Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Guest Beli Zeka

ako ce nesto da otkazuju nek pomere kolokvijum koji imam u subotu :bigblue: a za taj MiG ce nas,nadam se blagovremeno,obavestiti.Nije lepo da nas drze u neizvesnosti,ima ljudi koji ne mogu sebi da priuste da razmisljaju o tome trenutno :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Leptirica

Jao ljudi...Sonata konačno dolazi, a ja nemam s kim da ideeeeeeem. :icon_ne: Tako mi i treba kad se družim sa ljudima koji slušaju Grand i slično. :no: Da nema neko kojim slučajem sličan problem? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi...Sonata konačno dolazi, a ja nemam s kim da ideeeeeeem. :icon_ne: Tako mi i treba kad se družim sa ljudima koji slušaju Grand i slično. :no: Da nema neko kojim slučajem sličan problem? :mrgreen:

 

Pošto ne idem na cert, mogu samo do ulaza da te dovedem, a unutra ćeš već lako naći nekog ko će da te prati kući. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dodji sama. mali je to problem.. sanse nema da ne nadjes nekog za 5min ;)..

 

haha, pa velika nam metal zajednica, svi se znamo, ako ne licno onda iz vidjenja. Juce na W.A.S.P. mozda nisam prepoznala 20ak ljudi...sve ostalo poznate face :)

Jedva cekam nedelju! :D Valjda ce uskoro neke informacije za M&G... pa ne ceka mi se bas do nedelje ujutru da saznam kad je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, svi nesto idu sami, a ja bas kad hocu sa jednom, eventualno, dve osobe da idem, idem sa mnogo vise ljudi. Pozajmicu vam ih, ako vam treba drustvo za koncert. :haha:

Ja, inace, ne volim bilo gde da idem sa vise ljudi jer se nikako ne bi dogovorili, i svako hoce na svoju stranu. Ovako fino imas jednu-dve osobe sa kojima znas, ili bar pretpostavljas da ces se sloziti, i to je to. :da:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напржио сам се на Delain само тако.

Eto vidis, sad imas jos jedan zajednicki bend sa Anom. :haha:

 

Ja dolazim sa par ljudi, negde popodne, pre "m&g-a", al' ne znam tacno kad jer se organizator ne javlja povodom toga, a mene jako zanima kad je "m&g". :bigblue::mrgreen:

Btw, danas pocinje turneja (krecu od Praga)! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

E, da su bili u vreme moje exkurzije u Pragu, bilo bi jako zanimljivo, posto me, naravno, niko ne bi pustio da idem. :mad: Pitanje je i da l' bi htela da idem sama. Dovoljno je opasno u gradu uvece, a kamoli jos sama da budem medju gomilu ljudi, na koncertu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol ja kad sam bio sad u utorak, nisam ni jednu jedinu trafiku primetio tamo?! :confused:

 

ako nista, pa skupicemo se na onim stepenicama... tamo je najveca bleja!

LOL, pa trafika je odma' ispred stepenica, na 5 metara od njih. :haha: :haha: :haha:

E sad, jedino ako nisu nesto menjali, al' ta trafika tu uvek stoji, ne vidim razlog da ne bude i sad.

 

Btw, sad gledam na last.fm-u, i ovo je, navodno, satnica za vecerasnji koncert:

 

18:20 – 18:50 Winterborn

19:10 – 18:50 Delain

20:20 – 22:00 SONATA ARCTICA

 

Mis'im, skroz je bezveze. Kao prvo, rano pocinje, kao drugo, da li je moguce da Sonati treba sat i po da se namesti (ne secam se kol'ko smo cekali HF, Kamelot i ostale, al' mislim da nije bilo bas sat i po), a kao trece, bolje da Winterborn sviraju duze od Delain. :mrgreen::bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak i ja dolazimo na M&G, ko se pridruzi, pridruzi, ostali, sta da vam radim. Mogu samo da kazem da sam ja na mnogo koncerata isao sam i to mi bas nikad nije predstavljalo problem. Mogao bi neko da se oglasi iz organizacije da kaze kad da (na)dolazimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko update-uje taj last.fm?

Nema sanse da pocne koncert tada.

i ostali... lepo piše satnica za vecerasnji koncert koncert, dakle ne za naš.

 

Stvarno bi mogli organizatori da izlože našu satnicu. Ja još ne znam ni kada dolazim ni koju ću kartu imati, tako da, manite me sa okupom, kad dođem doš'o sam.

Samo da znate, ako nameravate da prisustvujete koncertu od početka, nemojte da vam Laza bude referer kada se ulazi, on redovno zakasni na koncert. (a ne što ne dođe na vreme, nego se zanese u drinkovanju :haha: )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, pa trafika je odma' ispred stepenica, na 5 metara od njih. :haha: :haha: :haha:

E sad, jedino ako nisu nesto menjali, al' ta trafika tu uvek stoji, ne vidim razlog da ne bude i sad.

 

Tu je trafika i dalje :haha:. Nije nameshtanje trajalo sat i po, nego je ochigledno shtamparska greshka i da je Delain svirao do 19:50, a ne 18:50. Nisu mogli i Delain i Winterborn da zavrshe u isto vreme :haha:. Znachi da je nameshtanje trajalo pola sata :da:

A stvarno, Winterborn je mnogo bolji, ne znam zashto oni ne sviraju duze... :(

 

P.S. I ja idem sama na cert :haha:. I uvek sam raspolozena za ispijanje piva :givemebeer:

Edited by death angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nameshtanje trajalo sat i po, nego je ochigledno shtamparska greshka i da je Delain svirao do 19:50, a ne 18:50. Nisu mogli i Delain i Winterborn da zavrshe u isto vreme :haha:. Znachi da je nameshtanje trajalo pola sata :da:

A stvarno, Winterborn je mnogo bolji, ne znam zashto oni ne sviraju duze... :(

A da! Vid' stvarno! :haha: :haha:

Dobro je onda, nije strasno. Mislim da sam neke bendove duze cekala.

 

A hocu Winterborn duze. Aj da im kazemo da sviraju duze. Hahahaha, mora da ce nas poslusati. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дрма ме еуфориииииииииииијаааааааааааааааааааааа!!!!! НЕДЕЉАААААААА!!! Чека се ово месецима, сунце му пољубим! Ма, јеб'о матер, чека се годинама! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

 

Даћу шансу новом албуму још који пут сутра и у суботу, тј.данас и сутра јер је сад већ петак.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дрма ме еуфориииииииииииијаааааааааааааааааааааа!!!!! НЕДЕЉАААААААА!!! Чека се ово месецима, сунце му пољубим! Ма, јеб'о матер, чека се годинама! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

 

Даћу шансу новом албуму још који пут сутра и у суботу, тј.данас и сутра јер је сад већ петак.

Joj, i mene!:veseli:

A i to sto kazes, ceka se godinama, ne samo mesecima! Uh, al' ce da bude dobroooo! :veseli:

I Delain su mi se svideli, tako da - ima da bude 3 sjajna benda za jedno vece (od kojih su jedni Holandjani :bigblue::haha:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...