onu tacku sto smo se dogovorili :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...