Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Zvanicna izjava od benda :

 

To our Maggots and fans around the world. It is with great pain but quiet respect that, for personal reasons, Joey Jordison and SLIPKNOT are parting ways. We all wish Joey the best in whatever his future holds. We understand that many of you will want to know how and why this has come to be, and we will do our best to respond to these questions in the near future. It is our love for all of you, as well as for the music we create, that spurs us to continue on and move forward with our plans for releasing new material in the next year. We hope that all of you will come to understand this, and we appreciate your continued support while we plan the next phase of the future of SLIPKNOT. Thank you, The ‘KNOT”. So who can take over Joey’s spot? Who knows. He was such a huge talent in this band, so whoever it is, good luck in filling his shoes. For the Slipknot fans, the band will carry on, so that’s the good news. For now, let’s enjoy some of Joey’s solos with the band below and wish him the best in his future!

 

http://skullsnbones....-with-slipknot/

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA ne pisem ni o cemu sem o Slipknotu. JA NE ZNAM KOJA JE TEMA OVDE AKO NIJE SLIPKNOT. NEKA NAM NECKO OBJASNI DA BI POSTUPILI U SKLADU SA TIM.

 

A sankcije moze sebi u dupe da nabije za sada jer pisemo u skladu sa naslovom teme. Obrisani postovi njemu na dusu.

Tema nisu klinci koji slušaju Slipknot pa onda pređu na narodnjake, a vi ste upravo o tome pisali.

 

Takodje Necko, ako hocete samo hvalospeve na ovoj temi onda je tako i nazovite. Ako brisete svaku kritiku benda onda mozete slbodno i celu temu da gasite.

Niko ti ne brani da kritikuješ bend ali nemoj da se lažemo, znate sva trojica dobro o čemu ste pisali i jedva ste dočekali da spamujete, to vam ovde neće biti dozvoljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA onda cu da preformulisem post od pre samo cu da izbacim deo o klincima. Ne znam sta to toliko menja stvar? Tema o Slipknotu treba da sadrzi i postove o njigovim fanovima ili mozda treba da otvorimo temu Slipknot fanovi. Necko ti si neki cudan cova. Onaj ko se ne slaze sa nama neka da kontra argument slobodno. Nego nikada na Nu metalu nikada ne dobismo kontraargument nego odma brisanje postova brze bolje da neko slucaaaaajno ne vidi. Cemu to samo nije mi jasno. Neko krije to ko svoju sramotu. Ne kontam.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema nisu klinci koji slušaju Slipknot pa onda pređu na narodnjake, a vi ste upravo o tome pisali.

 

 

Niko ti ne brani da kritikuješ bend ali nemoj da se lažemo, znate sva trojica dobro o čemu ste pisali i jedva ste dočekali da spamujete, to vam ovde neće biti dozvoljeno.

Uopste mi nije bila namera da spamujem , odkud ti znas da sam ja jedva docekao da spamujem jesi vidovit mozda ? Pisao sam o Slipknotu , i tome kakvi ljudi ga uglavnom slusaju .. Sta tu nije vezano za temu nije mi jasno . Zelim da znam zbog cega se nekome tolerise kenjanje o bilo cemu na temama koje veze sa temom nemaju a nekome se rasprava o bendu karakterise kao spam ?!
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste mi nije bila namera da spamujem , odkud ti znas da sam ja jedva docekao da spamujem jesi vidovit mozda ? Pisao sam o Slipknotu , i tome kakvi ljudi ga uglavnom slusaju .. Sta tu nije vezano za temu nije mi jasno . Zelim da znam zbog cega se nekome tolerise kenjanje o bilo cemu na temama koje veze sa temom nemaju a nekome se rasprava o bendu karakterise kao spam ?!

 

Зато што се проналази у томе што си рекао, it's that simple.

 

Ја лично мислим да треба да се избаци и Кори, и да се нађе озбиљнији певач, ма колко добро овај звучао са бендом ( а звучи ), јер се педер вуцака по неким тамо Стоун Сауерима и пева по којекаквим библиЈотекама са беретком на глави говорећи да је Џастин Бибер до јаја лик ( замисли ти сад импакт тај на Слипкнот фанбојчиће ) а да је Ребека Блек срање ( Ребека Блек>>>>>>>Џастин , увек. ).

