Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Ma ajde sad malo ozbiljnije da razmotrimo to. Motorhead na Tashu - jedva 4.000 a Motorhead je Motorhead. Realno AC/DC bi bio zanimljiv velikom broju ljudi samo po ultra prihvatljivoj ceni i naravno svim matorcima (tu racunam i sebe iako realno nisam mator) ali je pitanje da li bi ti matorci mogli na svirku zbog zena i dece... Ja spominjem cifre od 30, 40K jer ne zelim da prihvatim da je ova nasa jebena zemlja toliko otisla u Q da jedan AC/DC ne moze da napuni stadion... Bitno je da Ceca & Cola i ona prevara od najgoreg rok benda svih vremena Dugmeta prashe, i da ce najverovatnije izdrkani Stonesi napuniti sta god tj. gde god da sviraju ali ovi nasi hard/heavy najverovatnije ne mogu da napune ni OFKov stadion (na kojem realno ne mogu da se drze svirke) i da smo mi definitivno u izumiranju koliko god mi mislili drugacije... Kad je na Metallici bilo samo 35K... Ma uzas... Sumnjam da bi i Maideni privukli vise ljudi... Sve u svemu pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ma daj bre Boro... Pazi mozda ali MOZDA nije u pitanju Brian ali oni nemaju album od Back In Black koji moze da se poredi sa Powerage, Let There Be Rock, Highway To Hel, TNT, High Voltage ili Dirty Deeds. Uporedi samo If You Want Blood i Live 92 i eto koliko je cela energija razlicita...

I jedan sjajni Back In Black je njihov tek 7 album po kvalitetu. For Those i Razors Edge jos i mogu da prodju ali ostalo je bukvalno zivot od stare (rekao bih Bonove) slave. I opet kazem nije bitan glas kao glas nego koliko su bile jace pesme Young/Young/Scott od Young/Young/Johnson.

 

Meni licno je Ronald Belford Scott jedna od najvecih faca IKADA u muzici! icon_rockdevil.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

 

Sutra mu je 26 godina. Neka pociva u miru

 

If You Wanna Be A Star Of Stage And Screen

Look Out, It's Rough And Mean

It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock'N'Roll!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Jameze, kao da meni Bon nije draži od Brajana.

 

"Pa ko mu brani da je voli?"

"Ali Nataša je u Moskvi!"

 

Treba biti realan.

Usput, meni je Ballbreaker ispred Back in Black.

 

P.S. Promašio si za mjesec dana.

Edited by Boro

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...