Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...

jel ko kupovao nesto od brenda "jack wolfskin"?

 

uzela ranac za svaki dan, nek mi traje ko McKinley pa sam zadovoljna :)

 

i uopste, ume li neko iz licnog iskustva da uporedi ovaj Deuter koji ima kod nas da se kupi sa McKinley? nesto mi se ne cini da je narocito bolji, samo da je precenjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nenadjebiv mali ranac Deuter. Uzela za 2000 din na nekom sniženju, posle je bio oko 4500 ili 5000, a na kraju ga više i ne bi.

Pran je više puta u mašini, nosio je tonu stvari (krvnički natrpam i jedva zatvorim), truckao se napunjen, sunčao, solio.. Nikakvo oštećenje. Sjajan je, vredi svaki dinar. Da ne pominjem da ga nosim na apsolutno svako putovanje i po gradu kad sam u kežual fazonu.

Dečko ima košulju Jack Wolfskin. Super kroj, vrlo sporo gubi boju kroz pranja (s te strane prva liga). Jedino što su skupe.

Za MekKinli će se javi Mačka :)

Mačkooooo..!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna preporuka za deuter, hvala :) mada, ja nikako da ubodem neko snizenje za njih

 

moj stari ranac je McKinley, puerto rico, 23 litra cini mi se. Imao je super onaj air channel sistem za ledja i bio je bas za rmbanje i nosenje teskih stvari. jedino sto ne valja kod njega, je sto sad, posle bar 7 godina, zamisli, malo jebava jedan rajsferslus, ono mora iz vise puta da se pokusa da se lepo zatvori.... bio je nekad na snizenju valjda oko 20 evra, to je ta cena :haha:

 

svejedno, trebao mi je manji ranac, ovaj sto sam uzela je 12

uzela bih onaj od 7 ali nema lepih.

 

@ sale

ima u intersportu deuter, ne znam koji sve, gledala sam samo ove za bicikl, ali mi se nisu nesto dopali za cenu

 

kako ti se cini taj sistem sa mrezicom za ledja?

 

moj novi clan porodice :haha:

ima onu "portiklu" za kacigu za bajs

 

2156791-2-l.jpg

 

2768062_b225dbd0-5267-11e3-b942-aadb3284bbc6.jpg

 

 

razmisljal sam se izmedju njeg ai jednog deutera koji je imao te mrezice pozadi

sta znam, meni se i ovakav sistrem poazao dobar leti, mada ne moz da se ne oznojis prosto je vrucina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nenadjebiv mali ranac Deuter. Uzela za 2000 din na nekom sniženju, posle je bio oko 4500 ili 5000, a na kraju ga više i ne bi.

Pran je više puta u mašini, nosio je tonu stvari (krvnički natrpam i jedva zatvorim), truckao se napunjen, sunčao, solio.. Nikakvo oštećenje. Sjajan je, vredi svaki dinar. Da ne pominjem da ga nosim na apsolutno svako putovanje i po gradu kad sam u kežual fazonu.

Dečko ima košulju Jack Wolfskin. Super kroj, vrlo sporo gubi boju kroz pranja (s te strane prva liga). Jedino što su skupe.

Za MekKinli će se javi Mačka :)

Mačkooooo..!

 

Jah! Mkkinli rančugu onu velku imam sto godina... kupljen 2006. još služi ništa mu ne fali, pukla je samo kačka na pojasu i zamenjena je i opet ništa mu ne fali :haha: šator takodje od 2006te služio je do prošle godine kad mu je rajseršlus otišao (mada ruku na srce nabijali smo onaj dušek na naduvavanje u njega i rastezali ga tako da je verovatno od toga). Pazi mi smo ko i vi te stvari služe svrsi baš ih ne štedimo nimalo..

 

Pa i oni za bajs rančevi i moj i žmu što ima isto su Mckinley... ok su, malo manje godina služe, al verno.

 

Quechua stvari su nam otkrovenje nakon Islanda - šator, podloške, garderoba, one porcije za kampovanje s priborom... sve je zakon a duplo jeftinije od Mekinlija - al nema kod nas (ne kapiram zašto). Ima u Decathlon radnjama ko ima priliku da skoči preko grane.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sale

ima u intersportu deuter, ne znam koji sve, gledala sam samo ove za bicikl, ali mi se nisu nesto dopali za cenu

 

kako ti se cini taj sistem sa mrezicom za ledja?

 

Pa za sad je ekstra, posto mi ne zapali ledja, mada videcemo u voznji na leto kako ce se ponasti deuter u praksi.

 

Nisam imao ovaj sistem zatvaranja jos od cetvrtog osnovne. :haha:

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macko, koje modele ranceva za bajs imate?

 

@sale

Ahahaha da, u stvarii moj poslednji takav je iz osnovne lol

 

Moj buraz imamckinley za bajs, 7 lit, ne znam koji je model, sivo narandzast, al neeeema sad da se kupi. Ove sezone su u modi neki crno-siptarsko zeleni i crveni, ne svidjaju mi se, i uglavnom su 18-22l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macko, koje modele ranceva za bajs imate?

 

Moj buraz imamckinley za bajs, 7 lit, ne znam koji je model, sivo narandzast, al neeeema sad da se kupi. Ove sezone su u modi neki crno-siptarsko zeleni i crveni, ne svidjaju mi se, i uglavnom su 18-22l

 

Nemam pojma koji su modeli... Muž ima crni a ja šiptarski zeleni ... 'ta ću nije bilo da se kupi ništa drugo kad sam uzimala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kakav bre šiptarsko zeleni, samo crveno je šiptarska boja, i crno, normalno, k'o AC Milan

 

nego, što se rančeva tiče, moj je Samsonite, nosim ga evo 15. godina mu je sada, neverovatno izdržljiv, i dalje u odličnom stanju, ne bih ga menjao nizašta

 

al je i skuplji podosta od ovog Deutera, platio sam ga 2000. godine 100 evrića

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...