 

За бубњара нисам сигуран колко је добро што је испушио, мислим да је он баш по мери за овај бенд ( без обзира што је и он педерчина ), надам се да ће наћи неког доброг, и да ће нови албум бити одличан, а искрено мислим да хоће.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Распадоше се ови смарачи.. Иначе, видим коментаришете као "што би слушали Корн када можете Bolt Thrower". Не желим никога да увредим, али то је идеолошка музика, са порукама и срањима, а не музика ради музике. Мени лично је то потпуно бесмислено и отуда 100к прегледа, а Слипнот 50 милиона.. Кажете, позер? Значи сви који нисмо екстреми смо позери?! Oh, grow up..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Распадоше се ови смарачи.. Иначе, видим коментаришете као "што би слушали Корн када можете Bolt Thrower". Не желим никога да увредим, али то је идеолошка музика, са порукама и срањима, а не музика ради музике. Мени лично је то потпуно бесмислено и отуда 100к прегледа, а Слипнот 50 милиона.. Кажете, позер? Значи сви који нисмо екстреми смо позери?! Oh, grow up..

Ocigledno nisi ukapirala sta sam zeleo da kazem , moze covek da slusa Dzenis Dzoplin pa da ne bude pozer , rekao sam da u velikoj vecini publiku bendova kao sto je Slipknot cine mladjani pozeri koji Metal slusaju 2,3 meseca , loze se i onda ih smori i odu da slusaju severinu i da piju vinjak iz plasticne case u klubovima u kojima se takva dijareja od muzike pusta
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je poenta. I da je Slipknot bio po poularnosti u rangu sa Bijonse i Rijanom u Amurici zato sto su in(citaj gej MTV bend jer budimo realni MTV nikada ne bi pustio pravu metal grupu na njihovom cenjenom kanalu).

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do pre par godina je MTV pushtao metal na "Headbanger's ball-u", od ovih, pa do "Cattle decapitation-a".

 

Jedan od razloga shto ne volim Mejdene, Metaliku, Manovar, Sabate... je to shto su njih slushali ljudi koji su godinu-dve kasnije ishli na koncerte Ace Lukasa i ostale bljuvotine. U mojoj glavi je "klinac Metalika = ljakse u najavi".

Edited by Vuk
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do pre par godina je MTV pushtao metal na "Headbanger's ball-u", od ovih, pa do "Cattle decapitation-a".

 

Jedan od razloga shto ne volim Mejdene, Metaliku, Manovar, Sabate... je to shto su njih slushali ljudi koji su godinu-dve kasnije ishli na koncerte Ace Lukasa i ostale bljuvotine. U mojoj glavi je "klinac Metalika = ljakse u najavi".

O tome ja pricam sve vreme , sve ovo sto si rekao je Istina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar slusa Korn i Blind Guardian,kaze da bi oni bili veci i od Metallice da su u pravo vreme bili. WTF?

 

To ne moze niko sa sigurnoshcu da tvrdi, ali je chinjenica da su najpoznatiji i najslushaniji bendovi upravo oni koji su se ranije pojavljivali, tako da je pitanje shta bi bilo da se NU metal pojavio osamdesetih, a thrash devesdesetih, mada je to nekako nemoguce, jer je thrash ubrzan i agresivan heavy i sa svoje strane je uticao na NU metal.

 

Takodje, jedno od pitanja je i shta bi bilo da je internet na nivou od pre, recimo, 15 godina? Svaki bend koji je bio popularan je dosta toga dugovao medijima (pre svega MTV-u i gomili chasopisa), buduci da ljudi nisu sami mogli da tako lako dodju do informacija o bendovima. Onaj ko je dobijao najvishe prostora u medijima, automatski je bivao najveci u tom trenutku. Korn je lepo uzleteo, ali njegovi chlanovi nisu umeli da se nose sa slavom i parama, pa su se svadjali, rastajali i pravili djubre albume. Da nisu, ko zna kako bi sada sve izgledalo.

