Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ljudi,

 

AC/DC u Beogradu

 

Jedan od najvećih rok-metal benova svih vremena, AC/DC će sledećeg leta krenuti na svetsku turneju i vrlo je moguće da ćemo ih videti u Beogradu. Jedan od naših najpopularnijih kompozitora Aleksandar Milić Mili se ozbiljnije bavi i menadžerskim poslom, a jedan od prvih planova koje ima je dovođenje velikih rokera.

 

- Poslao sam ponudu moje firme „Miligram“ u Australiju menadžmentu benda AC/DC. Trenutno čekamo njihov rajder, odnosno zahteve i konkretan odgovor u vezi termina njihovih koncerata za sledeću godinu. Saznao sam od prijatelja da se AC/DC okupljaju sledeće godine i kreću na veliku turneju. Odmah smo reagovali i poslali ponudu. Imamo izuzetno dobre reference posle Cecinog beogradskog koncerta na Ušću, koji je bio najveći i najskuplji organizovani događaj u balkanskom regionu zadnjih godina - kaže Mili.

Otkuda interesovanje za dovođenje hevimetalaca?

 

- Njih obožavam od malena. Želim da ispunim sebi želju iz mladosti i da ih upoznam i dovedem u Beograd. Oni su jedan od najskupljih bendova na svetu, negde odmah posle „Stonsa“ i Madone. Mislim da imamo sve što je potrebno da ih vidimo ovde sledećeg leta - dodaje Mili.

 

izvor

 

DANASNJI BLIC

 

ako bude sreci nikad kraja icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_cool.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

 

AC/DC u Beogradu

 

Jedan od najvećih rok-metal benova svih vremena, AC/DC će sledećeg leta krenuti na svetsku turneju i vrlo je moguće da ćemo ih videti u Beogradu. Jedan od naših najpopularnijih kompozitora Aleksandar Milić Mili se ozbiljnije bavi i menadžerskim poslom, a jedan od prvih planova koje ima je dovođenje velikih rokera.

 

- Poslao sam ponudu moje firme „Miligram“ u Australiju menadžmentu benda AC/DC. Trenutno čekamo njihov rajder, odnosno zahteve i konkretan odgovor u vezi termina njihovih koncerata za sledeću godinu. Saznao sam od prijatelja da se AC/DC okupljaju sledeće godine i kreću na veliku turneju. Odmah smo reagovali i poslali ponudu. Imamo izuzetno dobre reference posle Cecinog beogradskog koncerta na Ušću, koji je bio najveći i najskuplji organizovani događaj u balkanskom regionu zadnjih godina - kaže Mili.

Otkuda interesovanje za dovođenje hevimetalaca?

 

- Njih obožavam od malena. Želim da ispunim sebi želju iz mladosti i da ih upoznam i dovedem u Beograd. Oni su jedan od najskupljih bendova na svetu, negde odmah posle „Stonsa“ i Madone. Mislim da imamo sve što je potrebno da ih vidimo ovde sledećeg leta - dodaje Mili.

 

izvor

 

DANASNJI BLIC

 

ako bude sreci nikad kraja icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_cool.gif

 

user posted image

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja ima malo pouzdaniju informaciju od novina...

 

rece covek koji je pratnja satchu(gastarbajter iz nemacke...lol)...i organizator tih sranja...nit smo ga sta pitali...

 

da su velike sanse da ce doci... pivopije.gif

 

moj cale ce da umre...ako ne...eto ga sa ortacima na motorima... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee jel se to neko sali, ac-dc u beogradu?! auu pa to ce biti bolje od onih dedekanja izmuzenih muda - roling stonsa ! violent.gif

 

a kartaaaa skupaaaaaaaaa icon_mrtav.gifph34r.gif

 

LET THERE BE ROCK!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

 

Edited by leonis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ah, AC/DC, ja sam od oca iskopao Highway to hell LP. Angus Young je potpuno lud covjek.

Ko je gledao neki koncert on zna :muzicar::red::muzicar: Sve u svemu muzika je prava za

bacanje a ja imam par drugova koji rade sklekove uz njihov koncert, ali po meni ne mogu da

se porede sa Zeppelinima, Purpleom i ostalim bendovima jer se njihove pjesme svode na gomilu

kombinacija tri rifa. Ma dobri su oni :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...