Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma, meni je uvek matematika išla loše...

Evo, neka bude 8200 dinara! :)

Naravno misteriozni "poklon paket" od AC/DC-ja ide meni :D

 

Zapravo motiv je da neko ko nema kreditnu karticu može da naruči te karte preko mene.

Jbga, želim da učinim pravim AC/DC fanovima i da se tapkaroši useru od... zlosti! :)

Daklem, meni karte stigle, uzeo i dve viška a ako me neko baaaš zamoli (mislim na Lav7) mogu da nabavim i još 4! :D

Sve za Fan Club.

Ovakve: acdc.jpg

 

Cena 8200. Ko voli, nek izvoli. Prijava na: [email protected]

Hvala stiviju na ispravci :D

 

PS. Ja očekivao da će ljudi da me zatrpaju mailovima kad vide da prodajem karte za Fanclub po 8000 al ništa... beda :)

 

Jesi bre ti zdrav ? 8.000 neko da pukne odjednom ? Pa ljudi su bre jedva iskrpili i ovih 5.500,neki se cak zaduzili(konkretno ja),a kamoli za 8.000 da ne spominjem ...Prijatelju,Serbia je ovo,a ne Norway ili Sweden da se odvoji tolika kinta !!!

 

Nego,ljudi,jel neko dobio A DESNO stajanje ??? Meni je to stiglo ...

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ima ih svakakvih, kad sam ja bio da uzmem kartu, neki "bizbismen" ispred mene, uzima 2 komata od 8900, za sebe i za ženu. :mrgreen:

Za zaluđene fanove AC/DC (pod uslovom da imaju kintu), a neće da daju 40$ za članarinu za fan klub samo da bi došli do te karte, ova Arucardova ponuda je zapravo OK. Ti imaš tu kartu za stajanje desno, što znači da, aqo dođeš među prvih 1500, možeš da uđeš u onaj "wavebreaker" (desni fan pit), a sa tom fan klub kartom možeš da dođeš minut pred koncert i opet uđeš u fan pit (levi).

(ako sam ja dobro s'vatio :) )

 

ko još stoji levo za 5,5k?

kako nam se zove to sektorče?

"Stajanje A levo" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi bre ti zdrav ? 8.000 neko da pukne odjednom ? Pa ljudi su bre jedva iskrpili i ovih 5.500,neki se cak zaduzili(konkretno ja),a kamoli za 8.000 da ne spominjem ...Prijatelju,Serbia je ovo,a ne Norway ili Sweden da se odvoji tolika kinta !!!

 

Nego,ljudi,jel neko dobio A DESNO stajanje ??? Meni je to stiglo ...

Ja imam A desno, i svi moji koji idu su u razlichitim delovima, jbg. 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,ljudi,jel neko dobio A DESNO stajanje ??? Meni je to stiglo ...

Jel menjas za "stajanje A levo"? :):bigblue:

 

 

Za zaluđene fanove AC/DC (pod uslovom da imaju kintu), a neće da daju 40$ za članarinu za fan klub samo da bi došli do te karte, ova Arucardova ponuda je zapravo OK.

Pa...sta ja znam,ne bih bas rekao.

Nista licno @ Arucard,al' zar nije onda logicnije da kad vec uzima kartu po TOJ ceni,da se onda i registruje u taj fan-klub i dobije I kartu I plus usput jos neke dzidza-bidze (poklone)?Nego ovako da dobije samo kartu ;)

 

Jedino ako vise nema tih karata za fan-klub,onda je OK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ima ih svakakvih, kad sam ja bio da uzmem kartu, neki "bizbismen" ispred mene, uzima 2 komata od 8900, za sebe i za ženu. :mrgreen:

Za zaluđene fanove AC/DC (pod uslovom da imaju kintu), a neće da daju 40$ za članarinu za fan klub samo da bi došli do te karte, ova Arucardova ponuda je zapravo OK. Ti imaš tu kartu za stajanje desno, što znači da, aqo dođeš među prvih 1500, možeš da uđeš u onaj "wavebreaker" (desni fan pit), a sa tom fan klub kartom možeš da dođeš minut pred koncert i opet uđeš u fan pit (levi).

(ako sam ja dobro s'vatio :) )

 

 

"Stajanje A levo" :)

 

Pa tako nekako odprilike...Potrudicu se da udjem medju prvih 1.500 u taj fan pit ... Ipak vredi se iscimati.

 

 

Ja imam A desno, i svi moji koji idu su u razlichitim delovima, jbg. 

 

Ajmo zajedno onda ... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aqo dođeš među prvih 1500, možeš da uđeš u onaj "wavebreaker" (desni fan pit)

 

 

Ovo ne važi, na kartama koje su prve prodate je odštampano wavebreaker i samo sa njima može da se uđe. Video sam tu kartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ne važi, na kartama koje su prve prodate je odštampano wavebreaker i samo sa njima može da se uđe. Video sam tu kartu.

Jebem li ga... Evo šta su meni odgovorili iz Komune:

Sa kartama A desno ce te moci da udjete u wavebreaker ukoliko budete brzi.

 

Zapravo prvih 1,500 posetilaca koji prvi dodju na koncert ce imati priliku

da udju u wavebreaker.

 

 

 

 

btw

Kad pustiš onaj plan sedenja na Eventimu, odjednom sada imaju i gomilu onih od 3900 za sektore koji se nalaze skroz sa strane u odnosu na binu.

 

http://www.eventim-yu.com/portal/rs/plan_s...sable_gzhandler

 

:ph34r:

 

U principu, zabole me, ja imam onu od 4300 za stajanje B desno, ali ako i na dan koncerta bude ovakav "jebe lud zbunjenog" režim, možda i sa mojom kartom uspem da se prošvercujem negde napred. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo stvarno nije normalno, sad ispade da ima svih karata na sajtu eventima, pa cak i ovih od 4300! :( Jurio sam ih 3-4 nedelje, na kraju se smorio i kupio one od 3900 kao najgoru soluciju i sad se pojave. Pa ovi iz Komune su stvarno jedna bratija za (onu nasu) motku ;(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jbt, sad ima gomila svih mogućih vrsta karata. ja sam nešto razmišljao o ovima od 3900 sa strane, al' da ga jebem, kontam da su ipak bolje te od 4300, naročito ako zabodeš prvi red, nego da gledaš u bok bine.

 

Nego, ovo govori da najverovatnije puštaju karte postepeno da bi zajebali tapkaroše, ali i da ekonomska kriza ipak polako nadjačava AC/DC euforiju. Ako se neko seća, u to vreme kada je naš koncert najavljen, samo za Amsterdam nisu bile rasprodate ove "javne" karte, u međuvremenu su potvrđeni Atina, Beograd, Madrid, Barselona i Lisabon, ništa od toga još nije rasprodato, kao ni pomenuti Amsterdam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...