Jump to content

AIDS


gavrosaurus

Recommended Posts

Iskreno mislim da bi mi erekcija splasnula cim bi odvrnuo te black metal pedere :razz:

 

:)

 

Kad se vec spominje erekcija, evo jedan vic :D

 

Ja naNa casu "Prirode u drustva" uciteljica poslije lekcije o cvijecu kaze

ucenicima:"neka mi svako kaze po jedan cvijet!"

Javi se Marica i rece:"Ruza!"

uciteljica:"jao Marice pa to je divnooooooooooo!"

Jelena:"karanfil!"

uciteljica:"jao Jelena pa to je divnoooooooooooo!"

i konacno se javi Perica i rece:

"Erekcija!"

uciteljica:"pa Perice, to nije cvjet!"

Perica:"znam uciteljice ali je DIVNOOOOOOOOOOOOOOOOOO!"

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

и онај горе дијалог је баш моћан!

 

Шта да вам кажем, преферирам невине цуре.

Нема да се мислим да ли је некоме гутала спермуш док је овај дркао Воркрафт/Старкрафт, да ли је газио читав батаљон, ескадрила или десантна јединица, знам да није ХИВ позитивна ... ал' јебига. 'Бем ти сан - буђење.

 

 

П.С

 

Кад си јој први, памти те доживотно. Има ли ишта лепше од тога? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ima dve nevine cave. Jedna bez oka sto u mraku peva i pusi, druga bez mozga sto je kobajagi nevina. jer je prisila himen kod hirurga specijaliste,a ceo razred je sevio u tekstilnoj skoli. medju njima mozda bio i - ja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ znas sta mi je cudno u vezi tebe to sto pricas stvari koje su kontradiktorne jedna sa drugom ovamo pricas kako branis seksualne slobode i kako je normalno to da devojke budu promiskuitentne jer je to potreba a ovamo pricas o nekakvoj potrazi za srodnom dushom

 

Nije kontradiktorno. Ja branim NJIHOVE slobode, a za SEBE biram drugačije ponašanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта да вам кажем, преферирам невине цуре.

Нема да се мислим да ли је некоме гутала спермуш

To sto je nevina ne znaci da nije nikome gutala. Osim ako ti pod nevinom ne smatras samo onu koja je najdalje otisla kad se poljubila s nekim.

 

A ti Prince, nije mi jasno zasto delis svoju intimu sa yumetalom? Ne kazem da treba da se stidis i krijes takve stvari kao zmija noge, ali ne moras ni da trubis o tome na Internetu. Ne znam kako mozes, meni bi bilo neprijatno da se ovde raspisujem o svom seksualnom zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako mozes, meni bi bilo neprijatno da se ovde raspisujem o svom seksualnom zivotu.

 

Pa Princ ne raspravlja o svom seksualnom zivotu, jedostavno, ne mozes raspravljati o necemu cega nema :)

Jedino hipoteticki, sta bi bilo kad bi bilo :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se zove period prozora ili window period iliti serokonverzija, kada nas organizam stvara antitela.

 

U sustini jedini nacin da detektujemo HIV danas jeste preko nasih antitela koje stvara nas imuni sisitem na ovaj virus, ako ne detektujemo ova antitela a postoji infekcija dobicemo lazno negativan test, pacijent ce milsiti da nije hiv + ali zapravo ga ima...

 

To treba reci onim carevima koji ujutru kad se otrezne i skontaju sta su radili i skim odu pdmah da se testiraju na HIV i onda kao "uhhh srecom negativan".... Znam ih dosta takvih u kraju.

 

 

I cela ta prica "od necega se mora umreti"....

Jedno je umreti, drugo je umirati.

Te fora kade neka budala sedne na motor i pocne da vozi ko ludak u fazonu "pa sta i ako poginem" cesto ne pogine nego ostane da zivi osakacen kao invalid zeleci da je poginuo.

Ili to sa pushenjem, drogiranjem ili bilo kojim oblikom rizicnog ponasanja. Niko nam ne garantuje da ce nam smrt biti ugodna i kad ce doci. Ali ako ne vodish racuna o sebi i svom zivotu veca je sansa de ce tebi smrt biti spas od dugog i bolnog umiranja koje nece pogoditi samo tebe vec i sve oko tebe - porodicu i prijatelje.

