Jump to content

WC


Patriarch

Recommended Posts

Најбоље је било кад два дана није било воде, а сви кењали у дому, уместо да иду у шуму. Шоље на свим спратовима пуне до врха, чистачица дође ујутру и плаче у ходнику. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druga godina fakulteta,kolokvijum,na ulasku u salu mene u'vati sracka kao nikad u zivotu.Trk do WC,prva kabina zauzeta,vec osjecam da mi popustaju guzni mišići (da,imam miševe u guzi),ulazim u drugu,jedva uspijevam da skinem gace i BAAAAAAAAAAAM,pa onda opet jos jedan kraci,ali podjednako glasan.Strah me da se okrenem i pogledam do tog trenutka bijele plocice iza mene,olaksanje strasno. Krenem rukom za toalet papir,nema ga. Sto sad? Pazeci da drzim guzove rasirene,nekako uspijem da skinem farmerke i boxericama da se ocistim.Tek tada primijetim toalet papir na vodokotlicu. Bacim boxerice u onaj čučavac i izadjem,a iz kabine pored izlazi koleginica (koja je ,zar ste sumnjali,vrh riba). Ja brzinom svjetlosti se nadjem u sali dje se polaze,kad ulazi ona poslije minut i sijeda iza mene.

 

Polozio sam kolokvijum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбоље је било кад два дана није било воде, а сви кењали у дому, уместо да иду у шуму. Шоље на свим спратовима пуне до врха, чистачица дође ујутру и плаче у ходнику. :) :)

 

Била је у говнима, до гуше. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se kad se na jednom kosharkashkom kampu...neshto chistachica zamerila dvojici mojih drugara...

neshto se kurchila i chak cushnula jednog od njih...

 

znachi sa jednim govnetom su nekako chetkom uspeli da ofarbaju ceo WC :twisted:

pricha kruzi da je ova vrishtala kad je ushla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wc.jpg

 

Opis:

 

If you find yourself on main bus terminal in town of Kurshumlija (southern Serbia), pay attention to its toilet

Absolutely compareable with scenes from Doom II :)

 

:rockdevil:

Edited by курац од овце

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ортак из одељења је у Риму на екскурзији срао у писоар (онај као шољица, не онај дугачки до пода) јер јебени Мек није имао шоље у мушком клозету :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja često imam problema sa stomakom, pa sam vremenom postao umetnik kada su oblici i boje u pitanju...:P

kako god, priča ide ovako... bio nešto u školi, i uhvati me stomak žešće, a jbg, gadljiv sam na wc u pravnoj i uopšte na sve osim domaćeg(i poljskog u selu)... i tako javim se ja nije mi dobro, zapičim iz škole, i ne dođoh još do prvog ćoška u svetogorskoj i potera me žešće... kud, gde, šta... ja u prvu kafanu i zabarikidiram klozet... krene, pa stane, pa opet, i jbg napnem se ja do bola, kad evo naduva mi se balon iz dupeta... napnem ja još jednom i samo se začu neki zvuk i samo čujem prskanje po zidovima... okrenem se kad šolja, zidovi, kotlić sve isprskano negde do visine struka, a smrad ubija... nekim čudom meni samo dupe ostade prljavo... tako da se na brzinu obrisah, i izleteh napolje... moram priznati da me je i sada strah da uđem u istu kafanicu... :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u, jeee...

the art of shitting...

šta ću, to mi je realno jedina stvar u kojoj sam uspešan... možda bih mogao da pokušam i da prodam neka dela, kad može onaj lik što crta u mraku da dobije kintu za njegova govna, mogu valjda i ja za moja, s tim što moja dela odišu inspiracijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvece govno koje sam israo je bilo kada me je uzasno boleo stomak u skoli.sa casa sam sprintom otisao do wc-a i izbombardovao wc sholju,a shto je sranje niti je tamo ista cisto,niti ima plastiku na koju mogu sesti (ko i u svakoj skoli wc je razjeban) pa sam morao da ciljam.ajde da je to bilo tvrdo,al' kao sto sam rekao izbombardovao sam je(nakraju je bila vishe braon nego bela),pa je bilo i govana sa strane :) :) proslo je tu minut dok se ja nisam lakse osecao i dolaze dva ortaka da vide da li sam uredu,a meni to naselo ko kec na 11 jer sam potrosio celo pakovanje maramica da se obrisem,al' skoro pa sam sve obrisao i ono nestalo.obojica su samo usli do vrata i rekli nema teorije da udjemo vishe.ja reko idi kupi mi papirnih maramica ima tu trafika preko i naravno ovaj da me zajebe kazhe aha i ode u drugu zgradu :) i shta cu odem ja do trafike nekako qpim 2 pakovanja maramica obrisem se,i koliko sam uspeo obrisem ono shto sam zasrao oko wc-a i povucem vodu.tu je tek najvece sranje nastalo jer je voda pocela da se dize ka gore jer naravno pametni ucenici su zapusili wc sholju.ne bi voleo da sam bio na mestu spremacice koja je to morala da otpushava..nema nista lepse nego kada si kuci,na wc solji i citas neke novine ili strip :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se kad se na jednom kosharkashkom kampu...neshto chistachica zamerila dvojici mojih drugara...

neshto se kurchila i chak cushnula jednog od njih...

 

znachi sa jednim govnetom su nekako chetkom uspeli da ofarbaju ceo WC :twisted:

pricha kruzi da je ova vrishtala kad je ushla... :)

 

:)

 

Tako je ortak, kada smo bili na moru, srao u WCu i pošto je bio čučavac samo se natrti i kada se natrtio prdnuo je i sve su se govna razletela po celom wc-u iza njega čak i do visine prozora, kad je ušla čistačica bio je sledeći monolog: "ŠTA KOJI KURAC, RADIM OVDE 20 GODINA I NISAM NIKAD VIDELA DA NEKO UZME RUKAMA I DA MAŽE GOVNA PO PLOČICAMA I PROZORU". Jedan od najboljih dana u mom životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvece govno koje sam israo je bilo kada me je uzasno boleo stomak u skoli.sa casa sam sprintom otisao do wc-a i izbombardovao wc sholju,a shto je sranje niti je tamo ista cisto,niti ima plastiku na koju mogu sesti (ko i u svakoj skoli wc je razjeban) pa sam morao da ciljam.ajde da je to bilo tvrdo,al' kao sto sam rekao izbombardovao sam je(nakraju je bila vishe braon nego bela),pa je bilo i govana sa strane :) :) proslo je tu minut dok se ja nisam lakse osecao i dolaze dva ortaka da vide da li sam uredu,a meni to naselo ko kec na 11 jer sam potrosio celo pakovanje maramica da se obrisem,al' skoro pa sam sve obrisao i ono nestalo.obojica su samo usli do vrata i rekli nema teorije da udjemo vishe.ja reko idi kupi mi papirnih maramica ima tu trafika preko i naravno ovaj da me zajebe kazhe aha i ode u drugu zgradu :) i shta cu odem ja do trafike nekako qpim 2 pakovanja maramica obrisem se,i koliko sam uspeo obrisem ono shto sam zasrao oko wc-a i povucem vodu.tu je tek najvece sranje nastalo jer je voda pocela da se dize ka gore jer naravno pametni ucenici su zapusili wc sholju.ne bi voleo da sam bio na mestu spremacice koja je to morala da otpushava..nema nista lepse nego kada si kuci,na wc solji i citas neke novine ili strip :)

 

mom ortaku se kenjalo u skoli, a nastavnica nije htela da ga pusti u wc, usrao se na casu. bili smo neki 5. razred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...