Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

Kad bismo ti i ja proveli mesec dana sami na pustom ostrvu, neminovno bi došlo do sexa, i to na dobrovoljnoj osnovi. Situacija u kojoj se ljudi nalaze je ta koja presudno utiče na njihovo ponašanje, a ne njihove lične preferencije. Misli o tome. :D

:):):):)

Mislicu o tome ako nekad zaglavim na pustom ostrvu sa bilo kim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad bismo ti i ja proveli mesec dana sami na pustom ostrvu, neminovno bi došlo do sexa, i to na dobrovoljnoj osnovi. Situacija u kojoj se ljudi nalaze je ta koja presudno utiče na njihovo ponašanje, a ne njihove lične preferencije. Misli o tome. :D

Čuj ovog - mesec dana. :)

Da nije malo mnogo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tripuješ se, veruj mi.

Isto ti je to ko za posao. Ako se trudiš i tražiš ga, mnogo teže ćeš ga naći, a ovako ako iskuliraš, samo će da te pozovu. Tako i sa curama. Ja sam pre dvadesete imao taj trip "da tražim curu", a posle sam rekao "ma terajte se..." i odma našo devojku. Uglavnom, gledaj da ti cure u očima ne pročitaju nameru da bi ih samo kresnuo, nego kao šatro zapodeni razgovor, interesuj se šta rade (iako te ne zanima IČ), budi im ko najbolji drug, nasmej ih, pokaži im da si načitaniji i obrazovaniji od njih ( :D ) i td. I još jedna bitna stvar kad smuvaš neku. Žene vole da manipulišu i da menjaju ličnosti. Ako uspeju da te promene, nećeš im biti zanimljiv (jer si slab karakter)... ne ugađaj im više nego što moraš, a u svakom trenutku treba da si spreman da pokažeš "ko nosi pantalone u kući". Imaj kompromise, ali nemoj da dolaziš u situaciju (kao neki moji drugovi papučari) da ne smeš da odeš sa ortacima u kafanicu i da se uroljaš (kao što si redovno radio pre toga). Treba umeti lupiti šakom od sto, a istovremeno i verbalno poraziti. To je sve normalno jer one na taj način ispituju kako ćeš sutra da se pokažeš kao otac, jer ako nisi njih u stanju da ukrotiš, kako ćeš sutra da se boriš za dobrobit porodice. Hoćeš li imati snage i smelosti.

 

Raskenjah se ja mnogo. :D

 

 

aaaa, bravo elf! ovo je krajnje iskusno i zrelo. lepo, lepo.

imam drugaricu koja je svog dragog kastrirala, vidiš meni to nikad neće biti jasno, ne da mu da izlazi sa ortacima. kako je to sick jbt

 

skupljate se na dan republike :) na dan kad moj avatar slavi rođendan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar ti nećeš da dođeš i poneseš svoj avatar sa sobom? :)

 

Elem ljudi, opet pitam, ima li ko ideju 'de će da sedimo?

 

Trebali bi prvo da vidimo za koju varijantu je vise ljudi , posto ima nekih koji su protiv kafana , a i onih koji su protiv Livingroom/KST/... fazona , a tek posle toga da navodimo konkretne predloge .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...