Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Guest count_d

MOONSPELL je pocistio sve. Zaista fantastica svirka. Na zalost, pitao sam Fernanda da li imaju nameru da se pojave na solo turneji ( znam da je isla u decembru...) a on rece : " Maybe, with the next album." Inache, Mike je jos veci car, dao mi trzalicu, onako, malo koriscenu... sa moonspell napred i onim M ornamentom pozadi, crna...fantasticni likovi, zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, smorili ste vise, 5 strana o nakazama :)

Nego, cujem glasinu da su se Moonspell posle svirke pojavili u Dangubi na nekoj svirci i izasli na scenu da otcepaju koju, ima li istine u tome?

 

 

 

Nakaze necu da komentarisem - to su iskompleksirane budale koje na taj nacin privlace paznju. Nisam ih nesto puno ni videla jer sam dosla u SKC nesto oko 23:45 na svirku Proroka u nekadasnjoj Maloj Sali a sadasnjem Livingroomu (nije sija nego vrat). Elem, posle jedno pola sata (ako se dobro secam) pevac i bubnjar Dead Shape Figure dolaze na scenu i odvaljuju najljuci “Symphony of destruction” koji sam ja ikada cula u cover varijanti! Posle nekog vremena Aires (basista Moonspella) peva “Smoke on the water”! Pred kraj svirke vise se nije znalo ko silazi s bine a ko se penje i peva ili svira, ali meni je licno najjaci momenat veceri bio “Enter Sandman” izveden u postavi: Hannes (Finac - basista Turisasa) vokal, Aires (Venecuelanac) na basu, na jednoj gitari – bubnjar Moonspella (Portugalac), a na drugoj gitarista Moonspella (Portugalac). Samo su klavijaturista i bubnjar Proroka ostali na svojim mestima. Znaci imali smo cetiri nacije sa dva kontinenta iz tri benda u tom momentu na bini. LUDILO!!! :rockdevil: A i interesantno je bilo videti scenu posle svirke kad je negde oko pola cetiri menadzer izbacio iz tour busa dve “fine devojcice” koje su uzurbano namestale svoje kratke suknjice, a bubnjar bez blama zakopcavao slic a kao iz kurtoazije on i gitarista se ko zna kako romanticno pozdravljaju sa njima. A par minuta pre toga taj isti menadzer je “oteo” meni i mojoj drugarici Airesa i Fernanda uguravsi ih u taj isti bus! A tako smo lepo caskale sa njima celo vece... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i interesantno je bilo videti scenu posle svirke kad je negde oko pola cetiri menadzer izbacio iz tour busa dve “fine devojcice” koje su uzurbano namestale svoje kratke suknjice, a bubnjar bez blama zakopcavao slic a kao iz kurtoazije on i gitarista se ko zna kako romanticno pozdravljaju sa njima.

Ajme,sta reci,no drolje.Najgora kletva za roditelje je imati takvu djecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i interesantno je bilo videti scenu posle svirke kad je negde oko pola cetiri menadzer izbacio iz tour busa dve “fine devojcice” koje su uzurbano namestale svoje kratke suknjice, a bubnjar bez blama zakopcavao slic a kao iz kurtoazije on i gitarista se ko zna kako romanticno pozdravljaju sa njima.

 

Bubnjar kog benda? :)

 

MOONSPELL je pocistio sve. Zaista fantastica svirka. Na zalost, pitao sam Fernanda da li imaju nameru da se pojave na solo turneji ( znam da je isla u decembru...) a on rece : " Maybe, with the next album."

 

Ma garantovano dolaze ponovo. :mrgreen: Maybe? To se on samo shali... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

"Iako Fernando i nije bio u najboljem izdanju što se tiče obraćanja publici, budući da sam ga vidio i u boljim raspoloženjima i mislim da je bio malo suzdržan..."

 

Shta je trebalo da radi? Umoran je chovek, jedva stoji na nogama. :) I ne vole ih koliko vole nas. :P:D

 

A Cradle je pukao totalno... :D

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme,sta reci,no drolje.Najgora kletva za roditelje je imati takvu djecu.

Ne znam sto tebe dotice tako neka stvar? :D

Pusti ih nek rade sta oce dok su mlade... :)

(posle ce biti kasno,niko ih nece 'teti :) :) :):bigblue: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...