Jump to content

WC


Patriarch

Recommended Posts

Никад нисам кењао у вртићу, основној, средњој или на факултету.

+1

 

Ali se jednom jesam ispovracao u osnovnoj. :)

+1

 

I to kada smo ulazili u školu,na sred hodnika,svi su videli. :)

Tog dana sam jeo neke pokvarene viršle. :(

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има и тога, али и проблема којих је било у Патрису прошле године. Дешавало се да све 4 даске буду запишане на мом спрату.

Што се тиче Пенезе, намерно сам га узео. Могао сам и Студењак, ал' нисам хтео.

Где ти живиш?

 

U stanu kod Bajlonija na Dorcolu. Ali mi drugar zivi u Penezicu, cesto sam kod njega na Jelenizaciji :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећеш у дом или...?

Синоћ била журка, добро је било. Бенд је одличан, од сваке песме одсвирају само рефрен. Мегамикс целе ноћи!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sto se tih cucavaca tice...

Pokidam ja ligamente na kolenu, i nosim gips, od skocnog zgloba do prepona, sest nedelja. Al' ne daju mi opravdanje, nego moram u skolu. Al' nema veze, jos bolje.

I uhvati mene sracka. Naravno, ne mogu u cucavac jer ne mogu da savijem nogu. Pobegnem ja sa casova, zovem taxi, i jedva stignem da udjem u kucu. Cak sam i neprimetno prdnuo par puta u taxiju (bar neprimetno sto se sluha tice :mhihi: ).

U procesu svega toga me je oblivao hladan znoj i sta sve ne... Kasnije mi je stvarno bilo smesno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u skoli nema cucavaca, imaju WC solje, ali kabina ne moze da se zatvori. Jednom mi se tako prisralo pa sam uhvatio taxi i k'o za inat se zaglavio u guzvi, pa sam se previjao na zadnjem sedistu, i uvalio taxisti 150 dinara vise, jer nisam mogao da cekam kusur :) Sto je najgore, taj dan sam dosao u skolu sa namerom da odglumim da mi je lose da bi izbegao neke casove, al' mi na kraju stvarno pripalo lose (stomacni grip) pa sam zavrsio u bolnici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u školi je wc čistiji od mog. :lol: (Ne kažem da je moj prljav, već da je onaj jako čist :P)

Renovirali su ga prošle godine, imamo wc šolje, toalet papir... Super izgleda. :D

Ali isto nikad ne bih otišla na duže, neprijatno bi mi bilo. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...