No kako je vecina nas u stvari samoziva bezosecajna sebicna djubrad koja postaje svesna ljudi oko sebe tek kad je u govnima do gushe, uopste me ne cudi da vecina ide pod barjakom "od necaga se mora umreti".

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Princ ne raspravlja o svom seksualnom zivotu, jedostavno, ne mozes raspravljati o necemu cega nema :)

Jedino hipoteticki, sta bi bilo kad bi bilo :D

 

Nemam devojku - nemam sexualni život.

Kad sam imao devojku - imao sam i sexualni život (ne sa svakom devojkom, doduše).

 

I ne pričam o svom sexualnom životu, nego o svojim pogledima na sex, ljubav i polne bolesti. Kome se ne sviđa ono što kažem, njegovo je pravo da ima svoje mišljenje, ali nemoj posle da se žali kad dođu kondilomi, picajzle, mononukleoza, hepatitis C, neželjena trudnoća, abortus, ili u slučaju da sve to izostane i dođe do braka - decenije života sa osobom pored koje nisi srećan, odgajanje dece koja te sutra ostave samog da istruneš u nekom staračkom domu, a ti ceo svoj život poklonio svemu tome i na kraju se zapitaš - da li je bolje da sam umesto svega toga išao na koncerte Grave Digger-a, gledao horor filmove, planinario, gradio diplomatsku karijeru? I eventualno usput ostvario ljubavnu vezu za osobom koja mi je stvarno srodna duša. A ako baš ne možeš bez sexa, onda raditi to sa nekom neobavezno, uz korišćenje zaštite i čiste račune, da oboje to želite, a ne ti nju kao nešto juriš, ona kao nešto ne da, nego krećeš u akciju samo onda kad si sto posto siguran da riba očajnički želi, da se zna da posle jebanja nema kajanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ ti je u fazonu ja nemam picke pa ih mrzim sve i mrzim njihove vagine i moram da serem stalno o njima.princ slusaj ti si krupan stasit covek samo da se osisas,krenes da se oblacis ko covek,stavis kontaktna sociva i pravac splavovi,diskoteke,klubovi i bice kurvi koliko hoces.ovo mislim u najboljim namerama :cool:

 

 

fuqin A.

nego, jeste se vas dvojica to kao nešto zavadili? ;)

 

 

 

A i kad ste već toliki pametnjakovići, odgovorite na sledeće pitanje - kako to da sam ja počeo da iznosim "tipična raymišljanja nejebača", tek NAKON što sam počeo da jebem?

 

 

 

Ummm let's see... izgustirao si?

 

NOT. :P

 

 

 

 

eeee smorock daj ženska glavo reši nas ovih muka.

tema je bre momci AIDS.

 

jel znate nekog ko je HIV+ ili ima AIDS kad smo već kod toga?

no names please...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam nikog takvog. Ili bar ne znam da znam.

 

Cesto sam se pitala kkao bih reagovala da saznam da je neko od mojih bliskih prijatelja Hiv+. I i dalje nemma odgovor. Valjda zavisi koliko mi je taj neko vazan kao prijatelj. Ako niej neko bas blizak udaljila bih se od njega. Jednostavno ne volim da budem tu kada vidim da neko od ljudi koji mi nisu toliko vazni ima veliki problem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam odgovor - potpuno mi je svejedno da li se znam s nekim ko ima HIV, ili ne. U stvari, dok ne znam da se neko testirao, polazim od pretpostavke - postoje teoretske šanse da ima HIV - pa šta? Pa bio sam u vezi sa devojkom za koju nisam bio siguran da li ima HIV, ili neku drugu bolest i testirao se kasnije zbog toga. Šta me briga, čovek je čovek, imao on šećernu bolest, čir na želucu, ili HIV. Neću sigurno da se zarazim od njega, to se ne prenosi duvanjem. Teško bi mi bilo da kontaktiram s nekim ko ima grip, žuticu, boginje... dakle neku lako prenosivu bolest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi zdrav razum govorio to sto Prince misli, da je to covek kao covek, ali stvarno nisam sigurna kako bih se osecala. Moguce da mi ne bi bilo svejedno u pocetku, ali trudila bih se da nadvladam tu nelagodnost.

