Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Deder čuvajte energiju za napade. :)

Elem, vi ste baš rešili da uništite Grajnd. :)

Oćemo sutra da napadamo? Mene banovali na 5 dana, ne znam da li je isteklo.

Oćemo da čekamo Varga da se vrne?

 

 

Vidi ti kad ti istice ban pa javi,necemo bez tebe.Cekacemo Varga takodje,on je jedan od osnivaca.Onda cemo da vidimo gde su ovi ostali,da se prebrojimo pa da odlucimo ima li nas dovoljno za attack.Neka se jave ovde svi dobrovoljci da znamo na koliko ljudstva moze da se racuna.Na ovoj temi cemo dogovoriti vreme napada.U medjuvremenu skupljajte fotke i ostalo sto moze biti nama od koristi a njima da steti.

Kad bismo mogli da nadjemo clanke iz novina koji govore o razvratnosti i iskvarenosti njihovih grind idola...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je sa nama koji imaju stalni ban na grajndu? : /

 

Ako imate mogucnost da se taj ban otkloni (konstatuj se sa Sekircetom kako je uspeo ponovo da se registruje) a ako ne onda ako ste voljni da budete u dogovoreno vreme kod dobrog prijatelja ili u internet kafeu i pomognete da im zadamo konacan udarac.Strasno mi ide na k.... to sto sada misle da su nas isterali i kako oni kazu "vratili nazad u bolnicu za mentalno obolele".

Ovog puta treba da pocnemo ranije,oko 20h i da teramo do kasno u noc koliko ko moze da izdrzi da im sto vise napunimo forum.Ja sam spreman da idem direktno sa neta ujutro na posao pa cu da spavam sutradan popodne.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu biti zauvek uz vas

ovaj vikend sam slavio tako da nisam mogao da pomognem saborcima

btw

meni su banovali sve adrese tako da sad uzimam adrese drugova (gridovaca) sa msn-a, a da ima to nisam ni rekao!!!

Ave VMC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban IP adrese traje izgleda samo par dana,sada mogu opet da se registrujem,ali mi je nalog(Ikonograf) banovan.

E sad sam lepo uzeo onaj "10 minute mail" i napraviću desetak naloga,i kada me opet banuju odmah mogu da se ulogujem sa sledećim.

 

Ko ne može opet da se registruje neka mi pošalje PM sa željenim nickom i šifrom a ja ću mu napraviti nalog. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ti kad ti istice ban pa javi,necemo bez tebe.Cekacemo Varga takodje,on je jedan od osnivaca.Onda cemo da vidimo gde su ovi ostali,da se prebrojimo pa da odlucimo ima li nas dovoljno za attack.Neka se jave ovde svi dobrovoljci da znamo na koliko ljudstva moze da se racuna.Na ovoj temi cemo dogovoriti vreme napada.U medjuvremenu skupljajte fotke i ostalo sto moze biti nama od koristi a njima da steti.

Kad bismo mogli da nadjemo clanke iz novina koji govore o razvratnosti i iskvarenosti njihovih grind idola...

 

dajte malo detalja o toj gadosti koju spremate!

 

i'm there dude!!!

 

zov'te me ako ustrebam!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nabavljas desetine VooDoo lutaka??

:) :) :)

 

Ах, ма имам једну коју је сву на'ватала прашина, неупотребљива скроз. ;)

 

Мислио сам, иначе, на Вјерицу Ејприл Радету. :mhihi:

 

Ево песме која би могла бити будућа химна наше тајне организације, скидајте:

~ ЛИНК ~

 

696_laser_shooting_smiley.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imate mogucnost da se taj ban otkloni (konstatuj se sa Sekircetom kako je uspeo ponovo da se registruje) a ako ne onda ako ste voljni da budete u dogovoreno vreme kod dobrog prijatelja ili u internet kafeu i pomognete da im zadamo konacan udarac.Strasno mi ide na k.... to sto sada misle da su nas isterali i kako oni kazu "vratili nazad u bolnicu za mentalno obolele".

Ovog puta treba da pocnemo ranije,oko 20h i da teramo do kasno u noc koliko ko moze da izdrzi da im sto vise napunimo forum.Ja sam spreman da idem direktno sa neta ujutro na posao pa cu da spavam sutradan popodne.

