Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

kada smo vec kod tog pitanja...osvrnem se da bacim pogled na sobu...ono,standard,carape na podu,vidim da sam duvao nos u toku sna,ima maramica,prazna casa na mom stolu i znje ja sam pio,na stolici nabacane stvari...standard...nikada ne treba stavljati tanjir pored kreveta...u 99,9 posto slucaja ces zaboraviti da je tu i slomices ga prvi put kada zagazis iz kreveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Samo Hatori Hanzo! :D

 

I ja koristim taj valjkasti oštrač, tj. gladilo, ali najboljši mi je onaj sivi brusni kamen, aka gladilo za kose. E sad, ne znam valja li vam ta drevna tehnika za te vaše femsi noževe. Ja znam da ove moje domaćinske valjano naoštrim, i to nabrzaka, pa potraje neko vreme...

 

Ua cepter, ua cviling, samo domaće!

http://www.youtube.com/watch?v=JIY-KLW1W8E

 

E da, teknika koju ja koristim, a kojoj me je baka naučila se otprilike svodi na

, tj. slično tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neka druga tehnika? :D S tim sto imam info od profi ostraca da se ide ka drsci (osim kad ostris sam vrh, tad ide kao na snimku).

Naravno uvek mozes da uzmes onaj roze kamen ko sapun i drljas s njim :ph34r:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Valjda sam pogodio temu?

 

U svakom slučaju, planiram uskoro da konačno kupim neki kvalitetan aparat za brijanje i batalim brijač pa me zanima ako može neko da baci neki komentar u vezi njih jer ih nikad do sad nisam koristio. Koje su im prednosti, mane, na šta bi trebao da obratim pažnju pri kupovini i sl. Negde sam čuo da Philips pravi najbolje aparate pa se trenutno troumim između:

 

http://www.tehnomanija.rs/elektricni-aparati-za-brijanje/philips-aparat-za-brijanje-hq-8200.html

 

http://www.tehnomanija.rs/elektricni-aparati-za-brijanje/philips-aparat-za-brijanje-pt860-16.html

 

http://www.tehnomanija.rs/elektricni-aparati-za-brijanje/philips-aparat-za-brijanje-hq-7340.html

 

Svaki savet je dobrodošao. Hfala!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kontam da skuplji aparati imaju kvalitetniju završnu obradu, više opcija, teže se kvare i sl. ;)

 

A kako mogu da saznam da li mi taj način brijanja više odgovara? I, je l' tačno da sa aparatom nije moguće dobiti "potpuno izbrijavanje" (kao sa brijačem ili žiletom) već da uvek ostane mali deo dlake koju aparat ne može da dohvati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi od aparata.jedino brauni novije generacije su prisli blizu tom osjecaju,ali ako nemas toliko jaku bradu.ja npr imam,pa ne pomaze nista sem celicnog zileta.philishave - najveca prevara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagoje, pa nemam nešto jaku bradu ali mi brzo raste pa mi je smor da se svaki dan zamajavam sa brijačem, gelom i aftershave-om dok mi sa aparatom to sve deluje mnogo brže i jednostavnije (i pogodnije za svakodnevnu upotrebu).

 

Dakle, noviji Braun > Philips? Mada, ja sam uvek bio ubeđen da tri glave za brijanje kod Philipsa bolje rade posao od jedne glave kod Brauna ali dobro, verujem ti na reč.

 

 

Sale, ja već duže vreme koristim Gillettov Fusion (onaj narandžasti, i žilet i gel) i stvarno je fantastičan ali ceo proces ipak zahteva više vremena negoli aparat a pošto nisam baš neki ljubitelj brijanja, gledam samo da to što pre završim i izletim iz kupatila. :D Zato me interesuje aparat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pokazala mi drugarica neku italijansku farbu za odecu, stavis u ves masinu i ne mislish. Odlicna je! Pise "coloreria italiana" ima da se kupi u Veru. Bele stvari postaju tamno sive, crne isprabe su kao nove. Farba pamuk, viskozu, lan, teksas. Ofarbah prvu turu, ok je.

Dakle

 

CRNO JE NOVO SARENO (opet) :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste super farba, bas sam pre neki dan istrazivala cime se najbolje farba viskoza i sl. i ispalo je da je Coloreria Italiana jedna od tih :) Dobro je da si rekla da su bele tamno sive, ocekivala bih da su crne posto je tako prikazano na njihovom sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mv

Ja sam se malo zanela sa kolicinom stvari, mozda ipak budu crne ako stavis manje.

zapazanje, izgleda da ce mi trebati i crvena, da ubijem ove plave stvari, iako su sad crne, meni nekako vise vuku na crno teget. Al zato sve sivo i belo ode kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...