Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

JA ni jedan sem Polimarka ne jedem. Onaj dijamant neki gadan ukus, a Thomy ima neki ukus i ja to ne ubrajam u majoneze. Ni osamdesetih jos ja to nisam smatrao za majonez. Vise kao neki drugi namaz jer ima neki kiselkasti ukus. Jebes kiseo majonez.

 

Sto se tice kecapa svi mogu da ga duvaju opet Polimarku. Svi ostali kecapi ko da mecu kilo secera unutra pa bukvalno ne dobijes kecap nego kecap sa secerom. Ni jedan drugi ne mogu jesti, a probao sam.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA ni jedan sem Polimarka ne jedem. Onaj dijamant neki gadan ukus, a Thomy ima neki ukus i ja to ne ubrajam u majoneze. Ni osamdesetih jos ja to nisam smatrao za majonez. Vise kao neki drugi namaz jer ima neki kiselkasti ukus. Jebes kiseo majonez.

 

Sto se tice kecapa svi mogu da ga duvaju opet Polimarku. Svi ostali kecapi ko da mecu kilo secera unutra pa bukvalno ne dobijes kecap nego kecap sa secerom. Ni jedan drugi ne mogu jesti, a probao sam.

 

Nektar kečap je meni mnogo bolji od Polimarka, a što se tiče majoneza, tu je verovatno fora da si se navikao tokom godina na Polimark i sad ti je sve drugo čudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj kecap nikada nisam ni probao jer sam isprobao gomilu nekih drugih i rekao neka hvala. Polimark mi jedini bio jestiv. Ne kazem da je najbolji i da mi se svidja nesto ne znam koliko nego samo da je jestiv u odnosu na ono sto sam probao.

 

Sto se tice majoneza nemam potrebu da menjam Polimark kada je super. Mada mi se cini da je bio nekada malo bolji, ali kada bolje razmislim tako je sa svim proizvodima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijamant majonezi su prvoklasni. Nema boljih.

Veran sam i Polimark kečapima, čisto iz navike, iako konkurencija pravi dobre kečape.

 

3 u 1 su čiste zajebancije. Samo rum posle kafe. Može i kuvano vino.

Uz kafu, zna se, dve poveće čaše vode, bilo da je turska ili espreso. I 3-4 kašike belog... šećera.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice majoneza nemam potrebu da menjam Polimark kada je super. Mada mi se cini da je bio nekada malo bolji, ali kada bolje razmislim tako je sa svim proizvodima.

 

Mnogo je losiji nego ranije.Jaje se uopste ne oseti i previse je postao vodnjikav.

Dijamant je bolji, medjutim Tomi je ipak najblizi domacem...a i kod nas se proizvodi, od nasih sastojaka, pa ono njihova tehnologija, nase sirovine, tako da je i to mozda razlog.Al jbg, ko uzima vece kolicine skup je ko djavo, ono na kesice je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaistinu. Evo juce pojedoh pola kila svedske marabou sa suvim grozdjem. Kakav jebeni uzitak dok jedes cokoladu.

 

1_70707132.jpg

 

Ima jos mnogo vrsta i svaka jebena vrsta je bolja od svake Milka cokolade svetlosnim godinama. Svedska marka, a cokolada prava ona najlepsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čist GMO.

 

@Hefest

Da mi lepo organizujemo kidnapovanje onog tvog poznanika iz centralnog komiteta, uz pristojan otkup, i imaćeš za taj Marabou do kraja bezbrižnog života.

Da se trsiš svaki dan, dok se ne usereš. A i ja.

Da šmrčemo koku sa Delafee štangle, i da nas, brate, boli kurac, dok nam Lalović izvodi trbušni ples.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala kako vreme prolazi sve mi primamljivija ta opcija. Odradis jednom jedan posao lepo i posle ceo zivot zivis kao lord. Po par milioncica eura da izvucemo i puna kapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...