Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Мени је соларијум нешто најбесмисленије. Ем је нездраво, ем није лепо, ем је скупо. :confused:

Бледе девојке (природно бледе, не готичарке које се мажу оним кречом) су најлепше :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цуре бледе су предивне. Али џабе кад су и тамне и бледе проклете, па никад нису задовољне. :bigblue: Ја бих волела да имам мало светлији тен, лакше бих изабрала у коју боју да фарбам косу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za 3 min u solarijumu pocrnim ko neki za dva dana na moru :haha: pigmenta na izvoz

inace smatram da je solarijim jako bitan zimi, valjda samo tamo ugrejem kosti kako treba, plus utice na smanjenje depresije, al ga treba i tretirati kao lek, jednom u dve-tri nedelje na par minuta i to iskljucivo zimi

 

Ako neku bude zanimalo - bela koza koja sporo tamni + solarijum 3min = how 'bout no. Znaci minut, dva max. za prvi put -.- A na netu pise opusteno idi 5 :haha:

Zavisi koliko su jake lampe, a to sto pise, macku o rep.

 

Цуре бледе су предивне.

Ma i mi ciganke smo lepe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Грејање костију само домаћом ракијом. Евентуално црвена коњска маст, кад ми циркулација баш успори.

Соларијум лек? :haha: Још нисам чула за то.

 

 

Ma i mi ciganke smo lepe :D

Наравно да јесмо.

Ал' шта ћу кад патим за црвеном косом :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја могу, волим и ветар и снег... Све што није киша, она ме нервира, копају ми очи кишобранима :haha:

А јуче што је било сунчано и топло :wub: Пет дана нисам спавала 10 сати укупно, али имам енергије, шетала бих по цео дан. Е, да је овако стално...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Essence nisu postojani. Odmah krenu da se krzaju. Mada su odlicno pigmentovani, da. Rimmel prilicno dugo traje, ali samo ona serija sa sirom cetkicom. Deborah su isto odlicni. Brzo se suse, postojani i intezivni. L'oreal je isto ok, ali dok se osusi 3 sata, pa sam prestala da ih kupujem jer se obcno sjetim u 5 do 12 da treba da nalakiram nokte. Drugarica kupuje lakove u apoteci, zaboravih kako se zovu. Kaze da su to najpostojaniji lakovi ikad. Traju i do 10 dana. Mada ona nista ne radi po kuci, tako da ne znam.. Mozda bi ovi koje imam trajali 10 dana bez ribanja kupatila i sl. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavim ih ali kad god ih skinem nekako lak vise nije isti. Ne umijem da objasnim. Ako sam ga taj dan nalakirala, posle rukavica, valjda od vlage, sta li, gornje ivice nokta gube boju. Mislim, nebitno, u poslednje vrijeme ionako koristim samo providni.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kokopelli: Stavljaj uvek par h posle nanosenja laka providni preko jer ce se onda prvo on guliti i mozes svakih par dana da dodas jos jedan sloj (naravno do nekih razumnih granica :haha: ), tako mu produzis trajanje.

Sad prosli x sam stavila Colour&Go crveni i preko isto Essence valjda gel-like providan i trajalo je par dana uz maltretiranje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Уље коштица грожђа, да брже прођу. :da:

 

А како је ипак тема о козметици - пудер, коректор...? Кремасти, стик или течни. Избећи камене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...