Jump to content

The Expendables


Assignment

Recommended Posts

meni je link ka expendables-ima @ imdb bookmark-ovan josh odavno. \o/

ne mogu da dochekam ovaj action "bad ass" flick. makar bio i najgori film u istoriji filma, bitje najbolji - ako razumete shta hotju da kazem! (:

enivej, "SYLVESTER STALLONE WORKING OUT IN GYM FOR THE EXPENDABLES" -

\o/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Jedva cekam! Pogledacu taj film i mislim da posle toga necu gledati filmove, nikada vise!!! Nece biti potrebe.

Drago mi je sto sam odrastao uz Rokija, Ramba, Konana itd, a ne uz hobite i kompjuterase, kao danasnja emo-gej-ret-bozesacuvaj omladina, da se razumemo, nemam nista ni protiv Tolkina, ni protiv npr. Matrix serijala, sve je to super ali je suvise bacen akcenat na neke druge stvari.

ONI filmovi su bili TO!!!

Da ne izmisljam, ne smaram i ne izazivam rasprave, ovo je samo misljenje...

Jedva cekam film, gledacu ga u bioskopu, kako i dolikuje, na najvecem platnu na kome se bude prikazivao, da se ko covek, na najlepsi moguci nacin oprostim od moderne, pomalo dosadne i bezlicne kinematografije!!!

 

Sa tobom se slazem 100%. Od tupavih Amera danas na polju filma ne mozes nista da ocekujes. Sto se tice Koreje tu je druga prica. Njihova kinematografija je svakako vredna paznje i verujem da ces provesti divne sate gledati njihove prelepe filmove. Reko da ti dam nadu u kinematografiju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Jon Lord: razumem da vise ne gledas akcione filmove al ovako ocigledno ne znas nista o B produkciji i sl...

@syndrome: wow, najezila mi se desna bradavica :D ne jer je hot nego jer mi je wow respect da neko sa 62 tako vezba i tako izgleda :da: steta za silikon u usnama, mada ko zna kako bi izgledao bez, verovatno ko suva sljiva :D

Sto je jos bolje, Svarcika mu je vrsnjak a izgleda jadan ko deda dok ovaj ima plocice. Mada cula sam da je nesto bolestan valjda.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja ti samo kazem da ti je 'malo' glupo da kazes da neces vise gledati filmove jer su te ovi koje si do sad gledao razocarali a gledao si samo najveca moguca sranja popularnog hollywood-a; film niti pocinje niti se zavrsava s hollywood-om. al kako hoces, boli me uvo sta neko gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

odgledah film juce :haha::lol::haha::lol::haha: koja budalastina, sranje na kub... glupa prica, krajnje nezanimljivo, sve vidjeno vec bezbroj puta...

 

bio sam primoran da odgledam ceo film posto sam sa drustvom gledao... ali bar smo se dobro nasmejali u par navrata na akcije "baja" koji su apsolutno neunistivi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah ga i ja danas,i moram reci da sam prijatno iznenadjen.Svi vi koji ste u ovakvom filmu ocekivali pricu,promasili ste poentu i bolje da citate Dostojevskog.Ovo je pravi akcioni film,upravo onakav kakav treba da bude,i kakvih je u ovo vreme jako malo.Rokanje,rokanje,rokanje...to je poenta filma,kao i 1.5 sat odlicne zabave.Nista novo nije vidjeno,ali i fora ovog filma je da ozivi duh akcionih filmova sa kraja 80-ih i pocetka 90-ih.I u tome su uspeli.A na kraju krajeva,videti u istoj prostoriji takve legende kao sto su Slaj,Svarci i Brus je neprocenjivo.Makar to i bilo na 2.minute.

Super film,odlican za zabavu i odmaranje mozga.

 

Takodje, kada Terry uzme svoju zver i u onom tunelu, podrumu ili sta je vec, objasni neke stvari... :rockdevil:

 

Uuuu,to je surova scena. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel smo mi njegmu bese jos trebali da napravimo statu-u, ustvari mozda jesmo nisam siguran, gde ono bese, Kikinda ili tako nesto? Ma, realno Stalone pojma nema ni gde se nalazi Srbija, al ono klasika, Srbi i Arapi su bad guys trenutno, nekad su bili Rusi ali posto su oni sada dostojanstvena i ugledna zemlja bolje je iskoristiti Srbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...