 

Dakle - kad neko kaze da neshto morash da slushash, to je, po njegovom ubedjenju, najbolje, a ostalo ne zavredjuje paznju. Takav je nekad bio MTV, a danas su to "trve metalike" - sveli su muziku na to da je slushash zato shto morash, umesto zato shto ti se svidja.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA su se tada pojavili otisli bi brzo u zaborav. Ne bih sada da ovde radim disertaciju, ali pravim poznavaocima rok i metal muzike je to jasno. Ne branim ja da neko slusa i to. Jbg. nije svakome culo sluha jednako dobro i nema svako istu mogucnost da ono sto cuje u mozgu pravilno i obradi. Nu metal vokali kao prvo su van svakog pevackog kvaliteta. Mozda nekom jeste kvalitet, ali istom je kvalitet i rezanje mnogih blek metal bendova. DA se ne naljute blekeri samo da kazem da onaj ko trazi umetnost u muzici tesko da ce slusati kevtanje Crimson Moonlight-a i slicno. U muzici ima dosta toga dobrog, ali se vecinom svodi na cistu agresiju sto je po meni nesto sto ne treba da bude u muzici. Uzmi sam urlaj i udri u dzak i bice kul. Blekere donekle razume, a i sam slusam po nesto povremeno. Nu metalci sa druge strane imaju pesme u kojima cas lik rezi ko sam djavo, a sledece sekunde cujes neki pederski glas coveka koji ne zna da peva bolje od 60% ljudi koji imaju moc govora. I to je kalup. Cas grrrrrrr, a cas neko prenemaganje da te muka uhvati. Mozete ovo osporavati, ali to je tako iz mog ugla i iz ugla vecine metalaca iz osamdesetih kao i novijih generacija koje prate pravi put.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@HEFEST - По мени, дефиниција рокенрола јесте: "Рокенрол мора да узнемирава ваше родитеље и полицију. Када се то не дешава, нешто није у реду". Што је најгоре, ово сам прочитао у оном распаду од домаћег Метал Хамера, али је текст писао онај Мемед нешто.. знате га ви сигурно овде. Има и блог, мада су мени сви његови текстови предуги да бих ја то читао, расплине се на сто страна.. Елем, сви ти покушају да се хеви метал `80-их, којем ти очигледно нагињеш (или макар имплицирап) представи као "уметност" су мени урнебесни.. Грозна продукција, геј певачи, сваке године по један албум (Iron Maiden их има 20 и сви су исти као јаје јајету) и то је сад супер, а тај исти "ну метал" је безвезе.. Тврдим да је Џонатан Дејвис бољи певач од свих тих бајкера заједно, а да не причамо о Чину Морену.

 

Иначе, они не певају тако "зато што не могу како треба" већ је једноставно то тада био стандард, тренд, како год хоћеш, проузрокован оном "дефиницијом" од горе. Тако исто су причали својевремено тру металци да гитаристи из Корна немају појма да свирају, и да зато свирају тако како свирају, нема солажа и слично. То је касних `90-их и раних 2000-их било редовно на репертоару, а ти исти људи су и данас убеђени у исто.

 

Што се тиче "не треба да буде агресије", хех.. Ко си ти да одређујеш чега треба да буде и шта некоме треба да се свиђа? Подсећаш ме на оне фенсере који су за себе тврдили да су "нормални" а "металике" су ненормалне или слично.. По мени, музика мора да буде агресивна и ја сматрам то за прави пут!

 

Случајно или не, из 80-их слушам све живо, али никако хеви метал! Аеросмит, може, они јадни албуми Металике (четири за четири године) ни у лудилу. Металика је добра тек од Load-a, није лош Black, али никако Enter Sandman.. Блек Сабат још и личи на нешто, ово остало, Боже ме сачувај.. Мада, морам да признам да ме највише одбија УЖАСНА продукција на тим албумима - не волим ни ProTools срања, али не мора да звучи онако јадно. Елем, ну-метал је закон, а најјаднији метал свих метала је убедљиво power metal. Боже ме сачувај буквално, Аца Лукас за њих је појам!

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...