Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Ангус је звучао одлично синоћ, за насловну ствар новог албума - обзиром на крш звук са снимка - нисам био сигуран да ли је уопште уживо или плејбек.

 

Могла би бити ово добра турнеја, обзиром да је овај албум шарен замало као The Razors Edge, можда и концертни репертоар буде такав, нешто ствари из '80-их, "Big Gun" и којешта... само да заобиђу Black Ice.

:haha:

 

А ево нешто занимљиво:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nigde dobrog AC/DC klipa sa Grammy dodele, ali se na ovim niskobudžetnim uploadovima vidi scena gde se Paul McCartney provodi i đuska gledajući Rock or bust. Epski momenat, so much awesomeness. :rockdevil:

 

Mnogo bolje je bilo na Highway to hell.

 

http://www.rollingstone.com/music/news/watch-ac-dc-kick-off-grammys-with-devilishly-explosive-medley-20150208

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.blabbermouth.net/news/acdc-kicks-off-rock-or-bust-world-tour-in-arnhem-video-footage-photos-available/

 

Морам признати да ми није екстремно мило(звучно) видјети и чути Криса како свира (са) укрштеним рукама. Са друге стране, Ангус звучи јако добро, није траљав као што је био на прошле двије турнеје, Клиф стандардан, Брајан се на одређеним мјестима мало мучио али је зато веома расположен на бини а Стиви... веома угодно изненађење: пуно више "струје" него Малколм. Малколм је посљедњих пар турнеја имао превише чист тон, тако да је милина чути Стивија како реже. Чини ми се да није прецизан као Малколм али... може проћи.

 

Сет листа, шта да се ради. Наравно да ми је жао да се комплет игноришу албуми из 80-их и 90-их година (сем "Thunderstruck", наравно), али има и пар изненађења ("Have a Drink on Me") а нема пет јебених пјесама са Блек Ајс тако да, добро је...

 

Све у свему, стандардно поштено.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

3MRTyMj.jpg

 

У "Дерети" у Кнез Михајловој прије пар дана узех, уз 30% попуста изађе 924 динара, не знам докад је та варијанта са попустом.

 

Занимљиво штиво, говори о свим лешевима који су остали иза на путу до славе. Има мало неких елемената теорије завјере али све је умјерено. Само за обожаваоце групе, није за уобичајену публику жељну рокенрол причица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.blabbermouth.net/news/the-hives-frontman-puts-his-name-forward-for-acdc-job/

 

Per Jensen · AKA The Jungle Rot Guy at Blabbermouth

no fucking way this hipster clown is getting that job. even bon scott will turn in his grave if that happen (...)

И одговор СТЕФАНА РИСТИЋА на то:

Stefan Ristic · Beogradska politehnika

I hope you get sick and your cat dies of sadness but then you get well and you live and then die because you realise your cat is now dead because of you.

Like · Reply · 1 hr · Edited

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...