 

Resetovanje modema. :mrgreen: Jebiga, to zavisi od provajdera, ima nekih koji nemaju tu sreću kao ja.

A i mene strašno nervira to što misle da smo se "vratili u ludaru", al' zato ja sam tamo pomalo aktivan, čisto im malo prljam forum i iritiram ih, a opet ne serem dovoljno da bi me na osnovu nečega mogli banovati. Al' zato imam kolekciju slika koje čekaju da budu unleashovane pre sledećoj najezdi. :mrgreen:

I da, treba toliko da im naseremo da će morati satima i satima da brišu, a verovatno će tako popizdeti da će morati da brišu neke teme, što je, jel', do jaja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ban-a, ja sam probao da idem preko S*B*B-ovog proxy-ja i uspeo sam.

Verujem da tu adresu nece ni banovati zato sto dosta ljudi dolazi preko tog proxy-ja na taj forum.

U svakom slucaju adresa je p*r*o*x*y.s*b*b.co.yu port je 8080. (Namerno sam stavljao zvezdice izmedju slova, da neko ne nadje ovaj forum preko te adrese.) Mislim da je to jos uvek open proxy tako da mogu da ga koriste i oni koji nisu na S*B*B-u. (Nisam bas 100% siguran). To bi trebalo da resi probleme banovanja.

Edited by Daemon's Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam baš SBB-ov korisnik, nije htelo da mi otvori stranu. :confused:

 

 

Btw. Je l' ste skinuli predlog himne?

One brojke su, inače, umesto ćirilice ... nisam znao da rapidshare ne podržava naše pismo.

Trebalo je da stoji: Викинг мЈетал Кру АнтХеМ. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

loš si zato što mi nisi javio

 

sad ćem da dođem

Ma skoro da nema nikoga, nego smor mi na poslu, nemam sta da radim! :D

Inace ladno su otvorili temu o rok muzici ma grindu!

Znaci, ne verujem.

Ima cak i jedna koja se raspituje za neku, kako ona kaze heavy metal pesmu, u kojoj se spominje Aleksandar Veliki.

Jel zna neko koja je to stvar?

Edited by Daemon's Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban IP adrese traje izgleda samo par dana,sada mogu opet da se registrujem,ali mi je nalog(Ikonograf) banovan.

E sad sam lepo uzeo onaj "10 minute mail" i napraviću desetak naloga,i kada me opet banuju odmah mogu da se ulogujem sa sledećim.

 

Ko ne može opet da se registruje neka mi pošalje PM sa željenim nickom i šifrom a ja ću mu napraviti nalog. :pivopije:

 

 

Brate ti si pravi vidar,ranar,da ne kazem hecim!Ako to mozes da uradis spasio si metal crew.Ja hocu paralelan nalog,javicu ti na PM kako da me registrujes.To moze da nam koristi i za druge neprijatelje kad zavrsimo sa ovima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte malo detalja o toj gadosti koju spremate!

 

i'm there dude!!!

 

zov'te me ako ustrebam!

 

 

Ako si voljan da ucestvujes kontrolisi povremeno ovu temu da bi bio informisan kako teku planovi kad se napada.Znaci cilj je upropastavanje njihovih tema o ogavnim pevacima i pevacicama iz grajnda spamovanjem,podjebavanjem i kacenjem fotografija metal bendova,njihovih albuma,raznih fotografija incidenata,tuca,demonstracija i ostalog sto njima ne odgovara.Gospodarica Burzum je bila najuspesnija po meni kada je izoblicila fotografiju neke njihove pevaljke koju su postavili na temi sa komentarom kako je kraljica itd.Posle Burzumkinog rada licila je na zalosnu sovu! :)

Uostalom budi tu kad krenemo pa ces videti sta radi uigrana ekipa.Dobrodosao si kao i svi prijatelji metalci,pankeri i korasi,neprijatelji granda.

 

 

Нема ћирилице, наравно, багра једна либерално анархо-комунистичко капиталистичко наркоманско педерско јеврејска.

 

Brate ti si nas 101%!!! Imam jako pozitivno misljenje o tebi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bah... meni i dalje stoji:

You have been permanently banned from this board.

Please contact the Board Administrator for more information.

This ban has been issued on your username.

 

Sad sam teo da se ulogujem. :(

 

Jbg, jel si probo sa proxy-em?

Ili ako si koristio proxy onda ga iskljuci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...