Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Jako tezak bend, bre! :x Posle slusanja njihovog self - titled albuma osecao sam se kao da sam prekopao livadu budakom bez drzalice. :wink::wink::wink: Ali, sada mi je upravo Slipknot omiljeni bend. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Naravoucenije: kopajte i slusajte Slipknot. :wink:

 

u agro stilu! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam dal' se zezas ili ne, ali moram da odgovorim.

Daklem, album je prvi put izdat 1996, ali u malom broju primeraka i mislim da su ga cak oni licno izfinansirali, ali je zato 2000. (kad su se nakupili para, slave i svega....) lepo (re)izdat i zvanicno od strane neke kuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

imam jedno 5,6 pesama sa novog...

skroz su odlichne mada mislim da su malo praznije od onih sa Iowa-e... kao da je produkcija zabrljala malo... mada moguce da josh nije uradjena postprodukcija od kraja s obzirom da album izlazi za 40-50 dana... snimili su 22 pesme... a na album idu, valjda 17... tako sam chuo... a i video...

 

nadam se da ce metallica da dodje pa da idem da gledam slipknot... prvi red icon_rockdevil.gif a kad bude metallica kenjala po sceni, odo kuci...

 

c ya

pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedno 5,6 pesama sa novog...

skroz su odlichne mada mislim da su malo praznije od onih sa Iowa-e... kao da je produkcija zabrljala malo... mada moguce da josh nije uradjena postprodukcija od kraja s obzirom da album izlazi za 40-50 dana... snimili su 22 pesme... a na album idu, valjda 17... tako sam chuo... a i video...

 

nadam se da ce metallica da dodje pa da idem da gledam slipknot... prvi red icon_rockdevil.gif a kad bude metallica kenjala po sceni, odo kuci...

 

c ya

pivopije.gif

hm zanimljivo 233.gif pretpostavljam da su nastavili od "iowe", što se tiče muzike... mada, zaželio sam se njihovog ludok zvuka... eh kad bi napravili "MFKR" drugi dio, sa dodacima sadašnjeg zvuka, to bi bio albumčina mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...