Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Link:

 

http://rapidshare.com/files/27948745/hayvey_kovriki.rar.html

 

Skeniran i spakovan kompletan omot Highway to Hell; Epic digipak reizdanje iz 2003. godine; 35.5 MB;

 

Ja nemam nijedno od ovih reizdanja, ali kontam zbaviti koje. Imao sam priliku vidjeti baš ovo prije koju godinu kad sam se zadesio u Mamutu a lik koji radi je puštao ovaj disk na užas njegovog homoseksualnog emo kolege (i kad je došlo do "Night Prowler" on prekinu - na šta poludih - ali vrati na "Girls Got Rhythm" - na šta se smirih). Simpatično je odrađeno s tim da su digipak izdanja ipak znatno osjetljivija nego ova "u kutiji", posebno na klasičan način slaganja diskova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne baš, znam da ima neko pakovanje od 16 diskova apsolutno bez plastike, kao kopije ploča, nego, sva Epic reizdanja iz 2003. su u standardnoj digipak formi:

 

800px-Remasteredacdcblowupyourvideo.JPG

 

A simptomatično je to što su u "knjižicama" nove slike, priče o AC/DC i svašta nešto. Ukratko, trud je uložen, ne naročit, ali za razliku od prošlih AC/DC "pakovanja"...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

'ALO!!!

Kud vi odošte sa preporukama...

:lol:

 

Dovoljna je samo godina 1978. za početak (kad su već te godine izašla dva bitna AC/DC albuma od kojih je jedan meni omiljeni nj. album):

Rose Tattoo - Rose Tattoo

Ted Nugent - Double Live Gonzo

Thin Lizzy - Live and Dangerous

... i kao bonus, malo odudara stilom, ali vrhunski kvalitet, jaaako bitan album:

Van Halen - I

 

To je moja preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala svima za preporuke, malo sam u stisci sa vremenom ovih dana, pa nemam mnogo vremena za muziku... LM, skinuo sam ovaj album Teda Nugenta (kako se cita ovo Nugent? Nadzent?) - covek otkida! 'Fala jos jednom za to. Rose Tattoo sam takodje malo slusao, i deluje mi dobro... samo u to moram malo bolje da se udubim.

Inace, MetallicA mi se ne svidja.

Videcu i za Saxon... to je nesto u Iron Maiden fazonu?

Edited by Pero de se upisuje ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala svima za preporuke, malo sam u stisci sa vremenom ovih dana, pa nemam mnogo vremena za muziku... LM, skinuo sam ovaj album Teda Nugenta (kako se cita ovo Nugent? Nadzent?) - covek otkida! 'Fala jos jednom za to. Rose Tattoo sam takodje malo slusao, i deluje mi dobro... samo u to moram malo bolje da se udubim.

Inace, MetallicA mi se ne svidja.

Videcu i za Saxon... to je nesto u Iron Maiden fazonu?

 

Propustio si Van Halen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...