Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

Ma da. Svi znaju 10 ljudi... Svi pricaju, prijatelju. Da je karta bila 1500, svi bi rekli "E, da je 1000", dosao bi 100%. Nemoj da se zavaravas. Nego, aj' necemo vise na ovoj temi, uvijek sam mrzio kad citam komentare sa koncerata, a ubacuju se likovi koji nisu ni bili na koncertu da nesto laprdaju nevezano za sam koncert. Kako ja nisam bio, ne bih da kvarim ljudima ugodjaj.

 

 

Dobro, to je sad kao da ja tebi kažem šta sam ručao danas, a ti mi objašnjavaš kako sam ručao nešto drugo, ali ok. Nećemo da spamujemo više. Neka organizatori spuste cene, pa ćemo videti ko je bio u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam snimak fotoaparatom Victorious March-a, kacim kad dodjem kuci. :rockdevil:

 

Inače svaka čast onim carevima što su skinuli onaj ogroman plakat ispred SKC-a i posle se sa njim slikali sa Johanom. :rockdevil:

Mita pretio skakanjem po lobanji al' dzabe.. :)

 

 

Inace, veliki pozdrav za Sandman-a, powerslave-a i ostale ljude koje sinoc upoznah. :pivopije:

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, to je sad kao da ja tebi kažem šta sam ručao danas, a ti mi objašnjavaš kako sam ručao nešto drugo, ali ok. Nećemo da spamujemo više. Neka organizatori spuste cene, pa ćemo videti ko je bio u pravu.

 

Bio je god dethroned 10ak dana prije ovoga, bend u rangu amon amartha, karta 1000 din, 50 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je god dethroned 10ak dana prije ovoga, bend u rangu amon amartha, karta 1000 din, 50 ljudi.

 

 

Pobrkao si lični ukus sa realnim stanjem stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja konačno imam net. :)

Elem, koncert je bio dobar, nisam neki preterani ljubitelj Amon Amarth-a, znala sam prvih par pesama i poslednjih par, a ono u sredini nisam razlikovala šta je šta. :ph34r: (Tada je bilo zanimljivije posmatrati Milana (Demon Seed) i Zokija kako se glupiraju :) :))

Ali je sasvim na nivou bilo, mada sam očekivala nešto više ljudi.

 

Awaiting Fear su bili odlični, ali ne sviraše Asylum. -.-

 

Mada, iskreno rečeno, mnogo je bilo bolje posle koncerta, u parku. Pozdravljam sve ljude koji su bili tamo, mora se to opet ponoviti. :D

Sve u svemu - sjajno veče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...