Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

oba benda zrache energijom...svako ih dozivljava na svoj nachin..

 

meni se strashno dopala solazica sa pulse-a , podseti me na slayere icon_biggrin.gif

onako je bez reda, spid, a nista nisu njome rekli - ALI KIDA!!! da se vidi da i knotovi imaju prste

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocete utiske??

e pa ovako...Hatebreed su nastupali u 17h...bila je opushtena atmosfera ne toliko guzve u prvi redovima...dakle fenomenalna atmosfera...

Zvuk je bio fenomenalan...kao da slushate album...jebeno su precizni...i znaju da dizu publiku na noge...

Ali onaj zvuk koji su imali nikada necu zaboraviti...u tom trenutku osecao sam se kao da sam na jebenom Woodstock-u... icon_da.gif

Slipknot su svirali oko 21h...pochelo je sa spushtanjem njihove zastave i dizanjem bubnjeva u vis...u tom trenutku kao da je Bog sishao sa neba...preko 50 000 ljudi se sjatilo napred...svi se deru vichu...bore se za pozicije tipa "wau dobro je makar vidim samo bubnjara"...znachi strashno...ko je ispeo da ih vidi sve vreme bio je jebeno srecan...onakav cert se pamti za ceo zivot...

Intro je trajao nekih 10-tak minuta...ishla je stvar 9890839402394 ili kako vec beshe...posle toga neka baladica sa akustarama sa novog albuma...

posle toga je nastala havarija...niko nije znao gde se nalazi...

ja sam definitivno ocharan nastupom...mogao bih bez prekida o tome...ali drugi put...hehe...

josh jednom da pohvalim Hatebreed...mmmmm....ono necu nikada da zaboravim...dakle cert je bio jebeno dobar...

 

www.norkcrew.cjb.net

www.fieldysdreams.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih juce slucajno video uzivo na Headbangers Ball..... samo su Paul i Corey pricali... icon_smile.gificon_smile.gif Ovi ostali cute, dok je moj fav, Joey, jedini bio ko KIP!!!!!!!!!! biggrin.gif Ne mice se, prekrstio ruke, i zuri u ISTU tacku, svo vreme.... icon_smile.gificon_smile.gif

Pa covek mora da odrzava fizicku ravnotezu posle sviranja bubnjeva.... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam nov albummm..... razocarenje...razocarenje...razocarenje sad.gifsad.gifsad.gif ovo mi deluje kao neka mesavina avril lavigne+riblje corbe+ i ok naravno stone sour...i dosta je muizika editovana etc. dj i sampler ce imati vise posla...i onaj live nastup...cak su i vokal pustali na playback kada peva refren...blah blah...shit...cak i moj cale sad zna sta je to slipknot ...i na viivi su se pojavili...ali ipak linkin park je jos bolji na listama od njih lol...nesto se cudno dogadja u slipknotu, da ste samo gledali njjihove interviews posle pustanja njihovog albuma 'SlipKnoT' videli bi ste koliko su sada ispali pajseri :s

 

i dalje sam fan slipknota,ali pravog slipknota a ne ovog ...

E jebes ga... ti ga sad bas pretera... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo izvinte ljudi sto sam zaredjao ovoliko postova za redom....ipak nisam bio odavno, a ovde se prica bas rasplamsala....

 

Sto se tice novog albuma...,,, pa mogu reci da mi je prilicni dobar, ima bas jebitacne nabodfast pesme koje su sve dojajne... E sad sto se tice ovih baladica...ruku na srce, sve su odlicne, samo ne znam bas koliko mi idu uz dosadasnji Slipknot... Mozda bi bilo bolje da su takve pesme ostavljene za buduci Stone Sour, ali ni ovako ne smeta...

 

Moj favorit BLISTER EXIST icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam novi album cim je izasao, dobar je, a najbolje pesme po meni su:

 

1. Duality

2. The Blister Exists

3. Before I Forget

4. Pulse Of Maggots

5. The Nameless

6. Three Nil

 

i, ovaj.. to je to.. ne svidjaju mi se neke balade, prosto nisam navikao na to od njih..

 

icon_rockdevil.gifmusik29.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad, famozni disk se nasao i kod mene, na 56 kbps, steta ali nema veze.

I svaka im cast, najzad neko da uradi nesto kako valja!!! ...jos da je i njihov album ispao prosecan, pa gde bi bila buducnost nu metala i crossovera!!!

U svakom slucaju sve nabod pesme su sjajne!!! (bez preterivanja) ...malo nenaviknut na njihove balade (posto ih i nisu imali) ali i to je ok ...malo drugaciji i raznovrsniji stil pevanja sto mi se dopada! ...i par !bolesnih! solaza tu i tamo, malo gay pevanja i tako to...sve pomesano = kick ass!!!

Ako citate ovo momci iz Slipknota, svaka vam cast! icon_mrgreen.gif

poz

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...