Edited by Милица

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro nisam mislila samo na socijalni momenat, podrazumeva se da ako vam je taj neko blizak ne biste ga odbacili

to nije razlog za diskriminaciju

 

nego sam pitala više zbog iskustava, i kojim se uopšte lekovima kod nas to tretira... to mi je onako dosta nepoznato polje. tj nisam baš o tome čitala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam devojku - nemam sexualni život.

Kad sam imao devojku - imao sam i sexualni život (ne sa svakom devojkom, doduše).

 

I ne pričam o svom sexualnom životu, nego o svojim pogledima na sex, ljubav i polne bolesti. Kome se ne sviđa ono što kažem, njegovo je pravo da ima svoje mišljenje, ali nemoj posle da se žali kad dođu kondilomi, picajzle, mononukleoza, hepatitis C, neželjena trudnoća, abortus, ili u slučaju da sve to izostane i dođe do braka - decenije života sa osobom pored koje nisi srećan, odgajanje dece koja te sutra ostave samog da istruneš u nekom staračkom domu, a ti ceo svoj život poklonio svemu tome i na kraju se zapitaš - da li je bolje da sam umesto svega toga išao na koncerte Grave Digger-a, gledao horor filmove, planinario, gradio diplomatsku karijeru? I eventualno usput ostvario ljubavnu vezu za osobom koja mi je stvarno srodna duša. A ako baš ne možeš bez sexa, onda raditi to sa nekom neobavezno, uz korišćenje zaštite i čiste račune, da oboje to želite, a ne ti nju kao nešto juriš, ona kao nešto ne da, nego krećeš u akciju samo onda kad si sto posto siguran da riba očajnički želi, da se zna da posle jebanja nema kajanja.

 

Jao, bre, izinite svi, ali ovo je predivno, moram!

 

Nemam devojku - nemam sexualni život.

Kad sam imao devojku - imao sam i sexualni život (ne sa svakom devojkom, doduše).

 

I ne pričam o svom sexualnom životu, nego o svojim pogledima na sex, ljubav i polne bolesti. Kome se ne sviđa ono što kažem, njegovo je pravo da ima svoje mišljenje, ali nemoj posle da se žali kad dođu kondilomi, picajzle, mononukleoza, hepatitis C, neželjena trudnoća, abortus, ili u slučaju da sve to izostane i dođe do braka - decenije života sa osobom pored koje nisi srećan, odgajanje dece koja te sutra ostave samog da istruneš u nekom staračkom domu, a ti ceo svoj život poklonio svemu tome i na kraju se zapitaš - da li je bolje da sam umesto svega toga....

slušao šta je Prince imao da kaže i oblikovao svoj život prema njegovim pogledima na sex, ljubav i polne bolesti..

Ali biće kasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoo :)

 

jel ima ovde neko nešto stručniji od diplomiranog politikologa ili šta je već prince, tipa medical doctor, da nam malo objasni o lekovima i napretku na tom polju ili ćemo i dalje biti taoci princa tame?

 

Ti medical doctori polažu ispite na bubice, ja sam fakultet pošteno završio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toooooo=) Ajmo narode, lecenje ubuduce samo kod politikologa, ovi medicinari samo prepisuju.

 

 

Inace, nekoliko ljudi je uspelo da se izleci. Secam se jednog lika iz Velike Britanije koji je pored lekova pio ogromne kolicine jogurta.

A i par onih plemena u Africi koja su imuna na Aids. Sve je to ogromna baza za istrazivanje i eventualno pronalazenje adekvatnog leka/vakcine. Mada opet i kad bi se to pronaslo, imam osecaj da bi bilo veoma 'pristupacno' shirokim narodnim masama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

na pavlovićevim i Čupićevim udžbenicima, a možda i Podunavčevim. Pošteno si

 

 

plivao kroz govna.

 

 

 

 

 

Inače, šta tu ima komplikovano kod aidsa, maltene najjednostavnija bolest, il' je imaš il' je nemaš. Dobija se razmjenom tjelesne tečnosti, najteže, neki misle i nemoguće, preko pljuvačke. Kad je dobiješ, najbolji lijek ti je skok s mosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...