Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

citam ovu temu od pocetka i odushevljam se. ovo je najjaca tema..i gledao sam onaj spot hahahaha koja bolest. :) a i tekstovi su cvlt.

jedva chekam da ovo preporucim jednom mom ortaku koji je najcvltnija osoba koju poznajem da mu ovo bude najbolji bend svih vremena. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic:

 

kad odem na majspejs nekog benda nece da mi pusta pesme? why?

 

kontam da je do novog plejera ali ne znam sto?

ако користиш Оперу као претраживач неће ти ни пустити! неће добро радити чак ни са Мозилом! е једино ће добро да ради ако отвориш са обичним Интернет Експлорером.

 

хахаха, интро је квлтчина! требао је да се стави онај део кад каже: "улазила сам у вашу собу да бих удисала мирисе вашега блуда"! :):lol:

 

сад прочитах резензију на метал архивама! и могу само да кажем: браво Гојко мајсторе! :mhihi::red::rockdevil:

 

један део је посебно оставио утисак на мене:

ripped a tit off an old woman with a sore throat

 

и да, људи 'леба вам, дајте реците где Игуман може да се набави!!!! морам поседовати ово!

 

ово је квлтније чак и од овога: ОД ОВОГА!!!

Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако користиш Оперу као претраживач неће ти ни пустити! неће добро радити чак ни са Мозилом! е једино ће добро да ради ако отвориш са обичним Интернет Експлорером.

 

Kako je ovo totalna glupost i neistina. :) Imam oba browsera koja si naveo i sve radi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...