Jump to content

2009.06.16. *SKC, Beograd* Jon Oliva's Pain


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jes' da Oliva baš i nije u formi k'o pre 20-ak godina,ali kada krene "Tonight He Grins Again"... :wub:

 

Inače,kartu uzimam možda čak i na dan koncerta,jer sam tek skupio polovinu novca,ali sigurno dolazim,jer se ovako nešto ne propušta. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, inače je već bilo tu Jon Oliva's Pain i masterImind of Savatage, ja se zajebavao u Photoshitu, obrisao ono što je bilo vezano za koncert u Americi za koji je rađen plakat, i dodao ovo za naš, i 'ladno nisam ni primetio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ispravne verzije ;) , i set liste sa Sweden Rock festa.

http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images0...0e30e57788d.jpg

 

City Beneath The Surface

Sirens

Through Eyes of The King

Of Rage And War

Chance

Maniacal Renderings

Tonight He Grins Again

Gutter Ballet

Hounds

Believe

Jesus Saves

Hall Of The Mountain King

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Moj kum mi je javio,kupijo je kartu za mene i njega u bg-u.nisam pito koji su brojevi.vidimo se ljudi,spreman sam za upoznav,pa ako se skontamo,vodim vas na pivo u kasinu,i da lupamo onu plavu konobaricu po prdari.vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kum mi je javio,kupijo je kartu za mene i njega u bg-u.nisam pito koji su brojevi.vidimo se ljudi,spreman sam za upoznav,pa ako se skontamo,vodim vas na pivo u kasinu,i da lupamo onu plavu konobaricu po prdari.vidimo se.

taman da se vidis sa Princem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ista cena karte na dan koncerta?

To i mene zanima,pošto ću izgleda tek do tada imati pare.

 

Moj kum mi je javio,kupijo je kartu za mene i njega u bg-u.nisam pito koji su brojevi.vidimo se ljudi,spreman sam za upoznav,pa ako se skontamo,vodim vas na pivo u kasinu,i da lupamo onu plavu konobaricu po prdari.vidimo se.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek, neka, nije glupo :twisted:

 

Samo još da bude i "Power of the night, tell me BELGRADE are you fucking wild" :):rockdevil:

 

Brate ne dolazi Savatage. Glupo je svirati 90% pesama od ex benda a trenutni zaboraviti i jos to na turneji od poslednjeg albuma. Znam da je svima drago cuti Savatage pesme od Jon Olive ali meni je malo glupa cela set lista bas zbog JOP benda jer gotovo da svoje pesme nece ni svirati.

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Razbijacu ja dolazim sa 2 bliznakinje, tako da. :)

 

Jel treba da prepoznam koja si ti?

 

 

Brate ne dolazi Savatage. Glupo je svirati 90% pesama od ex benda a trenutni zaboraviti i jos to na turneji od poslednjeg albuma. Znam da je svima drago cuti Savatage pesme od Jon Olive ali meni je malo glupa cela set lista bas zbog JOP benda jer gotovo da svoje pesme nece ni svirati.

 

Trpeo pa se usro.

Šta jedeš govna, leba ti?

NEk sviraju sve od Savatage,sto se mene tice...samo da te pitam,gologuzanu,jel glen hjuz ili dzo lin tajler sviraju masu pesama svojih solo projekata.NE!sviraju mahom purple i rejnbou stvari,jer ih je to proslavilo.Tako i Jon.KAd bi sviro sve Pain stvari,publike bi bilo ko madjarskih svinjara u oboru 3 sa 3m.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...