Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

  • 7 months later...

ja sam se primio da nosim tozla.

Doduse ne dizelaski, nemam krstove ni gimasticare.

nosim jedan tanak lanac sa medaljnom.

I jedan prstenac sa nekim plavim kamenom.

 

A rado bih posedovao i titanijumskog rolexa daytonu. No, mnogo je to van moje lige, imam samo kvalitetnu repliku od nerdjajuceg celika. :>

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni je super imati kilo zlata na sebi i imati skupe satove.i skupa odela.to je nekako sa stilom

 

Rolex_Daytona.jpg

 

Pravi smekerski. Prelep dizajn kosta oko 20 000 evra mislim najeftinija varijanta.... al vredi svaku paru

 

kao i ovaj:

 

04sld5.jpg

 

 

http://www.rolex.com/en/rolex-watches/cosmograph-daytona/cosmograph-daytona-40mm-rolesor-m116523-0025

 

sta reci...

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

da to je pravi stil.uz to moras i dobar auto da imas.i skupo ozbiljono odelo.samo za zajebane momke

 

 

Imam takav isti, doduse repliku jebiga.

Pukao sam 200 eura za repliku... ali i replika takvog sata kada se radi mora da se uradi kvalitetno.....

Jedan lik me je cak pitao " da li je to prava daytona" covek mi je jedva poverovao da je replika. Jedan burzuj odavde koji je ima oisti takav, doduse on je imao pravi.

 

evo ga:

 

picture16i.jpg

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maradona fura dva komada.

 

Daytone?

Popularan je to sat medju sportistima. Prvobitno je napravljen pobedniku trke Daytona u Usa ( Sumaheru )

 

Danas ga uglavnom Rolex poklana sportistima. Ana Ivanovic ga ima npr.. ( sve joj jebem )

Ona im jee i zastitno lice za isti.

 

AnaIvanovicforRolex.jpg

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam takav isti, doduse repliku jebiga.

Pukao sam 200 eura za repliku... ali i replika takvog sata kada se radi mora da se uradi kvalitetno.....

Jedan lik me je cak pitao " da li je to prava daytona" covek mi je jedva poverovao da je replika. Jedan burzuj odavde koji je ima oisti takav, doduse on je imao pravi.

 

evo ga:

 

picture16i.jpg

 

svaka cast djomla,replika sata ali elitnog sata cija sama replika samo kosta 200 evra.to je stil,na to picke svrsavaju

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 eura za repliku...

 

ja 200e nikada ne bih dao za sat a kamo li 20 000e... kakve li su to budale koje imaju toliko para da mogu da daju 20 000 za sat, pa to je sat ljudi, onaj od 30-ak e će podjednako tačno pokazivati vreme, nije to neki roket sajns pa da se koristi neka dvajs iljada evra napredna tehnologija pokazivanja vremena, niti materijali ili izrada koštaju toliko (pa i da koštaju, čemu to), ono što plaćaš jeste prestiž, pokazuješ kako možeš da spiskaš smešno velike pare na kinđurenje, dok većina ljudi oko tebe živi bez osnovnih uslova za život... carevo odelo... idiotizam...

 

neki to vide kao simbol prestiža, ja kao simbol gluposti i/ili bezobzirnosti... 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...