Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Povlacim nazad... nasao sam i cuo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ohmy.gifviolent.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gifmusik19.gif

ONO JE KAO STONE SOUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Da nisam imao ideju sta trazim, 100% bih mislio da je ono Stone Sour!!!!!!!!!! ODLICNO za promenu... ali i dalje ocekujem da bude rokanja na albumu!!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gifmusik19.gifmusik29.gifbiggreens.gificon_rockdevil.gifmetalac.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, nije mi jasno kako neko moze da kaze da ce ici na Metallicu samo da bi chuo Slipknot!!! Ja obozavam Slipknot ali Metallicu volim josh vishe, alo ljudi neke grupo zasluzuju poshtovanje te stoga onaj ko bude gadjao metallicu jajima popice isto toliko od mene!!!! Metallica je na sceni onoliko god koliko u proseku imaju chlanovi Slipknota, tako da show some respect!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci dolaze sigurno...a novi slipknot jebe keve... DUALITY RULZ ! icon_rockdevil.gif

Kako znas da dolaze? Jesu predgrupa na turneji, ali mislim da je jasno napisano da ne ucestvuju na svim koncertima...

 

Inace, Queen of Destruction, vrlo mnogo gresis, clanovi Slipknota nisu klinci, ni blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, nije mi jasno kako neko moze da kaze da ce ici na Metallicu samo da bi chuo Slipknot!!! Ja obozavam Slipknot ali Metallicu volim josh vishe, alo ljudi neke grupo zasluzuju poshtovanje te stoga onaj ko bude gadjao metallicu jajima popice isto toliko od mene!!!! Metallica je na sceni onoliko god koliko u proseku imaju chlanovi Slipknota, tako da show some respect!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

A meni nije jasno kako ti nisi svesna da ima razlicitih ukusa... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Talika je tata, ali sta sad.... icon_rolleyes.gif Nisu svima najomiljeniji, i svako ima svoj vid zabave! ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto su odvratni???

Mick je jedan od jacih gitarista na svetu!!!! Nemoj neko da se kleo u onog budjavog majmuna kome mekece gitara (mislim,naravno, na Hammeta za koga na heavy talmeu kazu da je jedan od najgorih icon_cool.gif )

Duse PRODANE!!! SlipKnoT je bar ostao isti od pocetka (doduse, ne tako davnog) icon_biggrin.gif

Ako oni budu predgrupa, dolazim. Metalika to odavno ne zasluzuje (mada je, iskreno, nikada nisam ni gotivio) iako bi trebalo da se ide da bismo videli jedan od najvecih sveckih bandoova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KURCINU ce da dodje Slipknot...bar po trenutnom rasporedu mi nismo na spisku iako oni JESU predgrupa Metallici na evropskoj turneji, mi i mozda jos 1-2 mesta su izbaceni.......SMRADOVI BEDNI!!!!!!!!!!

 

Eve vam ga skraceni spisak cisto da osetite razliku no.gif

 

Metallica::::

June 10 Gelsenkirchen, Germany

June 11 Wiener Neustadt, Austria

June 13 Munich, Germany

June 15 Belgrade, Serbia

June 16 Bremen, Germany

June 18 Zurich, Switzerland

June 19 Zaragoza, Spain

 

Slipknot::::

6/10/2004

Arena Auf Schalke

. - Gelsenkirchen, Germany

6/11/2004

Wiener Neustadt Aerodrome '04

. - Vienna, Austria

6/12/2004

Sport Sziget

. - Budapest, Hungary

6/13/2004

Olympic Stadium

. - Munich, Germany

6/16/2004

Weserstadion

. - Bremen, Germany

6/18/2004

Letzegrund Stadium

. - Zurich, Switzerland

6/19/2004

La Romareda Stadium

. - Zaragoza, Spain

..........................SRANJCUGA!!!!!!!!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da...poslusao sam Pulse Of the Maggots i bas mi dobro zvuci...

Definitivno je drugacije.... vokal mi je malo cudan...podseca na Stone Sour...

U svakom slucaju ne moze da bude lose, samo po produkciji smatram da je moglo mnogo jace da se uradi (kad kazem jace ne mislim na tvrdje)....

 

Vidjecmo kaki ce bit album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje iskustvo sa Slipknotom je bilo ovakvo: skinem s neta "Get This", poslusam i odusevim se u stilu "al ovi przhe, skoro ko slayer". Potom skinem "Wait & Bleed" i zgadim se na te teenage USA "metal" fazone... reko ajde, mozda imaju jos nesto dobro, skinem "Bitchslap" i definitivno odlucim da je to sve sto cu ja cuti od Slipknota...

 

Mogli su komotno da budu kraljevi novog thrasha, ali su budale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje iskustvo sa Slipknotom je bilo ovakvo: skinem s neta "Get This", poslusam i odusevim se u stilu "al ovi przhe, skoro ko slayer". Potom skinem "Wait & Bleed" i zgadim se na te teenage USA "metal" fazone... reko ajde, mozda imaju jos nesto dobro, skinem "Bitchslap" i definitivno odlucim da je to sve sto cu ja cuti od Slipknota...

 

Mogli su komotno da budu kraljevi novog thrasha, ali su budale...

Moraju da 'slusaju' svoju izdavacku kucu..... icon_biggrin.gif

Mogli su da budu nesto jace, ali videcemo sa novim albumom sta ce biti... I dalje mislim da je Iowa strava, ali na neki nacin, nisu kompletni, moze to i bolje! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, Queen of Destruction, vrlo mnogo gresis, clanovi Slipknota nisu klinci, ni blizu

 

 

 

 

Oki, slazem se, nisam upoznata sa njihovom biografiom, ali morash priznati da je metallica ipak poznatija grupa od slipknota, iako ja stvarno volim Slipknot ne umanjujem vrednost Metallice! Shto se tiche razlichitih ukusa, potpuno se slazem al sobzirom da ja ne pljujem po drugim grupama (koju god mjuzu da sviraju) ne vidim razlog zashto ljudi pljuju po metallici!

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...